/ Forum Druga zmiana „dobrej zmiany” i świąteczne marzenia Polaków. Co w nowym „Wprost”?
3    

Druga zmiana „dobrej zmiany” i świąteczne marzenia Polaków. Co w nowym „Wprost”?

Dodano 3
Premier Mateusz Morawiecki chce zmienić styl działania Zjednoczonej Prawicy. Nie tylko rząd ma być ładniejszy, bardziej europejski i ugodowy. Obóz rządzący też. W najnowszym wydaniu tygodnika „Wprost” – o drugiej zmianie „dobrej zmiany”. Ponadto w nowym „Wprost” o tym, dlaczego PiS wniósł tyle poprawek do ordynacji wyborczej i o czym przed Świętami i Nowym Rokiem marzą Polacy i czy warto mieć marzenia.
 3
  • Świąteczna pociecha do tutejszego cenzora. "Polsat news" zatrudnił jeszcze większego prostaka i ciemniaka, jako i też nieuka do cenzurowania.
    W związku z tym wasz portal spadł w rankingu publicystycznego zakłamania na trzecie miejsce. Jako, że pierwsze ciągle jest okupowane przez cenzorów z "na;Temat"
    • Ryszrd petru to ksondz a kto mini strand Morse miler
      • Zaciekawiła mnie okładka. Mamy na niej artystów kilku celebrytów i jednego polityka Biedronia. Ja wiem że wspieracie nie tylko lewice ale i lewactwo a moje komentarze strasznie was denerwują i już nie tylko je cenzurujecie ale i wycinacie. Ale moglibyście się wznieść przynajmniej od święta na jakieś pozory obiektywizmu.

Najczęściej komentowane