/ Forum Bruksela. Z bożonarodzeniowej szopki skradziono figurkę Jezusa. Była to forma protestu?
3  

Bruksela. Z bożonarodzeniowej szopki skradziono figurkę Jezusa. Była to forma protestu?

Dodano 3
Z jednej z bożonarodzeniowych szopek w Belgii skradziono figurkę Jezusa. Na chwilę obecną nie wiadomo czy był to forma protestu czy zwykły akt wandalizmu.
  •  
    I znowu się kłania powiedzenie że lewaki to buraki. Bo kto normalny nie zgadzając się z przeciwnikami politycznymi wyżywa się niszcząc bezmyślnie miejsce dla nich ważne. A przypomnijmy inne lewackie protesty gdy np w 2014r organizacja Greenpeace podczas swojego protestu uszkodziła niektóre rysunki na płaskowyżu Nazca. Albo z naszego podwórka gdy w marcu tego roku grupa 11 osób w Auschwitz zabiła owcę rozebrała się i łańcuchami skuła ze sobą profanując miejsce kaźni bo też o coś tam protestowali i taka forma protestu wydała im się cool. Ja nie wiem czy można jeszcze takich ludzi edukować czy należy już przymusowo leczyć psychiatrycznie. Ale wiem że bardzo blisko im do fanatyków islamskich też ogłupionych chorą ideologią którzy niszczyli posągi Buddy w Afganistanie albo starożytną świątynię w Palmyrze.

Najczęściej komentowane