/ Forum Krytykuje WOŚP, choć korzysta z niej jego syn. Patryk Jaki: Szpital miałby ten sprzęt i bez Owsiaka
22    

Krytykuje WOŚP, choć korzysta z niej jego syn. Patryk Jaki: Szpital miałby ten sprzęt i bez Owsiaka

Dodano 22
Rodzice zmarłej w ubiegłym roku dziewczynki opisali w mediach społecznościowych swoje spotkanie z Patrykiem Jakim. Zarzucili mu hipokryzję, ponieważ sam korzystał ze sprzętu WOŚP. – Haniebnie wykorzystują zmarłą córkę – odpowiedział polityk PiS i Solidarnej Polski.
 22
  • Tak z ciekawości zapytam:
    czy w Krakowie jest chociaż jeden TK ... RM... czy PET zakupiony z pieniędzy zbieranych na mrozie przez dzieci?
    a może gdzieś w Polsce jest chociaż jeden egzemplarz powyżej wymienionego sprzętu?
    • A tak wogole to zauwazylem iz pisiorska, platna trollownia, komentujaca zgodnie z przyjetym zamowieniem nie potrafi wywolac zadnej sensownej dyskusji. Do dupy z wami i waszymi wypocinami.
      • witryna KRS blokuje dane fundacji wosp ,złotego melona i mrówki całej ha ha ah jude demokracja w polinie ha ha ah
        • LECH PIERDZIWIATR jestes widac pokroju Jakich i Tarczynskich. Glupi, ale najglosniej szczeka.
          • "Przypominam, że kwota, którą przez te wszystkie lata zebrał WOŚP stanowi zaledwie 0,001 procenta tego, co – między innymi ja – płacę na służbę zdrowia. Liczby są twarde, jeśli nie kupiłby tego sprzętu WOŚP, to i tak byłby w szpitalu – uważa Patryk Jaki"
            TO JAKI PSIACHMAĆ CUDEM PANIE PATRYKU NIJAKI mojej żonie zrobienie tomografu z NFZ planuje się za półtorej roku ?? Trzymaj ten fałszywy dziób na kłódkę - albo trzymaj się od sprzętu WOŚP z daleka.
            • Treść została usunięta
              • Sporo u was pisuarowych trolli jak widzę :)
                A tymczasem idziemy na rekord!!
                • Wywody Jakiego takie jak "na kursie i ścieżce".
                  • Treść została usunięta
                    • Treść została usunięta
                      • BUhahahahahaha ...
                        Ciemny, komuszy lud UB-ecki myśli, że bez WO$P i Owsiaka pozamykają szpitale, staną pociągi i zabraknie ciepłej wody w kranach. Ba! może nawet nastąpić zaćmienie i nastaną ciemności włącznie ze wszystkimi możliwymi plagami egipskimi.
                        • NO, NO TO DOPIERO ARGUMENT
                          CHODZIŁEM W KOŁOBRZEGU DO SZKOŁY WYBUDOWANEJ PRZEZ HITLEROWCÓW, ODWIEDZAŁEM MUZEUM W BUDYNKU GDZIE BYŁO GESTAPO.
                          To mam prawo czy nie mówić prawdę o hitlerowcach i gestapo?
                          •  
                            Treść została usunięta
                            • To nazywa się hipokryzja, ciekawe ile pisiorów nie chce się przyznać, ze ich dzieci korzystały ze sprzętu od fundacji, zwłaszcza w centrum zdrowia dziecka
                              •  
                                podoba mi sie stwirdzenie ""i tak malyby tam byc"",ale bez rokiestry by go tam nie bylo panie byle jaki!
                                • To przerośnięty dzieciak ten jaki. Bycie posłem to jego pierwsza praca,nie wiem jakie ma wykształcenie ,ale przypuszcazm ,że zdobył je "po znajomości" . Tolerować go ,wkrótce przeminie i nikt nie będzie o nim pamiętał.

Najczęściej komentowane