/ Forum Biuro posłanki Wróblewskiej wysmarowane kałem. „Boję się, że coś gorszego może się wydarzyć”
10    

Biuro posłanki Wróblewskiej wysmarowane kałem. „Boję się, że coś gorszego może się wydarzyć”

Dodano 10
We wtorek informowaliśmy, że biuro poselskie Kornelii Wróblewskiej wysmarowano fekaliami. – W ostatnim czasie było dużo ataków na biura polityków. Gdy i mnie to dotknęło, zaczęłam myśleć o swoim bezpieczeństwie – mówi dziś w rozmowie z Wirtualną Polską posłanka Nowoczesnej.
 10
  • to zapewne ci od owsika oni lubia sie taplać we własnym gównie ha ha ah
    • Mazanie kałem po szybie to są postępowe metody lewicy bo się posłanka nie po myśli feministek wypowiedziała. No pięknie.
      • Macicę wystraszyli ? no no nieładnie, zostawcie w spokoju, jest w wieku rozrodczym !
        • Cuchnąca sprawa ,ktoś zrobił fekalny żart
          • z pretensjami do swoich PObratymców duchowych, których olałaś w głosowaniu.
            takie zachowanie, jacy wyborcy, co morda nijakiego "farmazona" chyba dobitnie wszystkim udowodniła.
            • Posmakowała tolerancji , liberalizmu i nowoczesności progresywnych lewaków?
              • A może posłance się POprostu ulało....i zachlapała sobie drzwi..???
                • Bojówki Obywateli RP i KOD-u nie przebierają w środkach. Zapewne lewactwo uznało, że żeby uprawiać politykę, trzeba sobie "trochę" ręce pobrudzić. Najpierw atakowali biura PiS-u, teraz swoich.
                  Śmierdząca sprawa.
                  • To była Akcja Protestacyjna spowodowana brakiem papieru toaletowego....
                    Można oszczędzać, ale bez przesady....

Najczęściej komentowane