/ Forum Niemcy. Policja rozbiła polsko-syryjski gang przemytników ludzi
6    

Niemcy. Policja rozbiła polsko-syryjski gang przemytników ludzi

Dodano 6
Niemiecka policja kryminalna dokonała zatrzymań w Berlinie oraz siedmiu innych landach, a także na terenie Polski. Była to zakrojona akcja przeciwko polsko-syryjskiemu gangowi przemytników ludzi. Funkcjonariusze informują na Twitterze o wielu zatrzymanych.
 6
  • A kim są ci co pontonami przywożą Afrykanów do Włoch czy Grecji?Jest ich tysiące i przez ułomność albo celowość w Brukseli i być może układy mafijne, ludzie na siłę są transportowani do Europy!Są to głównie analfabeci,ludzie,którzy nigdy nie będą w stanie się asymilować we współczesnym świecie.Soros daje miliony na ten proces by wymieszać kolory skóry i religii na świecie a głownie w Europie.
    • Do Europy napłynęły miliony ludzi z Afryki..żeby dostać się na Łódź zekomo 2-5tys€ z tego co wiadomo odbierały ich z pontonów, statki na których znajdowali się wolentariusze organizacji pozarządowych"niemieckich" do sprawdzenia ich na ląd w Grecji , Włoszech, Hiszpanii....a oni obwiniają Polaków za co????100-200 osób ile? O ile nie jest to oczernianie i granie przeciwko Polsce w ramach większej akcji.... zastanówmy się??
      • Tym Polakom odebrać obywatelstwo Polskie a broązowych deportować do afryki centralnej
        • Znów Niemcy obwiniają nas za swoje błędy ...to dopiero będzie news..obozy też nasze ...!!
          • No cóż, POlactwo dla kasy zrobi wszystko, sprzeda nawet własną ojczyznę. Widać to najlepiej po Tusku i szmalcownikach z totalnej targowicy ...
            • Z netu:
              "Kiedy przyszli uchodzcy nie protestowałem - to przecież biedni uchodzcy.
              Kiedy stawiali meczety nie protestowałem - mają prawo sie modlić.
              Kiedy wprowadzali żywność hallal w szkołach nie protestowałem - mogą jeść tylko to na co pozwala im Koran.
              Kiedy robili zamachy nie protestowałem - to tylko nieliczna grupa musimy zaakceptować ich kulturę oni tylko tak wyrażają samego siebie.
              Kiedy gwałcili kobiety nie protestowałem - taką maja kulturę i Europejki muszą się dostosować
              Kiedy zażądali eksterytorialnych stref z prawem szariatu nie protestowałem - muszą mieć własne terytorium mieszkamy przecież w wolnym kraju.
              Kiedy wprowadzali swoich posłów do parlamentu nie protestowałem - są już prawie połową społeczeństwa mają prawo do współrządzenia krajem.
              Kiedy wprowadzili prawo szariatu nie mogłem już protestować."
              Allahu Akbar ...

Najczęściej komentowane