/ Forum Znany aktor pobity w centrum Warszawy
18    

Znany aktor pobity w centrum Warszawy

Dodano 18
Aktor Krzysztof Pieczyński zdradził w rozmowie z Polsat News, że został pobity w centrum Warszawy. – Napastnik zaczął mnie kopać, zacząłem się bronić – opowiadał.
 18
  •  
    przerazajacy przerazajacy 'wesolek' nawet rozowe swetry nosi ...
    • WKU RWIŁ ZYDA BO ZASŁONIŁ MU TALMUD WYRYTY NA DRZEWIE W POLINIE HA HA AH I DOSTAŁ W RYJ HA HAAH
      youtube
      • słowian juz dawno podbił zyd ha ah ah koszerna piz dą i szmalem juz 966 roku czeska blazą rodem z wenecji ha ha ah tak wyglada tajne podbijanie KOSZER WAGINA PLUS SZMAL A JAWNE HOJ PLUS MIECZ TERAZ ZASTAPIONY MULTI KULTI OBRZEZANYM HOJEM PLUS SZMALEM Z ROPY HA HA AH SIEG HAILL RODSZYLD AVE CEZAR HA HA AH
        • POBILI GO BO ZA MAŁO ODBUDOWAŁ KAMIENIC JAKO BRONEK TALAR HA HAAH czym zydy by teraz kupczyli ha ha ah
          • Wygląda to tak jakby podpity lub naćpany aktor zaczepił jakiegoś przechodnia i wdał się z nim w bójkę. Napadnięty zadzwonił na policję. Aktor nieco oprzytomniawszy również wezwał policję.
            • moze dostał w ryj od klechy ha ha ah lub od lewaka z rzymu ha ha ah taki stary trep jeszcze nie załapał ze polin to prowincja rzymu z prawica i lewica w tle ha ha ah i piepszy jak potłuczony
              youtube
              ha ha ah
              • Pieczyński opowiada, że "łapał tramwaj" potem "dotknął kogoś w ramię" następnie "bronił się jak umiał" a na koniec "wezwał policję"... "napastnik też wezwał policję"?!
                To brzmi jak opowieść Maleńczuka przed sądem w Krakowie: "został sprowokowany transparentem antyaborcyjnym, następnie został zbluzgany i pobity przez faszystę z organizacji pro-life".
                • Tytuł jest kłamliwy. Prezentuje tylko wersję jednej ze stron. Aktualnie wersja obiektywna jest taka, że ów aktor bił się z jakimś facetem i nie jest wyjaśnione kto zaczął. Oczywiście zaraz zaczął wszędzie roznosić info, że jest ofiarą ale takie info każdy sobie może rozpowszechniać jakie chce.
                  • To zapewne życiowa rola tego "znanego" aktora.
                    • To zapewne lepszy sort dał nauczkę gorszemu sortowi...
                      • Ten,,napastnik" złożył zawiadomienie na policji o pobicie przez człowieka w czerwonej kurtce. Teraz nastąpiła moda na występy w mma, czy to nie było czasem przygotowanie do jakichś okropnych walk
                        •  
                          "znany aktor" , który Łapał tramwaj ? hmm
                          •  
                            "znany" ??? chyba wyłącznie w kręgach zaKODowanych Jand i Kijowskich .. więc .. kto to ?
                            • Panie Krzysztofie jestem w pana wieku i wiem że samoobrona przed mlodszym napastnikiem jest nieco utrudniona dlatego zawsze noszę ze sobą gaz piepszowy i pałę teleskopową na rozjuszonych gówniarzy aby ostudzić ich w zarodku i najwazniejsze się nie bać
                              • Ten znany aktor, który tak ochoczo prawił jak to nienawidzi Chrześcijan, Polaków i pluł na nich siarczyście? Może, któryś z oplutych nie wytrzymał? A może to kolejne wymysły lewej półkuli?
                                • Ten bandzior który napadł aktora to jakiś "polski patriota". Skończony debil. Zarzut i do sądu. Tylko teraz sądu mogą być za takimi debilami
                                  •  
                                    Strasznie duzo ma uwag ten aktor w stosunku do swego oponenta. Jakby na mnie ktos wlecial, to tez bym go pozdrowil, choc nie publicznym slowem. Ten aktor mysli sobie niewatpliwie i blednie, ze pedal to publiczne slowo.

Najczęściej komentowane