/ Forum Ujawniła teczki Wałęsy, bo bała się o życie? „Mogło być jak z małżeństwem Jaroszewiczów”
26    

Ujawniła teczki Wałęsy, bo bała się o życie? „Mogło być jak z małżeństwem Jaroszewiczów”

Dodano 26
Wdowa po generale Czesławie Kiszczaku zapewnia w rozmowie z „Super Expressem”, że nie boi się Lecha Wałęsy, który grozi jej sądem. Przyznaje jednak, że bała się wcześniej o swoje życie, zanim przekazała mediom dokumenty dotyczące byłego prezydenta.
 26
  • Lidia Jasinska
    18 stycznia 2018, 10:23
    Nie dziwię się Kiszczakowej... ja piszę o bolku od kilkunastu lat i jestem za to w rozmaity sposób prześladowana, straszona, grożą mi śmiercią... blokują - szczególnie wszystkie fora Michnikowskie, niemieckie... a i sam bolek zamiast mnie podać do sądu (piszę pod swoim nazwiskiem) - zablokował mnie na swoich profilach...
    BOLEK ma pełne szafy... więcej niż zawierały szafy Kiszczaka - dlatego do śmierci bolka SB ckie sądy i decydenci z WSI będą sprawę osądzenia kłamstwa bolka przewlekać ... miesiąc temu bohater grudnia 70 - mój brat Jan Jasiński - najlepszy przyjaciel bolka (tak do mnie o moim bracie mówił bolek... ciekawe co mówił o Kaczyńskich?) ... został odznaczony złotym medalem przez Pana Macierewicza....
    Zadałam pytanie Panu Macierewiczowi "kiedy bolek będzie siedział?" ... a ma za co...
    youtube
    • Lidia Jasinska
      18 stycznia 2018, 10:39
      Czyżby odznaczenia bohaterów - ofiar bolka wpłynęły na decyzję WSI owych??? i POzbycie się Pana Macierewicza???
      Z postu Pana Cenckiewicza:
      "... Sławomir Cenckiewicz 21 grudnia 2017 o 13:09 ·
      Ach, cóż za wspaniały dzień! Minister Antoni Macierewicz odznaczył bohaterów Grudnia '70 w Gdańsku, Gdyni i Szczecinie!
      Wśród nich Szczepana Chojnackiego i Jana Jasińskiego - bohaterów i stoczniowców represjonowanych na udział w gdańskim Grudniu '70.
      Trzeba też dodać, że Chojnacki i Jasiński należeli do głównych ofiar donosów Wałęsy jako TW "Bolek". Przez lata nie chcieli się ujawniać, a państwo polskie nigdy ich nie chciało docenić i odznaczyć. Nawet historycy tacy jak ja, nie byli w stanie do nich dotrzeć. Trauma, może strach, duma... Udało się nam po tylu latach!
      Pan Minister uhonorował prawdziwych bohaterów walki o wolną Polskę!..."
      youtube
      • Poniej dodałam screen...
        Lidia Jasinska
        18 stycznia 2018, 10:44
        Kiedy oskarżymy "NOBLA" o promowanie SZPICLA???, który sprzedawał prawdziwych bohaterów w kolekturze SB? - oryginalny donos BOLKA na mojego brata Jana Jasińskiego -znajdujący się w archiwach "NOBLA"...
        No cóż SB cy...UB cy...WSI owi ...GRU.... to są dopiero magicy - skoro przez 30 lat mogli ukraść narodowi POLSKIEMU cały majątek wypracowany po pożodze wojennej i wstawić na prezydenta 38 milionowego narodu w sercu Europy zbrodniarza, analfabetę, SŁUPA SB BOLKA!
        Bolek - mędrzec "ełuropy" a Danka jaka zdolna .. bez ukończonej podstawówki, z pod strzechy i patologicznej rodziny, córka mordercy została kwiaciarką... zmieniła imię (Mirosława) na Danuta i z bolkiem produkowali bachory... chciała mieć mieszkanie i kolorowy telewizor - więc uzgodnili, że sobie dorobią w kolekturze SB!!! - SB ków przyjmowali w domu przy wódeczce!!!... Gdy bolek sprzedał wszystkich kolegów z W-4 i prawie wszyscy musieli opuścić Wybrzeże - skończyło się "źródełko" w kolekturze SB... Teraz bolek trafił do Wyszkowskiego, Gwiazdy... Kościoła, gdzie urzędował znany prałat... pomoc na wystawne życie była zapewniona... tym bardziej, że SB nadal miało go w opiece...
        Ostatecznie w 80 roku bolek zamordował 19 letniego Tadzia Szczepańskiego - (tak jak WSIowy BUL zastrzelił Aleksandra Zarajczyka...) ... Służby sowieckie wstawiły go na przywódcę strajku w Stoczni - chociaż ten bydlak dawno już nie był pracownikiem Stoczni!!! BOLEK stał się nie tylko szpiclem Solidarności .. ale tez SŁUPEM SB cji i GRU!!! - Teraz słup-robol posłużył do omamienia Polaków - niby swój - robotnik... a tak naprawdę narzędzie w rękach SŁUŻB, które zrobiły z Polakami co chciały, a firmował to bezwolny bandzior - analfabeta!!!
        Danuta została "pisuarką" ... chyba kończyła szkoły "za oczami" i dlatego wychowała pomroczności jasne, rozwarte krocza, narkomanów, zdrajców, naciągaczy, alkoholików - słowem patologia jak u Wałęsów i Gołasiów! ...
        youtube
          • DOBRZE ZROBIŁA HA HA AH WSI czyli wysocy słudzy izydy namascili ba zrobili sw izydorem idiote bolka i jechali na nim jak na łysym konu ha ha ah za wiadro owsa ha ha a jak widać bolek sw izydorem zwany bolesławemmatkoboskoczestochowskim moczokropielnym dale słuzy jako koń pociagowy wozu na manowce ha ha ah
            • Jaroszewicz pisał wspomnienia, dlatego zginął. Mógł poruszyć temat wtórników i innej agentury. Kłopotliwych dla establishmentu PRL i nie tylko. Kiszczak był dyskretny do końca. Był nietykalny do końca. Nikt by nie ruszył jego rodziny. A Lechu nie znaczył już tak wiele. Polityk jest ważnym aktywem dla służb, jeśli może zostać prezydentem, premierem i można wokół niego zbudować układ i sitwę. Np. może zostać wybrany na drugą kadencję. Bo jak nie to po co się o niego troszczyć do tego stopnia, żeby zabijać dla niego ludzi. A Jaroszewicz w swoich wspomnieniach mógł zaszkodzić wielu wpływowym ludziom. A nie jednemu agentowi, w dodatku już nieczynnemu.
              • Wyobraźnia poniosła panią Kiszczakową. Jaroszewicz był zaledwie premierem. Politykiem. Kiszczak był szefem całej bezpieki w PRL. Swoich się nie kąsa. Nawet gdyby Lechu chciał zabić Kiszczakową, to koledzy ze służb by na to nie pozwolili, bo sami mają rodziny. Muszą być solidarni i myśleć tez o swoich bliskich. Kopiemy się po kostkach, ale nie wyżej. Zasada ta nie obowiązuje ludzi spoza ferajny. W najgorszym wypadku akta zostałyby ukradzione. A w sprawie morderstwa Jaroszewiczów niedługo powinno być przedawnienie i ludzie którzy to zrobili będą mogli swobodnie opowiedzieć jak zabili i torturowali, oczywiście nie podając zleceniodawców. Pod warunkiem że żyją, bo maja zapewne po 55-70 lat, albo więcej. (Do takiej roboty nie bierze się gówniarzy, ale ludzi dojrzałych, ale w sile wieku.) Chyba ze zabili jeszcze kogoś, a ta zbrodnia jeszcze się nie przedawniła. Wtedy ich odciski palców można byłoby dopasować do innych śladów które znaleziono na miejscu zbrodni. Bo odcisków palców które były na miejscu zabójstwa Jaroszewiczów nie będzie w bazie danych. A na pewno nie będzie można ich dopasować do morderców. Ktoś o to musiał zadbać. Nie ma nawet sensu ich sprawdzać.
                • Skoro zdobyto się na wysadzenie w powietrze, bloku wraz z lokatorami, żeby zdobyć teczkę schowaną w mieszkaniu Hodysza?. To chyba poszli na całość i mogła się bać o życie?....
                  • Już nawet nie chce mi się pisać o tym bydlaku... ale mam obowiązek głoszenia prawdy dla Polaków!
                    W 70 tych latach BOLEK nic nie znaczył...sprzedał tylko kolegów z W-4 (w tym mojego brata Jana Jasińskiego -do mnie BOLEK mówił. ze mój brat to jego najlepszy kolega..przyjaciel..)
                    Bandzior BOLEK w 80 tych latach polskich robotników..polski naród...
                    A najgorsze stało się po 90 roku, gdy kukła SB firmowała sprzedanie POLSKI!
                    W 70 roku BOLEK miał 27 lat...a mój brat jedynie 20!!!!
                    I nikt nie może pleść bzdur, że młody chłopak BOLEK dał się zastraszyć i dlatego donosił na jeszcze młodszego ...(do mnie BOLEK mówił, że mój brat Jan Jasiński to jego najlepszy kolega..) kolegę z W-4 !!!!
                    Dlaczego mój brat walczył o godne życie robotnika???...a nie zachował się jak BOLEK???
                    Dlaczego mój brat nikogo nie zdradził???..nie spółkował z SB jak BOLEK???
                    Sytuacja rodzinna nasza była naprawdę tragiczna...utopiło się 2 braci...spalił się dom...etc...i mój brat nie poszedł na współpracę i lekki chleb SB cki!!! Dlaczego ten bydlak-BOLEK ..analfabeta...zdrajca...złodziej...dziwkarz...morderca 18 letniego Tadzia Szczepańskiego i jego kolegi Tadzia Gawrońskiego..mający nieczyste sumienie w sprawie Jerzego Popiełuszki...szpicel...POsPOlity bandzior jeszcze nie siedzi?
                    Numer 6 to mój brat Jan Jasiński
                    http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2016/145612393811857976641.jpg
                    • Jest faktem że trzecia RP bazowała na przemocy, obalaniu prawa i demokracji. Dzięki takim posunięciom mając opiekę medialną zmierzała do totalitaryzmu, niewolenia narodu. Faktem jest że zbrodnie komunizmu nie zostały wyjaśnione. Tak samo zbrodnie trzeciej RP na osobach zupełnie nie znanych szerszej społeczności ale również znanych osób z elity też nie. Pan Wałęsa zaś wielokrotnie wzywał do pałowania robotników gdy ci domagali się praw im przysługujących działo się to w trzeciej RP
                      •  
                        stare pudlo chcialo sie podlizac pis dzielcom
                        i jak jej to na ""dobre""wyszlo!
                        cha cha cha cha kwa
                        • No wreszcie ktoś, czyli pani Kiszczakowa, powiedział to publicznie do czego byłby zdolny posunąć się zagrożony Wałęsa. Myślę, że jakaś część ludzi zdawała sobie z tego sprawę dużo wcześniej.
                          • 22 osoby wysadzone w powietrze! ..
                            Ofiary BOLKA...4 letni
                            nieślubny pierworodny Grześ /grób syna kazał SB ek BOLEK zrównać
                            z ziemią.../ koledzy z W-4 w tym mój brat Jan Jasiński /wówczas
                            niespełna 20 letni..jeden z przywódców 70 roku...podpalał miedzy
                            innymi KC.../ 10 lat później BOLEK wespół z SB zamordował 18
                            letniego Tadzia Szczepańskiego...i jego kolegę Tadzia
                            Gawrońskiego.... później był Popiełuszko...wiele przymusowych
                            samobójstw...i wysadzony blok.....miliony Polaków wypędzonych z
                            Ojczyzny za chlebem, bo SB cy sprzedali POLSKĘ! - BOLEK i inni
                            zdrajcy odcinają kupony!...Co mądrego może powiedzieć analfabeta
                            bez wiedzy, ale na pasku SB na tzw. "wykładach"????? -
                            chyba nikt w to nie wierzy - POza tymi SB kami, którzy też odcinają
                            kupony ze sprzedaży POLSKI i POLAKÓW!
                            https://cdn2-img.pressreader.com/pressdisplay/docserver/getimage.aspx?regionKey=S8GLUO7kMG28hJB568EYUw%3D%3D&scale=100
                            • Miałeś chamie złoty róg ostał ci się jeno dług.

Najczęściej komentowane