/ Forum Zagadka wyjaśniona. Wiemy, skąd „bezdomny pan Stanisław” miał samochody dla Rydzyka
17  

Zagadka wyjaśniona. Wiemy, skąd „bezdomny pan Stanisław” miał samochody dla Rydzyka

Dodano 17
Kim był tajemniczy „bezdomny pan Stanisław”, który podarował ojcu Rydzykowi dwa samochody? Dziennikarze odnaleźli całość rozmowy, z której możemy się dowiedzieć o nim nieco więcej. Jak się okazuje, mężczyzna miał wygrać fortunę w totolotka.
  • Rydzyk zbudował katolicką rozgłośnię i nikogo nie sprzedawał w kolekturze SB jak BOLEK!!!
    Dla Bolka jedynym celem zawsze była tylko kasiora ...on nigdy z niczym i z nikim się nie liczył .. on nie ma sumienia, a Matka Boska w klapie to dla niego tylko atrapa.... Te judaszowe srebrniki już mu wychodzą bokiem. Mój brat nakłaniany przez kolegów o odszkodowanie od Bolka stwierdził, ze z takich judaszowych srebrników to tylko może być nieszczęście ... i ja też tak myślę... zresztą to już się dzieje... narkomani, rozwarte krocza, alkoholicy, bandziory... "eurooseł" szalał motorem i wyciągnął kasiorę od Bogu Ducha winnego chłopa... a za naszą kasiorę miał perfekcyjną opiekę medyczną - jakiej żaden Polak nigdy nie dostąpi... jeden już nie żyje - zaćpał się? czy syn mu pomógł?... i tak judaszowe srebrniki wyjdą bolkom bokiem! Opublikowany 20 paź 2013
    youtube

Najczęściej komentowane