/ Forum Jan Olszewski o ustawie o IPN: Bubel prawny
6  

Jan Olszewski o ustawie o IPN: Bubel prawny

Dodano 6
– Powiedzmy wprost, ta ustawa jest bublem prawnym – tak o nowelizacji ustawy o IPN wypowiedział się Jan Olszewski. W rozmowie z „Rzeczpospolitą” były premier powiedział, że ustawa w praktyce jest nie do zastosowania.
  • Szanowny P. Olszewski.
    Z szacunku dla pańskiej osoby, zadam tylko jedno pytanie, skoro to taki bubel, to dlaczego Izrael wpadł niemalże w szał?
    co do pańskiej rady, już wiadomo że tak zrobił, też przypuszczałem że tak zrobi prezydent.
    Uważam jednak że jest to następny karygodny błąd, należało podpisać i ewentualnie nowelizować, dodać punkty, tak jak chciał marszałek senatu.
    Obecnie odnoszę wrażenie że po tylu latach, jednak ciągle nie jesteśmy ani Państwem wolnym ani suwerennym.
    Całkowicie zgadzam się z wpisem poniżej -SILVER DOLLAR .
    Z zawstydzeniem przyznaję że nieraz myślałem, aczkolwiek zastanawiał mnie fakt dlaczego tylko Żydzi przeszli przez holokaust, jednakże nie wgłębiałem się w temat ponieważ nie było to wtedy tak ważne, teraz jednak widać jakie grzechy zaniechania popełniło państwo polskie przez te wszystkie lata, kto rządził i wciskał nam kit w który i tak większość nie wierzyła? i teraz jak słysze wypowiedzi tych imbecyli takich jak Tusk czy Schetyna a chętnie wtóruje im nowoczesna, nawet nie będę pisał co bym najchętniej z nimi zrobił!

Najczęściej komentowane