/ Forum Światowy Kongres Żydów o konflikcie Polska-Izrael: Sporu wokół IPN można było uniknąć
45  

Światowy Kongres Żydów o konflikcie Polska-Izrael: Sporu wokół IPN można było uniknąć

Dodano 45
Na łamach „Rzeczpospolitej” oraz „Gazety Wyborczej” prezes Światowego Kongresu Żydów (WJC) Ronald S. Lauder oraz dyrektor organizacji Robert Singer wystosowali list otwarty do Polaków. Apelują oni o pojednanie oraz powrót na ścieżkę porozumienia w konflikcie dyplomatycznym z Izraelem.
  • Winie za to wszystko Polaków i rząd Polski, bo jak może Żyd nosić Polskie nazwiska tylko chyba, że jest szpiegiem. Rząd powinien ustawę taką zrobić, że Żyd z Polskim nazwiskiem ma taki a taki czas na wyjazd z Polski, bo po tym terminie będzie traktowany, jako szpieg narodu żydowskiego przeciw Polsce a za to jest jedno prawo na całym świecie kara śmierci i wtedy każdy by wiedział czy ma prawo przebywać na ziemiach Polskich. Ale mamy idiotów w rzadziej, którzy jeszcze przepraszają te bydło Żydowskie. A tak każdy Żyd jest szpiegiem narodu Polskiego. Jak by to wyglądało jak bym się nazywał Jonny Daniels i dokument bym miał Izraelski jak by mnie Żyd potraktował a mieszkałbym tam 5 lat i dowiedział się, że jestem pochodzenia Polskiego? To niech rząd Polski sam sobie odpowie, co by zemną Żydzi zrobili. Chyba jak by mieli rozum rządu Polskiego to jeszcze by mnie poklepali po plecach i ugościli i może nawet by mnie przepraszali tak jak to robią Polacy, że ich Żyd opluł to czy się jeszcze nie gniewają na nas Polaków. A Żyd jak Polska wpłaci milion to będziemy kwita do następnego razu.

Najczęściej komentowane