/ Forum Wiele polskich mam nie wie o istnieniu tych bakterii. W ciągu 24 godzin mogą zabić dziecko
2  

Wiele polskich mam nie wie o istnieniu tych bakterii. W ciągu 24 godzin mogą zabić dziecko

Dodano 2
Jak informuje „Puls Medycyny”, meningokoki są poważnym zagrożeniem, szczególnie dla małych dzieci. Okazuje się jednak, że wiele polskich mam nie wie o istnieniu tych bakterii.
  • Ten artykuł jest najlepszą laurką dla ratujących inaczej nastolatkę z Kielc lekarzy. Ale to nie ONI są przede wszystkim winni takiego stanu rzeczy, tylko kompletnie durne procedury nie znających prostego, taniego i niezwykle skutecznego do tego masowo na świecie stosowanego lekarstwa na sepsę jakim są wlewy dożylne z asorbinianu sodu. Odmóżdżani na studiach i biorobotycznie wykorzystywani w swej narzuconej im roli, kompletnie bezwolni wobec narzuconych przez MZ prodcedur nie potrafią ( czytaj nie mogą ) leczyć sepsy tak jak trzeba czyli wlewami z witaminy C ( które do tego niedawno masowo usunięto z polskich aptek ), bo matki mają szczepić dzieciaki, tak jak to sugeruje akademicka ( czytaj rockefeletowska ) medycyna, powodując tym samym liczne komplikacje poszczepienne, które już nie są tak ochoczo gromadzone i przez media rozpowszechniane.

Najczęściej komentowane