/ Forum Liposukcja brzucha bez skalpela Body Jet. Zadbaj o piękne ciało na lato już dziś!
1  

Liposukcja brzucha bez skalpela Body Jet. Zadbaj o piękne ciało na lato już dziś!

Dodano 1
Nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu to problem, z którym zmagają się nie tylko osoby z nadwagą, lecz także stosunkowo szczupłe. Miejscowa otyłość w okolicy brzucha to dość powszechny problem, z którym nie do końca radzą sobie tradycyjne metody odchudzania. Z nadmiarem tkanki tłuszczowej na brzuchu możemy jednak skutecznie walczyć przy pomocy nowoczesnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, np. liposukcji bez skalpela Body Jet. To doskonały kompromis pomiędzy dietą i ćwiczeniami, które nie zawsze przynoszą oczekiwane przez nas efekty, a tradycyjną liposukcją, która wiąże się długim okresem rekonwalescencji i dużym ryzykiem powikłań. Jeśli jednak zależy nam na tym, aby do lata móc pochwalić się szczupłą i zgrabną sylwetką, zabieg warto wykonać już dziś. O tym, dlaczego nie należy zwlekać z przeprowadzaniem liposukcji brzucha bez skalpela i jakich efektów możemy spodziewać się po tym zabiegu, rozmawialiśmy z dr Zielińskim Jarosławem z kliniki Melitus w Warszawie - kliniki specjalizującej się w przeprowadzaniu liposukcji metodą Body Jet.
  • Znam ten zabieg opisywany w artykule i jakiś czas temu sama go robiłam. Chciałam pozbyć się tłuszczu okolic brzucha oraz ud. W Klinice Galena polecili mi właśnie liposukcje body jet i wykonałam u nich zabieg. Rezultaty są świetne, mam teraz płaski brzuch i szczuplejsze uda. W Klinice otrzymałam wiele praktycznych porad oraz super obsługę.

Najczęściej komentowane