/ Forum Trudne chwile Andrzeja Dudy. „Nie dotrzymał Pan słowa. Nie jest Pan więc człowiekiem honoru”
18  

Trudne chwile Andrzeja Dudy. „Nie dotrzymał Pan słowa. Nie jest Pan więc człowiekiem honoru”

Dodano 18
Po tym, jak protestujący w Sejmie rodzice osób niepełnosprawnych kazali prezydentowi wysłuchać jego własnego dwuminutowego przemówienia. Inna grupa wysłała do niego list, w którym odmawia mu prawa do nazywania się człowiekiem honoru.
  • W 2017 roku było do podpisania dwie ustawy Duda podpisuje ustawy podporządkowujące sądownictwo PiS. Ziobro odwołuje 20 prezesów sądów. Kronika Skórzyńskiego (16-22 grudnia 2017) Głosami PiS Sejm odrzucił weto Senatu. Ustawa kagańcowa czeka na podpis prezydenta a prezydent znów pokazał, że jest za PIS-em i podpisał ustawę kagańcową, bo tak kazał w 2017 i 2020 roku PIS i Kaczyński Dudzie, bo to jest długopis Kaczyńskiego ze władze w Polsce to ma PIS i Kaczyński, który naród Polski podzielił i skłócił ludzi i rodziny tak postępuje rząd zamiast łączyć to dzieli na dobrych i złych. Jak dalej będzie rządził Duda, Ziobro, Morawicki i PIS razem z Kaczyńskim to, co jeszcze podzielą? Podczas dokonywania zmian w Trybunale Konstytucyjnym, Sądzie Najwyższym, Krajowej Radzie Sądownictwa, a także podczas prac nad ustawą o ustroju sądów powszechnych PiS i Andrzej Duda złamali, co najmniej 13 artykułów Konstytucji, niektóre wielokrotnie – twierdzi senacki zespół ds. monitorowania praworządności. Sędzia Juszczyszyn zawieszony i z pensją obciętą o 40%. PiS może z dumą podziwiać efekty „reformy” sądownictwa, bo domagał się obejrzenia listy KRS a prezes Olsztyna z tym się nie zgadzał, bo miał do tego powód. Bo sędziów KRS powinno być 25 a tylko 24 miało pełne głosy a prezes sądu miał 22 głosy brakowało mu trzy głosy i nie powinien być w sądzie KRS. Skandal w Olsztynie. Prezes tamtejszego sądu rejonowego Maciej Nawacki publicznie podarł uchwałę przyjętą większością głosów w sprawie obrony sędziego Pawła Juszczyna. Gdzie Maciej Nawacki złamał prawo i powinien być ukarany z art., 231ale nic się nie dzieje, bo zanim stoi PIS i nie powinien być w sądzie KRS a jest w dalszym ciągu to, co to jest za prawo w Polsce ani Ziobro czy Duda łamią prawo, bo są pewni ze ich obroni Kaczyński i partia PIS, bo ma władzę na razie? I wybory jak będą 10 maja to mądry Polak by zagłosował na Małgorzatę Kidawę Błońską. A PIS to Pisowska machina do miażdżenia wrogów, aby obgadać ubrudzić i jeszcze niewiadomo, co żeby podeptać tak jak chcieli zrobić z Marszałek Senatu Tomasz Grodzkim tylko mu się nie udało, ale taki jest PIS. A co zrobili z Pawłem Juszczynem ukarali gdzie nie złamał prawo a bydle z Olsztyna prezes sądu Maciej Nawacki to nic mu nie jest a złamał prawo jak pisałem 231 i wszystko Kaczyński, Ziobro, Duda zamietli pod dywan. I takiego mamy mieć prezydenta, który niema ani kręgosłupa, honoru i ambicji tylko jest długopisem Kaczyńskiego. To, co chcecie, aby tak mówili o Polakach, że PIS kupił Polaków za 500+ i kiełbasę wyborczą czy trzynastą pensje emerytom. To ja Polak 65 letni, co mam 1000 zł emerytury powiem tylko jedno, że bogatsze są kraje od Polski i rozdawnictwa nie robią a jak PIS robi to ma w tym cel, bo nic niema na tym świecie za darmo. Czy jak żyjesz tyle lat to dostałeś, co boć za darmo nawet niech to będzie rodzina dostałeś nie? A myślisz, że rząd i PIS są tak dobroduszni, bo tak kochają Polaków. To wystarczy pójść do sklepu, jakie są ceny i ile kosztuje teraz benzyna to, kto te ceny podnosi a to jeszcze mało a ile będzie nas kosztować prąd, gaz, woda i wywóz śmieci to, co sama się robi podwyżka ani rząd czy PIS nic nie robią, że w sklepach sami sprzedawcy podnoszą ceny my jesteśmy nie winni tylko napisałem na górze benzyna, woda, prąd i śmieci i to wystarczy, aby Polaków zgłębić. Kiedyś jak były, czego boć podwyżki to pisano i w mediach mówiono a teraz poco, aby mieli jakieś tam bunty to im tego nie potrzeba. A teraz powiem ostatnie słowo, że pod koniec roku napisze czy wasze dzieci i wnuki was będą przeklinać, że ojcowie zostali kupieni za grosze a my będziemy to spłacać przez parę pokoleń, bo tacy byli nasi rodzice mądrzy widzieli dzień dzisiejszy a jutro jakoś bóg da. Zamiast walczyć o to, aby było lepiej w tym kraju to wybierają prezydenta z miękkim kręgosłupem, co pojechał do Izraela i rozdawał paszporty Żydom, którzy nie znali nawet języka Polskiego i nie wiedzieli gdzie ten kraj leży to niech powie i wytłumaczy, po co to robił i jaki miał zamiar, aby w przyszłości rozdawać nasze mieszkania Żydom. Bo już robicie eksmisje, że to prawnie robicie a skąd ma naród brać jak niema, z czego bo sprzedaliście wszystko i emerytury są dla żebraków a taka elektrownia mówi, że oni muszą zrobić podwyżki, bo nie maja, z czego jej utrzymać a z czego naród ma zapłacić niech taki mądry PIS i Kaczyński powie. To ja za was odpowiem dom czy pieniądze dostał mój wnuczek czy prawnuczek to jest darowizna a za darowiznę trzeba odprowadzić podatek do urzędu skarbowego. To urząd skarbowy niech mi wytłumaczy czy tylko wybieracie, kto ma płacić a kto nie czy wszyscy plącą w tym kraju. Jak tak to proszę mi wytłumaczyć, czemu za darowiznę nie płaci Kaczyński Jarosław przecież, co roku dostaje 1milin 600 tysięcy na ochronę to powinien płacić od darowizny to jest prawo w Polsce czy bezprawie? Jeszcze trochę to PIS będzie skazywał winnych a sądy nie będą mieli nic do powiedzenia, bo nie po to podpisał Duda, aby założyć kagańce na sądy politycy będą rządzić i bez karnie chodzić, ale do czasu do póki kogoś nie zdenerwują i ktoś będzie musiał sam wymierzyć prawo. A teraz mądry Polaku jak chcesz być niewolnikiem to głosuj na Dudę. Albo wolnym być człowiekiem i zagłosujesz na Małgorzatę Kidawę Błońską wybór należy do ciebie.

Najczęściej komentowane