/ Forum Marszałek Sejmu nie zezwolił niepełnosprawnym na wyjście na spacer?
13    

Marszałek Sejmu nie zezwolił niepełnosprawnym na wyjście na spacer?

Dodano 13
Dziennikarze Radia ZET donoszą, że Adrian i Kuba, którzy biorą udział w proteście opiekunów osób niepełnosprawnych, nie dostali pozwolenia na wyjście z budynku Sejmu na spacer.
 13
  •  
    Iwonka,pseudonim"żywa gotówka"...wiem jedno,że jeśli rząd ulegnie tym wyfiokowanym,agresywnym szantażystkom to będzie to słabiutki rząd....
    •  
      Szanowna redakcjo, półprawda, to całe kłamstwo. Proszę podać całą informację, czy marszałek zabrania iść w/w młodzieńcom na spacer, czy też, uprzedził, że po spacerze, nie wrócą do sejmu??? Chyba istotna różnica, nikt na siłę, nie trzyma protestujących w sejmie! Kolejny raz, łże media wciskają kit!
      • cos tu się komuś za szczętem POmerdało.
        Sejm, to nie sanatorium.
        najwyższa POra wywieść te terrorystki na taczkach do siedziby Parady Oszustów
        • @Katoda... No i tak piałeś nad słusznością żądań... młodzi przed kamerą wypowiedzieli życzenia.... Polskie państwo powinno DAĆ mieszkanie, samochód, opiekuna, szkołę i pracę.... bo należy się to im....
          a mnie k..rwa kto kiedy coś dał? Sam musiałem kupić i jeszcze płacić na tych - którym się należy....
          •  
            tęsknią biedaki za świeżym powietrzem . za kompem i internetowymi znajomościami w grach internetowych (oni maja kompy co 5 lat nowe na nasz koszt) .. a te niby matki dalej zamęczają tych swoich synków , skoro nie będziemy mogły wrócić do terroryzowania sejmu , rządu o gotówką (po co pracować przecież) .. to nie ma spacerków synkowie.. mamusia potrzebuje dodatkowo 500 żywej gotówki ... bo za 6 tyś (radna z PO przewodniczy) przecież tylko złodzieje pracują ...
            • Czy ktoś czyta to co pisze???
              Opiekunowie osób niepełnosprawnych dopominają się od PiS realizacji obietnic z 2014 roku, kiedy to protestowali przez kilkanaście dni.
              Od kiedy to PiS w 2014 roku składał jakieś obietnice.... wygrali wybory dopiero w październiku 2015...
              Nie pierwszy to raz, gdy Platforma Obłudy nagina rzeczywistość.... Specjaliści Goebelsowskiej propagandy.... No i oczywiście żerują na kretynach, którym i tak nie ważne czy prawdziwe.... byle zgodne...
              •  
                Co to za cudactwo? Chcą iść na spacer, proszę bardzo, ale bez prawa powrotu do sejmu!!
                •  
                  Ja bym im zaproponowal podroz do Brukselki i protest pod zatrzasnietymi drzwiami Tuska ! Niech da pol pensji !! Wszyscy sie wyzywia !! Czemu 500 ?????
                  •  
                    Na spacer to sie wychodzi, ale tylko w ciupie. Gwarantowany powrot ! Jakby gwarantowano im powrot, to by totalniacy nazwali Sejm ..."wiezieniem".
                    •  
                      nie wpuszczono w odwiedziny Janinki,nie wpuszczono kolegi ,który chciał się spotkać z Adriankiem,teraz Adrianek i Kubuś nie mogą POspacerować...-panowie!jesteście dorosłymi,logicznie myślącymi,napakowanymi facetami pod opieką mamuś-skoro decydujecie się protestować,to protestujcie-na tych swoich barłogach,w slumsach które uczyniliście na korytarzu sejmowym(zagrywki pod publiczkę opanowaliście do perfekcji,przyznaję-to się dobrze medialnie sprzedaje.....czego jeszcze do cholery oczekujecie?że BOR będzie Was woził do pobliskiego Konstancina abyście w tężniach pooddychali zdrowym powietrzem,a marszałek Kuchciński będzie Wam śpiewał do snu kołysanki?
                      dzień bez Iwonki("zamurujcie nas!)to dzień stracony....
                      • Albo to protest okupacyjny, albo sobie na spacerki chodzą.
                        Może w domu jeszcze będa protestować DEKLARUJĄC okupację Sejmu.
                        Coś jak głodówka rotacyjna Boniego - przez 8h każdy z uczestników nie jadł, a potem zmiana (8h to człowiek spi nie jedzac).
                        Parodia...może ja też pojde protestować, że mi nikt zasiłku nie daje, a mi sie mały palec u reki nie prostuje.
                        •  
                          Nikt ich siłą w sejmie NIE TRZYMA - niech wypadają z sejmu i przestaną robić burdel i zamieszanie - DOŚĆ TERRORU - WYNOCHA Z SEJMU !!!
                          •  
                            Szanowne Wprost nie podało, że decyzja Kuchcińskiego zapadła po tym jak obaj podeszli do ogrodzenia, żeby pogadać z Ochojską, przy okazji rozmawiając z dziennikarzami. Dwie dziewczyny nie dostały zakazu, bo ich niepełnosprawność jest taka, że nie mogą rozmawiać. Zaś chłopcy są komunikatywni do tego stopnia, że swobodnie rozmawiają. I to jest problem dla Kuchcińskiego.

Nie mogę już tego słuchać. Drugi facet w kraju ma mentalność więziennego klawisza.
                            Na spacer mogą wychodzić tylko ci co nie mówią. Ludzie gdzie my żyjemy ?

Najczęściej komentowane