/ Forum Prezydent wystąpił w Radzie Bezpieczeństwa ONZ. Mówił m.in. o katastrofie smoleńskiej
2    

Prezydent wystąpił w Radzie Bezpieczeństwa ONZ. Mówił m.in. o katastrofie smoleńskiej

Dodano 2
W czwartek prezydent Andrzej Duda poprowadził w ONZ debatę Rady Bezpieczeństwa. W długim przemówieniu wspomniał również o katastrofie smoleńskiej. – Nie mam żadnych wątpliwości i chyba nikt nie ma wątpliwości, że z tego punktu widzenia problem wyjaśnienia przyczyn tragedii smoleńskiej jest kwestią dla nas bardzo ważną i chciałem, żeby również i stąd, z forum Rady Bezpieczeństwa, głos w tej sprawie został dany – mówił.
 2
  •  
    A moze Polacy czyli "polskie panstwo" (bo slowo Polacy moze tez obejmowac np. paru pijaczkow na ulicy) zainteresowaloby sie (to dotyczy tez Dudy !) Tablica Pamieci po 6 mln Polakow, zabitych w latach 39-45 w drugiej wojnie swiatowej?????????????????????????????? Taka Tablica Ofiar Wojny lezy zapomniana i zanieczyszczona w Ogrodzie Saskim, niedaleko palacu prezydenckiego. Rozumiem, ze Waltzowa nie interesuje sie Polakami, ale prezydent Polski?? Tyle juz mial okazji, tyle 8.5 i 1.9 i 1.8 i 11.11 i 1.11 minelo i ... nic???????????? Fulop to powiedzial Dudzie....i nic? A ty czemu nie szanujesz swoich, zapytal Dude?
    Deklaracja prezydenta
    Bardzo przepraszam, ze przez dwa lata nie odwiedzilem nawet na chwileczke Pomnika Ofiar Wojny 39-45, polozonego w Ogrodzie Saskim obok mojego palacu prezydenckiego, tuz za Grobem Nieznanego Zolnierza. Waltzowa i inni go zaniedbali, a ja zapomnialem. Mieszkam jednak w Belwederze, a sam jestem z Krakowa. Niech to bedzie moim usprawiedliwieniem. Dziekuje panu burmistrzowi Fulopowi za zwrocona mi uwage.

Podpisano:
    Andrzej Duda, prezydent.
    • A czy Pan Prezydent wspomniał coś na temat haraczu w wysokości 330mld $ który ameryka i israel chce wydębić od biednego Polskiego podatnika ? Raczej nie mamy co liczyć na cuda!

Najczęściej komentowane