/ Forum Incydent w Sejmie. Posłowie chcieli wejść siłą do gabinetu marszałka Kuchcińskiego
16    

Incydent w Sejmie. Posłowie chcieli wejść siłą do gabinetu marszałka Kuchcińskiego

Dodano 16
W środę wieczorem w Sejmie doszło do incydentu. Grupa posłów opozycji próbowała siłą dostać się do gabinetu marszałka Sejmu.
 16
  •  
    Treść została usunięta
    •  
      "Grupa posłów opozycji chciała zaprotestować przeciwko temu, że Sejm staje się instytucją coraz bardziej niedostępną i zamkniętą"

No to w efekcie Pan Marszałek kochany gabinet dodatkowo zabarykadował kotarą i banerem sławiącym 550 lecie polskiego parlamentaryzmu :)
      Druga osoba w Państwie ma mentalność zastraszonego więziennego klawisza :)
      • Treść została usunięta
        • Najpierw nasprowadzają tam kogo popadnie żeby większy zamęt zrobić, niedługo pewnie by krowy i kury sprowadzili, a później jakieś napady na marszałka robią i krzyczą, że im źle bo nie mogą sprowadzać kogo chcą. Jeden z nich już ma w kieszkaniu panie lekkich obyczajów ale do domu niech sobie nawet alpaki sprowadzają, a Sejm to już nie ich prywatny folwark. Pewnie w tej „grupie” był Nitras i Pomaska- stałe ekementy zadym sejmowych.
          • Treść została usunięta
            •  
              Polsat pokazał film ale przed wdarciem się do gabinetu marszałka - co działo się w sekretariacie już nie było - a tam właśnie bydło z nowośmiesznej się popisało, szczególnie bydłoszewski Sowa ...
              • Te kanalie zasługują na najdalej idące kary regulaminowe. Tymczasem część z nich jest ochoczo zapraszana przez różnych rachoniów i klarenbachów do programów w TVP.
                Ja chcę mieć wreszcie telewizję, która będzie mnie informowała w sposób rzetelny o tym, co ważne w Polsce i na świecie, a nie serwowała mi wciąż rozrywkę kabaretową z udziałem polityków i discopolo, które tak sobie upodobał prezes kur(ew)ski.
                •  
                  Polsat pokazal filmik nie bylo to az taki straszne
                  •  
                    Bydło z nowośmiesznej pokazało na co ich stać - to jest ta europejskość i poszanowanie prawa, ludzi ...

Najczęściej komentowane