/ Forum Najbogatszy poseł sprzeda browary? „Dziś poświęcam się polityce”
7    

Najbogatszy poseł sprzeda browary? „Dziś poświęcam się polityce”

Dodano 7
Marek Jakubiak, nim wszedł z list ruchu Kukiz'15 do parlamentu, odniósł ogromny sukces biznesowy. Teraz jednak rozważa możliwość sprzedaży swojego flagowego browaru Ciechan oraz dwóch mniejszych – Bojanowo i Lwówek, gdyż – jak sam twierdzi – jest zaabsorbowany działalnością polityczną. O sprawie poinformował jako pierwszy portal wiadomoscihandlowe.pl.
 7
  •  
    masz taki rozum jak ja zlapalem taaaaaaaka rybe
    cha cha cha cha kwa
    •  
      Mosiek @Ból napisał-
      "nowy browar polski wysla do dani probke piwa z prozba o ekspertyze
      przyszla odpowiedz:
      ta krowa ma żółtaczke"
      Co ty możesz wiedzieć o piwie ? Przecież wy Mośki pijacie tylko krew z baraniny podczas szabasu .
      •  
        '"prośba"
        •  
          na powaznie to 
          to jest posel ,ktory na pewno nie bedzie ""bral" premi i poborow/zreszta juz nie bierze/
          a na zarty
          nowy browar polski wysla do dani probke piwa z prozba o ekspertyze
          przyszla odpowiedz:
          ta krowa ma żółtaczke
          • Jakubiak To konkretny posel. Tacy powinni byc.
            •  
              Szkoda ,Panie pośle. Dobre piwo Pan warzył .Może nie jest tanie ,ale dobre.
              Mam nadzieję ,że ten co kupi te browary ,nie spartoli marki ,którą Pan stworzył.
              A przy okazji powiem ,że o piwie Ciechan przeczytałem na michnikowej szmacie.
              Tam był artykuł jak to lewacy , hipsterzy, pederaści różnej maści kupowali piwo CIechan i wylewali je .
              Miła to być protest ,że poseł Jakubiak publicznie wypowiedział sie nieprzychylnie o środowisku LGBT .
              I tak oto pedały niechcący zrobili reklamę piwa Ciechan. Za co im chciałem podziękować przy tej okazji.

Najczęściej komentowane