/ Forum Felietonista „Angory” napisał o „durnym, kołtuńskim kraju”. Zajęła się nim prokuratura
43    

Felietonista „Angory” napisał o „durnym, kołtuńskim kraju”. Zajęła się nim prokuratura

Dodano 43
Antoni Szpak, satyryk i felietonista tygodnika „Angora” usłyszał zarzut publicznego znieważenia narodu polskiego. Chodzi o słowa, z jego artykułu. Szpak użył sformułowania „durny, kołtuński kraj”. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności – podaje TVN24.
 43
  • NAJWIDOCZNIEJ KTOS NIE LUBI MACHEWKI HA AA A 
    youtube
    • youtube
      NIBY N BAJKA HA HA AH
      • WŚRÓD NAJLEPSZYCH PRZYJACIÓŁ PSY ZAJACA ZJADŁY
        youtube
        DZIWNY CZŁOWIEK Z BARTKOWA Z
        ŻYCZY POWROTU DO ZDROWIA AH AHA HA
        • KACZYNSKIEGO PODZIWIAM POMIMO TEGO JUDE SYFU CO GO OTACZA HA HA AHA ZDROWIA RESZTA TO HOJ HA HA AH
          youtube
          • youtube
            POLSKA TO NIE TYLKO PIS HA AH AHA CZEKAM KTO ZŁOZY PARTIE KOMPROMISU HA AH AH
            • KIEDYS CHCIAŁEM ZMIENIAC SWIAT HAHA HA A KUR WA SWIAT ZMIENIŁ MNIE HA HA AH IRONIA LOSU HA HA HA I TYLKO TOPOT BIAŁYCH M,EW WCIĄŻ NIEZMIENNY HA HA AH
              youtube
              • walne klina bo ten tupot białych mew W Chodzi w krew ah ah ah
                youtube
                • PIJAC NISZCZYSZ SIEBIE NIE PIJAC NISZCZYSZ KRAJ HA HA AHA TAK MAWIA SIOSTRA AKCYZA HA AH AH
                  • nie czujecie tego ?????? te moje kpiny zydowskie na tej kamieni kupie oraz hojui dopie ha haah polinem zwanym to li tylko jakis wasz etap w hybydyzacji tej planety bo tylko elity sie nie mieszaja haah ah tak ze co ???? łapmu szkło bo casu coraz mniej ah aha ha
                    • A CO NA TO CHŁOPAKI Z KORPORACJI CO ROBIA DLA ??????????????????? NO WŁASNIE DLA KOGO HA HA AH AHA ???????????????????? KOSZER KRÓLA i jego paxhołków ha ha ah
                      • wieczorek tyb jude hoju podpale cie jak mi ŻYDOWSKI BÓG MIŁYU HA HA AH ZA KUR WA CAŁOKRZTAŁT HA HA AH
                        • youtube
                          h aha ha ahb ale jestem semita ha ah ahab bo żyd to nie semita ah aha ha
                          • pracując dla izraela mam to w dopoie jak wy mnie postrzegacie ha ah aa
                            • DŁUGO WACHAM SIE Jak ten syf "mnie oswieci" h aha ha a
                              • A KACZOR CZESZE CHABAD I NAWET LIBAWICZ HA HAA AHA B
                                • SZUDRIS TY DLA MNIE MESJASZEM BO MASZ JAJA WIEKSZE NIZ TEN CZABADA PET HA HA AA AH
                                  • ZMIENIŁES PŁEC DLA SOROSA HA HA AHA I SPÓŁKI HA HAAH
                                    • SANHEDRYN JERUZALEM MOZE MNIE CMOKNĄC W  ŻOPE
                                      • UBAWIONY W Oh ttps://www.wprost.pl/profil/10343/ajwaj-aleluja-bismilah-i-wspak.htmlPOLINIE ZAWZE WASZ NAUCZYCIEL ZYWY LUB MARTWY OLEWAJACY I SZCZACY TEN SM
                                        • W TYM JUDE HOJU SZOPKA POLINU ZWANA tzw "niezalerzxy " poci HOJ ZYDOWSKI ZMIENIA FRAKCJE HA AH AHA CO U SYDRISIA MNIEJ PŁACA A SZTAMBLER OPPANOWAŁ POLIN HA HA AHA JA TAM ZAWSZE ZA SZTABLEREM ALE ON TO KOSZER HOJ NIEDOROZWÓJ DO MOJEGO GURU HA HA AH
                                          • w koszer hoju i rak ryba ha ah ah jak widzi ze nie sypia na karpie to udaje raka ha ah ah
                                            •  
                                              pis dowaci
                                              ponoc"prawdziwa cnota krytki sie nie boi"
                                              • Czy to nie REDaktor tej gazety, której czytelnicy... https://mobile.twitter.com/miloszlodowski/status/997011377196761088/photo/1
                                                •  
                                                  Tak to prawda! Z tym,że są regiony mocno cofnięte np.:Podkarpacie i Małopolska gdzie jeszcze kwitnie znachorstwo i zabobony,w tym dosłownie ten zabobon o słynnym kołtunie lub o psim smalcu leczącym wszystkie choroby.Podlasie też jest zacofane skoro PiS jest tam bardzo silny.Jedynie postępowa Wielkopolska i zachodnie Kujawy są godne pochwały.
                                                  •  
                                                    jak walisz konia i opierasz sie o klawiature to wychodzi takie ""coś"
                                                    • MA CALKOWITA RACJE JESLI OKRESLENIEM TYM OBEJMIEMY GETTO ZWANE WYBORCZA I SZABES GOJOW Z Z KODU OBYWATELI UB I TEGO OBLAKANSTWA...TO JEST TAKIE PANSTWO W PANSTWIE OSTOJA CIEMNOTY GLUPOTY SZALENSTWA...NIE BADZMY BIERNI ZYDZI NAS CIAGAJA PO SADACH NIE ODPUSZCZAJMY IM NIENAWISCI TO SA LUDZIE CHORZY Z NIENAWISCI ICH SYMBOLEM JEST RYSZARD CYBA I TEN CHORY PSYCHICZNIE KTORY SIE PODPALIL I TEN CALY CYRK WOKOL...
                                                      • MA CALKOWITA RACJE JESLI OKRESLENIEM TYM OBEJMIEMY GETTO ZWANE WYBORCZA I SZABES GOJOW Z Z KODU OBYWATELI UB I TEGO OBLAKANSTWA...TO JEST TAKIE PANSTWO W PANSTWIE OSTOJA CIEMNOTY GLUPOTY SZALENSTWA...NIE BADZMY BIERNI ZYDZI NAS CIAGAJA PO SADACH NIE ODPUSZCZAJMY IM NIENAWISCI TO SA LUDZIE CHORZY Z NIENAWISCI ICH SYMBOLEM JEST RYSZARD CYBA I TEN CHORY PSYCHICZNIE KTORY SIE PODPALIL I TEN CALY CYRK WOKOL...

Najczęściej komentowane