/ Forum Nazwali byłego prezydenta „Bolkiem”. Rzecznik Wałęsy ostrzega dziennikarzy
57  

Nazwali byłego prezydenta „Bolkiem”. Rzecznik Wałęsy ostrzega dziennikarzy

Dodano 57
Dziennikarze portalu niezalezna.pl nazwali Lecha Wałęsę „Bolkiem”. Rzecznik byłego prezydenta ostrzegł przedstawicieli mediów, że kolejny przypadek użycia takiego określenia w stosunku do Wałęsy skończy się pozwem o naruszenie dóbr osobistych.
  • Niedawno....
    "Za Zasługi Dla Obronności Kraju"
    Nareszcie po latach prawda! ...Złoty medal dla bohatera grudnia - Jana Jasińskiego – mojego brata, którego bolek typował w kolekturze SB....
    prawdziwa historia bohatera w poście Cenckiewicza: .. a bolek odpowie za szarganie opinii i imienia mojego brata i mojej rodziny – obiecuję to moim zmarłym rodzicom!
    "...Sławomir Cenckiewicz dodał nowe zdjęcia (2).
    21 grudnia o 13:09 ·
    Ach, cóż za wspaniały dzień! Minister Antoni Macierewicz odznaczył bohaterów Grudnia '70 w Gdańsku, Gdyni i Szczecinie!
    Wśród nich Szczepana Chojnackiego i Jana Jasińskiego - bohaterów i stoczniowców represjonowanych na udział w gdańskim Grudniu '70.
    Trzeba też dodać, że Chojnacki i Jasiński należeli do głównych ofiar donosów Wałęsy jako TW "Bolek". Przez lata nie chcieli się ujawniać, a państwo polskie nigdy ich nie chciało docenić i odznaczyć. Nawet historycy tacy jak ja, nie byli w stanie do nich dotrzeć. Trauma, może strach, duma... Udało się nam po tylu latach!
    Pan Minister uhonorował prawdziwych bohaterów walki o wolną Polskę!Niedawno....
    "Za Zasługi Dla Obronności Kraju"
    Nareszcie po latach prawda! ...Złoty medal dla bohatera grudnia - Jana Jasińskiego – mojego brata, którego bolek typował w kolekturze SB....
    prawdziwa historia bohatera w poście Cenckiewicza: .. a bolek odpowie za szarganie opinii i imienia mojego brata i mojej rodziny – obiecuję to moim zmarłym rodzicom!
    "...Sławomir Cenckiewicz dodał nowe zdjęcia (2).
    21 grudnia o 13:09 ·
    Ach, cóż za wspaniały dzień! Minister Antoni Macierewicz odznaczył bohaterów Grudnia '70 w Gdańsku, Gdyni i Szczecinie!
    Wśród nich Szczepana Chojnackiego i Jana Jasińskiego - bohaterów i stoczniowców represjonowanych na udział w gdańskim Grudniu '70.
    Trzeba też dodać, że Chojnacki i Jasiński należeli do głównych ofiar donosów Wałęsy jako TW "Bolek". Przez lata nie chcieli się ujawniać, a państwo polskie nigdy ich nie chciało docenić i odznaczyć. Nawet historycy tacy jak ja, nie byli w stanie do nich dotrzeć. Trauma, może strach, duma... Udało się nam po tylu latach!
    Pan Minister uhonorował prawdziwych bohaterów walki o wolną Polskę!

Najczęściej komentowane