/ Forum Protest w Sejmie. Hartwich: Nie możemy korzystać z windy
18    

Protest w Sejmie. Hartwich: Nie możemy korzystać z windy

Dodano 18
– Jesteśmy odcięci od prysznica. Nie możemy korzystać z windy – mówiła rano w rozmowie z Wirtualną Polską Iwona Hartwich. Protest w Sejmie trwa od 39. dni.
 18
  •  
    Współczuję Wam serdecznie!
    Gdy czytam o tym proteście ,to wydaje mi się,że i ja mogę zwariować!Tyle dni w korytzarzu!
    Za czasów pani Szydło atmosfera w kraju i u mnie w domu była dużo lepsza!
    Głowa partii rządzącej chyba coś zepsuła!Zamiast się wznosić z entuzjazm, spadamy w depresji!Módlmy się do św.Jana Chrzciciel, by ocalił protestujących a dzieciom pozwolił wyjść na świeże powietrze!
    Śliczna wiosna a ci nieboracy tam na owym korytarzu...
    • Pisza tu ci sami faceci którzy porzucili te kobiety oraz płatne trolle i działacze PIS poznaję te ksywy
      • Pisza tu ci sami faceci którzy porzucili te kobiety oraz płatne trolle i działacze PIS poznaję te ksywy
            • Wiesława Sobczyk

POzostałe 38% też by to wywaliła, ale ma przymus potwierdzenia "intelektu," czyli musi nabywać gazownię. he, he, he
              • Ja mam pretensję, że kancelaria Sejmu nie zapewniła tym wspaniałym kobietom łóżek wodnych, kawioru na blinach z jajek przeiórczych oraz szampana prosto z Szampanii schłodzonego i podawanego w kieliszkach inkrustowanych złotem (kieliszki oczywiście powinny móc sobie zatrzymać).
                W takich warunkach te cudowne panie mogłyby wiele lat prowadzić protest głodowy...
                •  
                  zawolac sariusza wolskiego on sie zna na windach !
                  • Morawiecki .,, potrzeba wyciszenia ''

najlepiej niech pełzną do mysiej nory , by nie psuć dobrego samopoczucia nowym właścicielom Polski .
                    w ich zbożnym łupieniu panstwowych spółek i spółeczek
                    • Treść została usunięta
                      • A najlepsze jest to  ze  zadna organizacja Niiepelnosprawnych nie  popiera tego protestu tej grupki kilkunastu osob . ..a w  tych organizacjach jest podobno okolo 800 tys osob ..!!!
                        • Treść została usunięta
                          • Treść została usunięta

Najczęściej komentowane