/ Forum Sławomir Nitras pozwał Krystynę Pawłowicz. „Nigdy nie używałem narkotyków”
16    

Sławomir Nitras pozwał Krystynę Pawłowicz. „Nigdy nie używałem narkotyków”

Dodano 16
Poseł PO Sławomir Nitras na antenie Polsat News ujawnił, że już od roku walczy w sądzie z Krystyną Pawłowicz. Zarzuca posłance PiS pomawianie go o używanie narkotyków.
 16
  • Pisowska propaganda jest akurat atutem bo odpowiada na polskie społeczne zapotrzebowanie NURZANIE RODAKÓW W G..........
    •  
      oj była głośna afera w szczecinie i media o tym pisały, jeszcze nawet w wyszukiwarkach wyskakuje
      •  
        Specjalnie dla troolików Szechtera (mizernie opłacanych - Szechter ma finansowego doła - Żyd Soros nie daje kasy, obecny rząd polski nie daje kasy - Tfusku jak żyć) kilka melodii bliskich sercu koszernym obywatelom Izraela ... Szalom trolliki !!!
        youtube
        youtube

I na koniec jakie z nich chłopy do dooopy - ty żopatnyj mużik ...
        youtube
        •  
          Nitrasowi PO-może tylko lokal bez klamek w Tworkach - i to już do końca dni wariata !!!
          • Byłem dzisiaj na Poczcie niby polskiej. Od samego wejścia bije po oczach książka Kaczyńskiego czy o Kaczyńskich . Dzieło to wiekopomne było wystawione w tak nachalny sposób ,że niemal przeszkadzało w czynnościach przy okienku. Aż parsknąłem śmiechem jak to zobaczyłem . Gdzie my żyjemy czego doczekaliśmy?????!!!!!!
            • Ciemniaku bolo, jak bys miał instynkt samozachowawczy to bys przestał się cały czas pogrążać, a tak ro cały czas robisz sobie pojazd kacapie, a kalecząc tak język Polski widać, że nauka dyktatury proletariatu nie poszła w las kacapie, no tylko ty umiesz tak zrobić z siebie debila, jeździć samemu sobie, jestes w tym mistrzem
              •  
                .... niedorobiony wypierdek kacapski @Glupola POpisuje sie swoja debilna pisownia nabyta u kacapow, na duupie ma wytatuowana czerwona gwiazde i na czole zreszta tez! Taki POmiot osmiesza sie sam, bez zadnej POmocy z zewnatrz! Ha ha ha!
                • Znowu kacap bolo sam się zaorał, jak ty to robisz jełopie, to chyba twoja wrodzona cecha, samemu sobie robić pojazd ha ha ha ha ha ha tylko taki debil jak ty to potrafi, oraz kaleczy język Polski ha ha ha ha ha
                  •  
                    tee parchu @Glupola glab niedouczony jestes i jezyka polskiego u kacapow sie nie nauczyles. Ale co wymagac o takiego typa jak on sie mlotkiem czesze a czacha tak pusta ze tylko dzwoni!!! Ha ha ha!
                    • Tępy kacapie bolo, najpierw naucz się języka Polskiego, wiem, że to nie jest twój rodzimy język ale naucz się podstaw, potem kacapie uswiadom sobie, że klawiatura nie gryzie, a na koniec komuchu, jestes mistrzem w samozaoraniu, nie ma większego jełopa jak ty co sam sobie pojazd robi i debila z siebie robi kacapie
                      •  
                        patrz parchu @Glupolu juz ostatnio niedorozwoju kacapski, uciekles wszarzu z lini, wiec sie tu nie wkrecaj bo ci za chwile duupe z lepetyna zamienie! Choc to i tak bedzie dalej to samo! Ha ha ha!
                        • Trzy nieudolne trolle dojnej zmiany wypowiedziały się w tym samym czasie, widac jakis masowy atak pisowskiej paniki nastał, że trzeba bronić pislamu
                          • Swir i tyle !
                            •  
                              Nitras nie bujaj jak @bolkos , oboje cpaliscie i cpacie! Bo jak tak mialoby byc, ze nie cpaliscie, to od razu was obu w kaftan trza wsadzic i ciupasem do Tworek !
                              • Z używek psychaktywnych są narkotyki, są dopalacze, są leki psychotropowe. Wóda jest. Absynt. Rośliny różne. Różne takie.... Słońce jest. Świeci.
                                Ot takie ciekawostki.

Najczęściej komentowane