/ Forum Sondaż. Polacy podzieleni w sprawie pomysłu Andrzeja Dudy
7    

Sondaż. Polacy podzieleni w sprawie pomysłu Andrzeja Dudy

Dodano 7
Z sondażu przeprowadzonego przez IBRiS dla portalu Onet.pl wynika, że większość Polaków jest przeciwna uchwaleniu nowej konstytucji. Ponadto, ponad połowa ankietowanych zadeklarowała, że nie wzięłaby udziału w referendum w tej sprawie.
 7
  •  
    A moze Polacy czyli "polskie panstwo" (bo slowo Polacy moze tez obejmowac np. paru pijaczkow na ulicy) zainteresowaloby sie (to dotyczy tez Dudy !) Tablica Pamieci po 6 mln Polakow, zabitych w latach 39-45 w drugiej wojnie swiatowej?????????????????????????????? Taka Tablica Ofiar Wojny lezy zapomniana i zanieczyszczona w Ogrodzie Saskim, niedaleko palacu prezydenckiego. Rozumiem, ze Waltzowa nie interesuje sie Polakami, ale prezydent Polski?? Tyle juz mial okazji, tyle 8.5 i 1.9 i 1.8 i 11.11 i 1.11 minelo i ... nic???????????? Fulop to powiedzial Dudzie....i nic? A ty czemu nie szanujesz swoich, zapytal Dude !
    Bardzo przepraszam, ze przez dwa lata nie odwiedzilem nawet na chwileczke Pomnika Ofiar Wojny 39-45, polozonego w Ogrodzie Saskim obok mojego palacu prezydenckiego, tuz za Grobem Nieznanego Zolnierza. Waltzowa i inni go zaniedbali, a ja zapomnialem. Mieszkam jednak w Belwederze, a sam jestem z Krakowa. Niech to bedzie moim usprawiedliwieniem. Dziekuje panu burmistrzowi Fulopowi za zwrocona mi uwage.
    Andrzej Duda, prezydent.
    • Maliniak, daj spokoj; konstytucja juz jest - napisana i uchwalona przed wojna - ta obowiazuje; Twoje pytania nie maja sensu; juz o tym bylo pisane na tym Forum; Maliniak ty nie reprezentujesz polskiego interesu tylko Polin
      • Pic na wodę!
        Większość Polaków jest za zmianą konstytucji (bezmózgi się nie liczą), jednakże Polacy są przeciwni populistycznym pytaniom w referendum.
        Proszę zatem P. Prezydencie o konkrety ważne dla Polaków a nie populizm!
        • To marionetka ,nie zaprzątajcie sobie nim głowy i jego referendami również. Jednej konstytucji nie potrafi uszanować a bierze się za drugą.

Najczęściej komentowane