/ Forum Lech Wałęsa lektorem w gdańskich tramwajach? Jest pozytywna odpowiedź ze strony miasta
38    

Lech Wałęsa lektorem w gdańskich tramwajach? Jest pozytywna odpowiedź ze strony miasta

Dodano 38
Już za kilka miesięcy w gdańskich tramwajach będziemy mogli usłyszeć zapowiedź przystanku odczytaną przez Lecha Wałęsę? Interpelację w tej sprawie złożyli radni PO, a miasto pozytywnie odniosło się do pomysłu.
 38
  • BOLEK jako SŁUP SB ków był wstawiony na POsadki.... według zasady: "weźmy się i zróbcie to"
    - sam bolek mówi tak:
    "Musimy wykrzesać wszystkie siły, jakie nam zostały, aby odzyskać to, co przez nieuwagę i nieroztropność straciliśmy. Nikogo w tym gronie nie muszę przekonywać, że to jest wyższa konieczność. To, co tak z trudem wywalczyliśmy jest - jak dobrze wiecie – niszczone tak wewnątrz - w skali krajowej, jak i na zewnątrz
    Z mojej strony zrobię wszystko, 100%, oddaję się sprawie, z tym, że musicie pamiętać, że mam już 75 lat, życie sfatygowane, rozebrano moje zaplecze, rozebrano mi stocznie, „Solidarność”, a nawet na żonę nie mogę liczyć, bo też usamodzielniała się dość daleko i robi swoje. Nie mam pretensji, tak powinno być. Tylko ja nie byłem wychowany do takich zachowań
    Ja państwa proszę, żebyście tym razem wy więcej popracowali niż ja. Mam za dużo zobowiązań krajowych i zagranicznych, więc będę trochę mniej tu pracował. Sztandar mój macie. Wszędzie, gdzie najtrudniej, będę pomagać, służyć, ale robotę to jednak zróbcie wy. Wy zrobicie, a mnie podziękują. Tak bywało, to może teraz i tak będzie"
    • Zamontujcie go jako kasownik biletow, choc nie wiem, czy nawet do tego by sie nadawal.
      • IU ZAWSZE MOZE POCHODZIC PREZYDENCKA MUCHA CO ROBI ZA KOSZER PENISA WIECZORKA DRUCHA HA AH AH I SIEDZI NA TYM RODZINNYM GÓWNIE H AH AHA A LEP MU KASĄ HA HA AH
        • TANIO PARALOTNIE AH AH AH TEL 91 886 5658 HA HA AH
          • u mnie kaqzdy tubylec z bartkowa ciagnie koszer peto i wali koszer rowa dla hoja WIECZORKA HA HA AH
            • darus ty stary zyudowski pedale ha ha ah co zatrudniłes stolcmanowa z ul unisławy w szczecinie ha ha ah ty głupi hoju tylko sie nie powis jak ten zje b z gryfina ha ha ah
              • u mnie w bartkowie jest tylko autobus a przystanków wieczorka ze ho ho ha ha ah staje na kazdym i wyciaga koszer laske a tubulcy obciagaja az gwizdze ha ha ah laskomlaski i pało je by bartkowskie ha ha ah te sld -owskie pedalisko chce kandydowac na prezydenta sczecina h aha ha ah chyba na prezydenta gei w  nowogardzie ha ha ah
                • specjalista z motorowki przesiada sie na komunikacje miejska.
                  Tak, Jozef ma racje.
                  budyniowa stolica to zakłamana padlina.
                  • dzisiejszy gdansk to szambo miejskie. kto chce plywac miedzy g... niech tam jedzie. bedzie mial piekny braz
                    • ja bym poszedł dalej na miejscu włodarzy gdanska ha ha ah wraz z głosem sw izydora bolesława matkoboskoczestochowskiego moczokropielnego zmienic nazy przystanków i tak np przystanek motorówka dlalej przystanek skok motorówki .przystanek kolektura totolotka , przystanek totalizator sportowy odbiór wygranych i na kńcowym głos krzywonos 'DALEJ NIE POJEDZIEMY" HA HA AH JUDE CIRCUS JAK WIDAC W GDANSKU WŁADZE SPRAWUJA IDIOCI ale co sie dziwic wszak to tzw "kolebka" solidarnosci ha ha ah agent na agencie otoczony półgłówkami jak bolek w otoczeniu masonerii ha ha ah
                      • WSTYD dla POLSKI i POLAKÓW - najgorszy margines znany jest w świecie jako Polak! - tak jak Hitler znany jest jako Niemiec!!!
                        Jak można ogłupiać ludzi w dzisiejszych czasach...
                        przecież analfabeta BOLEK nawet nie wie co to jest tożsamość narodowa, a został wykreowany na przedstawiciela Polaków...
                        No cóż SB cy...UB cy...WSI owi ...GRU.... to są dopiero magicy - skoro przez 30 lat mogli ukraść narodowi POLSKIEMU cały majątek wypracowany po pożodze wojennej i wstawić na prezydenta 38 milionowego narodu w sercu Europy zbrodniarza, analfabetę, SŁUPA SB BOLKA!
                        • Brawo Gdansk
                          Brawo Wałęsa
                          Pis dowatych uprasza się o nie przyjeżdżanie do naszego miasta , nie możemy wam zapewnić bezpieczeństwa osobistego .

szczególnie Jasinska , pis dowska prowokatorka niech się trzyma daleko .
                          • to ta menda jeszcze zyje ? Zycze mu smierci w jak najgorszy sposob. Boze wybacz ale inaczej nie moge
                            • 22 osoby wysadzone w powietrze! ..
                              Ofiary BOLKA...4 letni
                              nieślubny pierworodny Grześ /grób syna kazał SB ek BOLEK zrównać
                              z ziemią.../ koledzy z W-4 w tym mój brat Jan Jasiński /wówczas
                              niespełna 20 letni..jeden z przywódców 70 roku...podpalał miedzy
                              innymi KC.../ 10 lat później BOLEK wespół z SB zamordował 18
                              letniego Tadzia Szczepańskiego...i jego kolegę Tadzia
                              Gawrońskiego.... później był Popiełuszko...wiele przymusowych
                              samobójstw...i wysadzony blok.....miliony Polaków wypędzonych z
                              Ojczyzny za chlebem, bo SB cy sprzedali POLSKĘ! - BOLEK i inni
                              zdrajcy odcinają kupony!...Co mądrego może powiedzieć analfabeta
                              bez wiedzy, ale na pasku SB na tzw. "wykładach"????? -
                              chyba nikt w to nie wierzy - POza tymi SB kami, którzy też odcinają
                              kupony ze sprzedaży POLSKI i POLAKÓW!
                              • BOLEK typował mojego brata Jana Jasińskiego w kolekturze SB ...dla uwiarygodnienia TW BOLKA wzywano na komendę... później przesiedział w luksusie w Arłamowie... podobnie inny robol Frasymiuk był uwiarygadniany.... Jakim cudem te nieudaczniki dysponują obecnie milionami?
                                Bolek to zwykły analfabeta ...mędrzec ełuropy rudego szwaba... skończył szkołę specjalną przyzakładową... BOLEK to SŁUP SB cji, by robotnicy uważali, że to ich reprezentant - ograniczony chciwy bydlak wykonywał rozkazy SB cji: Mietka i Cebuli... i Falandysz tłumaczył jego bełkot na język polski - falandyzując nie tylko prawo ale i wypowiedź niedorozwoja bandziora...
                                • Na kogo BOLEK ma papiery, że jeszcze nie siedzi???
                                  Ile to już minęło od "szafy KISZCZAKA"?
                                  Tego samego dnia do POLSKI wróciło 2 zbrodniarzy!!!
                                  22 osoby wysadzone wpowietrze!!!
                                  - Kajetan Poznański -syn ELYTY PROKURATORSKIEJ....
                                  BOLEK - YKONA SB!!!
                                  Jeden i drugi to zbrodniarz....ale tylko jeden odpowie za swoje czyny....bo jest groźny dla społeczeństwa!...a czy BOLEK nie jest groźny???
                                  ...........
                                  BOLEK ..ty to jednak masz szczęście!
                                  Gdyby to był czas okupacji...mój stryj jako delegat Rządu Londyńskiego ...po prostu podpisał by wyrok śmierci na ciebie szujo...donosicielu...sprzedawczyku...SB ku...zbrodniarzu..zdrajco...szkodniku POLSKI!
                                  KIM są obrońcy zdeprawowanego analfabety z lepianki w POpowie??? który zdolny był nawet do zrównania z ziemia grobu swojego pierworodnego nieślubnego syna GRZESIA???
                                  Bolek w 70 roku sprzedał kolegów z W-4 -w tym mojego brata Jana Jasińskiego w kolekturze SB!!!..a mój brat był 7 lat młodszy od tego bandziora!
                                  W 80 roku BOLEK wespół z SB zamordował 18 letniego Tadzia Szczepańskiego...Tadzia Gawrońskiego...sprzedał POLAKÓW... a nawet wysadził 22 osoby w powietrze, by zdobyć swoje donosy!!!
                                  • W 70 roku BOLEK miał 27 lat...a mój brat Jan Jasiński niespełna 20 lat !!!!
                                    I nikt nie może pleść bzdur, że młody chłopak BOLEK dał się zastraszyć i dlatego donosił na jeszcze młodszego ...(do mnie BOLEK mówił, że mój brat Jan Jasiński to jego najlepszy kolega..) kolegę z W-4 !!!!
                                    To mój brat podpalał tzw. Reichstag , gdzie siedzibę miał Komitet PZPR...to on i wielu młodych i starszych stoczniowców walczyli, gdy bolek schronił się na Komendzie MO...młodzi stoczniowcy...uczniowie szkół...dzieci...ginęli, gdy ten bydlak znalazł schronienie, a później ze zdjęć rozpoznawał dla SB ków uczestników krwawych zajść...tylko po to by zdobyć od SB ków jak najwięcej kasiory - sprzedawał każdego kogo tylko mógł!
                                    Jako TW ps. Bolek bez zwłoki przystąpił do pracy agenturalnej. W imiennej ankiecie na jego temat SB jednoznacznie oceniła jego rolę po Grudniu ’70: „Jego działalność po zajściach grudniowych miała charakter pozytywny”. Był aktywny. Starał się brać udział we wszystkich ważnych spotkaniach i naradach, zwłaszcza z udziałem kolegów z byłego komitetu strajkowego. Potwierdzała to również kontrolująca go agentura. Był bezwzględny wobec kolegów, na których donosił. Śledził ich, podsłuchiwał, dostarczał bezpiece ich rękopiśmienne notatki, by mogła porównać charakter pisma z kolportowanymi ulotkami, a gdy nie znał nazwiska, opisywał w szczegółach ich sylwetki, zapewniając, że ustali, jak się nazywają.
                                    Na „liście Wałęsy” pięć nazwisk odgrywa rolę szczególną: Jerzy Górski, Henryk Jagielski, Jan Jasiński, Henryk Lenarciak, Kazimierz Szołoch i Józef Szyler. Stąd próba przybliżenia ich losów, które splotły się ze zdradą Wałęsy (…)
                                    • Dobre imię szpicla....bronił KOD...Kwach...i ...SB ek FELIKS - PIERONEK!!!
                                      Bp Pieronek o teczkach Bolka: nachalne oskarżenie, obrzucanie błotem. To jest dla mnie niezrozumiałe, ja w takim państwie nie chcę żyć......Jeżeli nawet Wałęsa współpracował przez te 6 lat na początku lat 70., a potem skutecznie wybawił Polskę z komunizmu poświęcając swoje życie i życie swojej rodziny, to jeżeli ktoś rzuca w niego kamieniem, to niech spojrzy w swoje sumienie - mówił bp Pieronek. …......
                                      Dobre imię szpicla....
                                      W 70 roku BOLEK miał 27 lat...a mój brat Jan Jasiński niespełna 20 lat !!!!
                                      I nikt nie może pleść bzdur, że młody chłopak BOLEK dał się zastraszyć i dlatego donosił na jeszcze młodszego ...(do mnie BOLEK mówił, że mój brat Jan Jasiński to jego najlepszy kolega..) kolegę z W-4 !!!!
                                      • Ile to już minęło od "szafy KISZCZAKA"?
                                        Tego samego dnia do POLSKI wróciło 2 zbrodniarzy!!!
                                        22 osoby wysadzone wpowietrze!!!
                                        - Kajetan Poznański -syn ELYTY PROKURATORSKIEJ....
                                        BOLEK - YKONA SB!!!
                                        Jeden i drugi to zbrodniarz....ale tylko jeden odpowie za swoje czyny....bo jest groźny dla społeczeństwa!...a czy BOLEK nie jest groźny???
                                        ...........
                                        BOLEK ..ty to jednak masz szczęście!
                                        Gdyby to był czas okupacji...mój stryj jako delegat Rządu Londyńskiego ...po prostu podpisał by wyrok śmierci na ciebie szujo...donosicielu...sprzedawczyku...SB ku...zbrodniarzu..zdrajco...szkodniku POLSKI!
                                        KIM są obrońcy zdeprawowanego analfabety z lepianki w POpowie??? który zdolny był nawet do zrównania z ziemia grobu swojego pierworodnego nieślubnego syna GRZESIA???
                                        Bolek w 70 roku sprzedał kolegów z W-4 -w tym mojego brata Jana Jasińskiego w kolekturze SB!!!..a mój brat był 7 lat młodszy od tego bandziora!
                                        W 80 roku BOLEK wespół z SB zamordował 18 letniego Tadzia Szczepańskiego...Tadzia Gawrońskiego...sprzedał POLAKÓW...
                                        • Wystarczy popatrzeć KIM są KOLEDZY BOLKA!
                                          Przecież wszyscy koledzy BOLKA to SB cy...WSI owi...itp!
                                          BOLEK to zdrajca NARODU!
                                          BOLEK to zdrajca POLSKI i POLAKÓW!
                                          Wszystkich ludzi z poza "UKŁADU SB" BOLEK wyeliminował wespół z SB..jednych zamordował..np. Tadzia Szczepańskiego...innych sprzedał w kolekturze SB tak jak mojego brata Jana Jasińskiego....

Bandzior ...analfabeta....SB cki morderca...mówił do mnie, że mój brat Jan Jasiński to jego najlepszy przyjaciel a sprzedawał go w kolekturze SB...
                                          • Mój brat Jan Jasiński wszelkie fotki z BOLKIEM podarł już po "Nocnej Zmianie"... ale są fotografie w innych źródłach... polecam poszukac sobie fotki BOLKA jak promuje się nad grobem swojej ofiary - 19 letniego Tadzia Szczepańskiego...
                                            Ja kiedyś podawałam rekę temu szmalcownikowi, a teraz nawet za milion $ nie podałabym ręki temu JUDASZOWI!
                                            • 22 osoby wysadzone w powietrze!!!
                                              W 70 tych latach BOLEK nic nie znaczył...sprzedał tylko kolegów z W-4 (w tym mojego brata Jana Jasińskiego -do mnie BOLEK mówił. ze mój brat to jego najlepszy kolega..przyjaciel..)
                                              Bandzior BOLEK w 80 tych latach polskich robotników..polski naród...
                                              A najgorsze stało się po 90 roku, gdy narzędzie-kukła SB firmowała sprzedanie POLSKI!
                                              Mimo to współczułam, gdy Jaruś wywalił się na motorze, ale od czasu, gdy wyciągnął kasiore od swojej ofiary i sprzedaje Polskę w Brukseli – wiem, że cała rodzina bolków to najgorszy sort Polaków!

BOLKU, gdyby to był czas okupacji...mój stryj jako delegat Rządu Londyńskiego
                                              ...po prostu podpisał by wyrok śmierci na ciebie
                                              szujo...donosicielu...sprzedawczyku...SB
                                              ku...zbrodniarzu..zdrajco...szkodniku POLSKI!

Jedno jest pewne...BOLEK ma bogate zbiory w szafach....lepsze niż Jaruzelski czy Kiszczak - inaczej KOD nie wziął by bydlaka na sztandary!
                                              • Wielki skromny patriota-strateg - POLAK Kaczyński od lat prześladowany przez SB cję usunął się w cień...nie został premierem ani prezydentem...dla dobra POLSKI....przez lata nie pobierał należnej mu emerytury...SB cja z GRU doprowadziła do śmierci jego ukochanego brata bliźniaka...nie narzuca się swoją osobą...nie mówi ja...ja...ja...mówi my!...Polska!...Polacy!... i nadal dla SB cji źle???? ....SB cja narzuciła nam szpicla ..analfabetę... sprzedawczyka Polski i Polaków...- BOLKA, który sam łobalył komune...itd...i to nie POLAK-KACZYŃSKI ma być autorytetem...a kukła SB -BOLEK!
                                                Dobre imię szpicla - SZMALCOWNIKA....
                                                W 70 roku BOLEK miał 27 lat...a mój brat jedynie 20!!!!
                                                Dlaczego mój brat walczył o godne życie robotnika???...a nie zachował się jak BOLEK???
                                                Dlaczego mój brat nikogo nie zdradził???..nie spółkował z SB jak BOLEK???
                                                • Mój brat Jan Jasiński ma emeryturę w kwocie 900 złotych!!! ....dotychczas nie miał żadnych odznaczeń ...ani medali... BOLEK typował mojego brata Jana Jasińskiego w kolekturze SB ...dla uwiarygodnienia TW BOLKA wzywano na komendę... później przesiedział w luksusie w Arłamowie... podobnie inny robol Frasymiuk był uwiarygadniany.... Jakim cudem te nieudaczniki dysponują obecnie milionami?
                                                  Bolek to zwykły analfabeta ...mędrzec ełuropy rudego szwaba... skończył szkołę specjalną przyzakładową... BOLEK to SŁUP SB cji, by robotnicy uważali, że to ich reprezentant - ograniczony chciwy bydlak wykonywał rozkazy SB cji: Mietka i Cebuli... i Falandysz tłumaczył jego bełkot na język polski - falandyzując nie tylko prawo ale i wypowiedź niedorozwoja bandziora...
                                                  • Dla Bolka jedynym celem zawsze była tylko kasiora ...on nigdy z niczym i z nikim się nie liczył .. on nie ma sumienia, a Matka Boska w klapie to dla niego tylko atrapa.... Te judaszowe srebrniki już mu wychodzą bokiem. Mój brat nakłaniany przez kolegów o odszkodowanie od Bolka stwierdził, ze z takich judaszowych srebrników to tylko może być nieszczęście ... i ja też tak myślę... zresztą to już się dzieje... narkomani, dzi... wki, alkoholicy, złodzieje, bandziory... "eurooseł" szalał motorem i wyciągnął kasiorę od Bogu Ducha winnego chłopa... a za naszą kasiorę miał perfekcyjną opiekę medyczną - jakiej żaden Polak nigdy nie dostąpi... jeden już nie żyje - zaćpał się? czy syn mu pomógł?... i tak judaszowe srebrniki wyjdą bolkom bokiem!
                                                    • Przecież w 80 roku BOLEK nawet nie był pracownikiem Stoczni....wówczas "pracował" w Elektromontażu tzn. obijał się...miałam wówczas praktyki w Elektromontażu i instruktorzy ostrzegali nas przed tym bandziorem...mieli rację - BOLEK wówczas wespół z SB zamordował 19 letniego Tadzia Szczepańskiego (tez pracował w Elektromontażu....)...później kolegę Tadzia - czyli Tadzia Gawrońskiego....BOLEK to naprawdę bydlak, bandzior! - co było przymiotem jego rodziny z Popowa i rodziny Danuśki(vel Mirki, której ojciec tez mordował...)... kim są pomioty BOLKA wiadomo...Dla SB bolek był tylko płatnym szpiclem, wstawiano takich w struktury robotnicze...ostatecznie jako symbol robotników i SŁUP SB stanął na czele strajku w Stoczni - mimo, ze nawet nie był już stoczniowcem!
                                                      • Takie posty - jak w tym panelu - zamieszczałam na profilu Facebookowym i Twiterowym BOLKA....
                                                        I co? - ten co sam łobalył komune nie odważył się ani wejść ze mną w dyskusję ... ani podać mnie do sądu!!! - /w procesie Wyszkowski -Wałęsa - papuga bolka i SB cki Sąd zrobili wszystko, by mój brat Jan Jasiński nie był świadkiem... bo ten szmalcownik znany na całym świecie jak HITLER - bał się spotkania ze swoim najlepszym przyjacielem /tak do mnie mówił bolek/ - moim bratem Janem Jasińskim...
                                                        I co się stało? - SB cja, której słupem był i jest BOLEK - zadziałała w ten sposób, że zdezaktywowano mi konta!!!
                                                        • NOBLA trzeba wziąć za pupę!
                                                          NOBEL wypromował SZMALCOWNIKA BOLKA - mimo, że miał dokumenty - oryginalne donosy BOLKA na mojego brata Jana Jasińskiego!!! - od tej chwili bandzior, morderca, analfabeta, szmalcownik...etc...etc... praktycznie był nietykalny i stał się słupem SB cji!!!
                                                          "NOBEL" ma w swoich dokumentach oryginalny donos bolka na mojego brata, gdzie bandzior bolek robi z mojego brata Jana Jasińskiego - ZŁODZIEJA!!!
                                                          oto treść donosu bolka w archiwach NOBLA:
                                                          „Jasiński opowiadał mi również, że w dniu 12 lub 13 [stycznia 1971 r.] (dokładnie nie wiem) na godz. 17.00 wzywany jest na MO. Rozmowy tej specjalnie nie obawia się. Uważam, że rozmowa z nim powinna być delikatna, gdyż może on bardziej zamknąć [się] w sobie i nie uzewnętrzniać swych myśli. Ponadto uważam, że w tej chwili Jasiński może być członkiem jakiegoś tajnego komitetu. W tej chwili Jasiński darzy mnie zaufaniem i w najbliższym czasie będę mógł podać bliższe szczegóły o nim i jego działalności. W rozmowie z innymi kolegami dowiedziałem się, że Jasiński w czasie wydarzeń grudniowych brał udział w grabieżach. Były to rzeczy kosmetyczne” — pisał „Bolek” w styczniu 1971 r.
                                                          tak pisze Cenckiewicz o bohaterach grudnia 70:
                                                          Panie Szczepanie i Panie Janku - to zaszczyt być dzisiaj w MON razem z Wami! Jesteście obok takich ludzi jak Henryk Lenarciak, Kazimierz Szołoch (jego córka - Anna, odebrała specjalny list gratulacyjny od Pana Ministra), Henryk Jagielski czy Józef Szyler prawdziwymi bohaterami rewolty grudniowej! Moimi bohaterami!..."
                                                          • To mój brat Jan Jasiński był jednym z przywódców 70 roku ... podpalał tzw. Reichstag ... zakładał "kir" na flagi pierwszomajowe... ubierał POchodowego LENINA "w żałobę" po grudniu 70 roku!!! a bolek grał w kolekturze SB! ...
                                                            Mój brat Jan Jasiński ma emeryturę w kwocie 900 złotych!!!
                                                            Mój brat miał wówczas niecałe 20 lat, a bydlak bolek 27! (bolek zapewniał mnie, że mój brat to jego najlepszy przyjaciel.... co wypisywał w donosach na mojego brata - dowiadujemy się teraz....)
                                                            • Jedno jest pewne...BOLEK ma bogate zbiory w szafach....lepsze niż Jaruzelski czy Kiszczak - inaczej KOD nie wziąłby bydlaka na sztandary! - przecież szpicel, bandzior, oszust ... ojciec i dziadek bandziorów, złodziei, rozwartych krocz.... oszustów... itd.. jest tylko obciazeniem wizerunku każdej szanującej się organizacji, partii... Człowieka! - ja nawet za milion $ teraz nie podałabym ręki temu bydlakowi!

Najczęściej komentowane