/ Forum Zbigniew Boniek komentuje porażkę z Senegalem: Nie zrobili więcej od nas, by wygrać
5    

Zbigniew Boniek komentuje porażkę z Senegalem: Nie zrobili więcej od nas, by wygrać

Dodano 5
– Mamy następny mecz i będziemy chcieli wyjść w najsilniejszym składzie, by pokonać Kolumbię – powiedział Zbigniew Boniek. Prezes PZPN dzień po przegranym meczu z Senegalem spotkał się z dziennikarzami i podkreślał, że Biało-Czerwoni nadal mają o co walczyć. – Wspólnie postawionym celem minimum jest wyjście z grupy – przypomniał.
 5
  • Sądzę, że gdyby zamiast duetu Nawałka-Iwan naszą reprezentację poprowadzili Horngacher z Małyszem, efekt byłby dużo lepszy.
    Mam nadzieję, że przynajmniej w "grze o honor" (z Japonią) nasi chłopcy pokażą na co ich stać.
    •  
      Panie prezesie nie ściemniaj pan tylko powiedz WPROST że chcieliście przegrać. Mówi pan że teraz wyjdziecie w najsilniejszym składzie to znaczy że wczoraj nie wyszliście DLACZEGO
      Przestań facio chrzanić i brać się za to za co dostajecie kasę i to nie małą.
      W MEDIA KUPIŁEM PRALKE I ODDADZĄ MI KASE JAK DO PÓŁ FINAŁU DOJDZIECIE
      wiec zabierać się za grę a nie ściemniać nas tu
      • Panie prezesie, nie ma co owijać w bawełnę. Polska drużyna rozegrała fatalny mecz. To był jeden z najgorszych występów w ostatnich latach.
        Przyczynił się do tego w znacznej mierze nasz selekcjoner (nie wiadomo dlaczego nazywany w Polsce trenerem), który desygnował do gry kilku piłkarzy, którzy już od dawna nie nadają się do gry w reprezentacji. Największym nieporozumieniem był oczywiście występ Milika, który unikał wręcz kontaktu z piłką w pobliżu rosłych Senegalczyków, a na dodatek zachowujący się arogancko w stosunku do kapitana drużyny. Cionek powinien zostać natychmiast wyrzucony z boiska po swoim "wyczynie". Podobnie Szczęsny w drugiej połowie.
        •  
          --------------------

Poznawaj samotne kobiety i umawiaj się na gorące randki wejdź na: xsingle.pl

O serwisie:
          - darmowa rejestracja
          - ponad 1 000 000 użytkowników (63% stanowią kobiety)
          - satysfakcja gwarantowana

--------------------

Najczęściej komentowane