/ Forum Jaki chciał przeprosić za skandalicznego mema. „Wysłanie kilku piłek do Kołobrzegu nie załatwi sprawy”
18    

Jaki chciał przeprosić za skandalicznego mema. „Wysłanie kilku piłek do Kołobrzegu nie załatwi sprawy”

Dodano 18
Prezydent Kołobrzegu odpowiedział Patrykowi Jakiemu na przeprosiny, jakie polityk miał zamiar wystosować w związku z pojawieniem się na jego profilu na Twitterze skandalicznego mema.
 18
  • @Konan Katoda

Co do samych botów to obowiązkowa test anty botowy (captcha itp.). Chińscy dysydenci musieli by się znacznie bardziej napocić, żeby stworzyć takie konto z którego mogą pisać. Jednak potwierdzenie tożsamości przez instytucje państwową nie jest takie proste, a kradzież tożsamości też nie jest taka prosta. Wtedy w takie akcje mogły by się bawić tylko służby specjalne, a nie Jaki z IQ na poziome orangutana.
    • Robnad
      nie marnuj najmniejszej energii na ta POmyjnie
      kible, smoły i anody

pamietam doskonale jak gestaPOwiec stał na płycie lotniska, oraz usmiechał sie oraz szeptał z komorusem kiedy trumny przylatywały.
      za co ma Jaki przepraszac ?
      jego wpis nie miał nic wspolnego z SP Karpiniukiem a tylko i wyłacznie z podkresleniem antypolskiej zdradliwej propagandy szerzonej przez fałszywe wredne towarzystwo parti lemingow, przykładnych szydercow oraz kłamcow.
      trudno uwierzyc ze  szwabisko oraz adiutant szczur sa zdolni do prawdziwych odczuc ludzkich.
      • Konan Katoda dzisiaj 15:27
        "Re Łukasz Smoliński
        I jeszcze jedno. Najęcie tych botów wcale nie musiało być zlecone bezpośrednio przez PiS czy Jakiego. Równie dobrze mogły być spuszczone po VPN z ulicy Sawuszkina 55 w Petersburgu, przez grających na dalszą izolację i destabilizację Polski, której PiS jest gwarantem"

jesteś gwarancja kretynizmu lewacki.
        gdyby nie wojska US Army stacjonujące w SS-Reichu, już dawno Europą rządziłby Berlin do spółki z Moskwą, a Polska robiłaby za kondominium, jak za "demokracji co była" .
        nasz człowiek rządził w Warszawie, jak to określała ruska prasa.
        nawet ich człowiek, bo zarówno Moskwy, jaki Berlina.
        POd żyrandolem siedział kolejny ruski człowiek od stawiania pomników kacapom idącym na Warszawę
        przemył został rozpieprzony, bo tak była cena za zjednoczenie Niemiec.
        byliśmy bylelandem, jako rynkiem zbytu i rezerwuarem darmowej siły roboczej.
        i to według ciebie kretynie było stabilizacją Polski?

skąd się takie coś urywa?
        jeszcze premier, dla którego Polska z jej Historią to coś nienormalnego, który potrafił zwróciśćsię do Narodu słowami;' wy "polacy" ciągle czegoś chcecie"

kim ty et consorters jesteście, jesli nie mendami?
        • Łukasz Smoliński

he, he, he oko.press
          trochę umiaru w "prawdę" tam głoszoną, skoro składa się z "dziennikarzy" z gazowi, polityki i toku.fm.
          to ta 3 prawda, czyli goowno prawda. he, he, he
          • @Konan Katoda:
            Dwa, jak portal ma weryfikować, czy ja to ja? - ePUAP i profil zaufany, gdzie banki potwierdzają, żę tyto ty, bo masz u nich konto.
            "... wolałbym, żeby mój PESEL nie był przechowywany przez każdą stronę, na której chcę coś napisać, bo to stwarza naprawdę duże zagrożenie wycieku" - usługa (google itp.) tylko ma te infomracje autoryzuje cię i to właściciel usługi przechowuje te dane tylko a nie strona na której piszesz.
            'Poza tym OKO przeanalizowało tylko kilka kont Twittera. Istnieją inne platfor" TAk, istnieją też bardziej zawansowane boty niż te z których skorzystał Jaki dedykownae do FB i innych portali.
            Ja tam jestem zwolennikem ustaw i kar nakładanych na portale - bo wtedy protale się przyłożą do szukania botów i obraźliwich treści.

Masz rację, żę to nie musiał być PIS, ale Jednak to raczej PiS za tym stoi bo na drugi dzień wielka akcja hatująca ale już bez botów:

https://oko.press/tomyboty-rozpaczliwy-hejt-zwolennikow-jakiego-po-zdemaskowaniu-przez-oko-press-botow-w-sluzbie-pis/
            •  
              Re Łukasz Smoliński
              I jeszcze jedno. Najęcie tych botów wcale nie musiało być zlecone bezpośrednio przez PiS czy Jakiego. Równie dobrze mogły być spuszczone po VPN z ulicy Sawuszkina 55 w Petersburgu, przez grających na dalszą izolację i destabilizację Polski, której PiS jest gwarantem.
              • PiS i Jaki próbuje wygrać w internetach, ale mu to nie wychodzi.

https://oko.press/sa-boty-w-kampanii-na-prezydenta-warszawy-wspieraja-patryka-jakiego/

Boty, trole i hajterzy to spory problem, którego opozycja nie widzi.

Wystarczy jedna ustawa, mówiąca, że za treść na stronie w domenie 'pl' odpowiada właściciel portalu o ile nie może wskazać z PESELU, REGONU lub innego międzynarodowego identyfikatora tożsamości. Portal/usługa na którym przechowywane jest konto ma obowiązek podpisania umowy związanej z kontem z właścicielem konta. Umowa stwierdza kto lub co jest jego właścicielem i kto odpowiada za treści umieszczane przez to konto. Problem botów, płatnych troli i hajterów zaraz by się rozwiązał.
                • -no jak tu by tego Jakiego ugryźć? No ten Trzaskowski... a daj spokój... kompromitacja chodząca. O nim nie piszmy najlepiej zbyt wiele bo albo dobrze albo wcale. Wiesz. Taka zasada. A mówisz by zestawić „dokonania” [śmiech] Rafała z porażkami Patryka. Heh. Żeby tak się dało ale tu nie ma co zestawiać. No nie ma! Tragedia jakaś. No nic. Zostaje nam ciągnąć do wyborów temat mema. Ja wiem, wiem.. bzdura ale nic więcej nie mamy, a jak odpowiednio to nasi opiszą to może się uda nadmuchać taką niby... „AFERĘ”. Ha!.......... i tak przegramy”
                  • Pojawił się azbest, który znowu stęka bajki o wymyslonym przez karła zamachu
                    • na przeprosiny proponuję widok rechoczącego na Okęciu gajowego z ruskiej budy oczekującego na trumny z ofiarami "katastrofy" smoleńskiej, między innymi z ciałem Karpiniuka.
                      POwinno załatwić sprawę.
                      •  
                        Jaki! A ile mostów zbudujesz Warszawiakom na Wisłoku? :)

Najczęściej komentowane