/ Forum Tarczyński w brytyjskiej telewizji o uchodźcach. „Weźcie ich wszystkich do Niemiec”
11    

Tarczyński w brytyjskiej telewizji o uchodźcach. „Weźcie ich wszystkich do Niemiec”

Dodano 11
Dominik Tarczyński był gościem programu „Channel 4” w brytyjskiej telewizji. W trakcie rozmowy z niemiecką polityk Barbarą Elisabeth Lochbihler rozmawiał na temat kryzysu imigracyjnego. – Możecie nazywać nas populistami, nacjonalistami, rasistami. Nie obchodzi mnie to, obchodzi mnie moja rodzina i mój kraj – mówił polityk PiS.
 11
  •  
    Wypowiedź p.Tarczyńskiego jest ważna i  jasna!My mamy kraj dla siebie a nie dla gromad ludzi,którzy tu walą drzwiami i oknami.
    Jego zdania:Możecie nazywać nas populistami, nacjonalistami, rasistami. Nie obchodzi mnie to, obchodzi mnie moja rodzina i mój kraj – mówił polityk PiS.
    My Polacy myślimy identycznie!
    Jeśli państwo traci swe granice,to już nie ma państwa!Setki lat walczyli Polacy o swój kraj i teraz po milionach zabitych w różnych wojnach mielibyśmy kochaną Polskę oddać barbarzyńcom?-Nie do pomyślenia!
    Merk nalatuje na nas jak niedawny nazista!
    • jakie studio , jaki gość ? ?
      kto by go wpuścił do salonu ?
      pogięło was do końca ? ? ?
      • A czego od jenota spodziewac się empatii On nie wie co to wojna głod z dziada pradziada wyhowany na cwaniactwie i bezwstudzie nie reprezentuke kultury tylko chamstwo
        • :))) Angielskie media niech lepiej zaczną wywalać pedofili z własnych szeregów bo straciły już zaufanie społeczne prawie do zera. A ta feministyczna idiotka która go tam przesłuchuje wsławiła sie niezłą komromitacją w rozmowie z J Petersonem
          •  
            BRAWO PANIE POSLE !!! POWIEDZIAL PAN JAK JEST KROTKO I NA TEMAT . DZIEKUJE.
            •  
              Niemcy próbowali sztuczki aby wykształconych zatrzymać a resztą hołoty podzielić się ze wschodem (uwięzić ich bo dobrowolnie nikt nie chciał) a tu klops
              • Treść została usunięta
                • Treść została usunięta

Najczęściej komentowane