/ Forum Żenująca porażka kończy marzenia o awansie. Wielkie rozczarowanie po meczu z Kolumbią
18    

Żenująca porażka kończy marzenia o awansie. Wielkie rozczarowanie po meczu z Kolumbią

Dodano 18
Dramat i wielkie rozczarowanie - tak w skrócie można opisać to, co Polacy pokazali w meczu z Kolumbią. To już koniec marzeń o awansie Biało-Czerwonych do 1/8 finału Mistrzostw Świata w Rosji. Zespół Adama Nawałki przegrał za „Los Cafeteros” 0:3 i w fatalnym stylu odpada z walki o wyjście z grupy.
 18
  • No niestety tak wyszło, ale na meczach nasi fani najlepiej dopingowali, można zobaczyć na tym kanale https://www.youtube.com/channel/UCxnMLVQHV_gocZSmUFBOCkQ/feature ciekawe filmiki z polskimi fanami, ciekawi mnie co to za 'projekt determinacja' który tam promują.
    •  
      A gdyby był sukces to zaraz by PiSuar podpiął się pod ten sukces i ogłosił,że ten sukces to efekt "dobrej zmiany",więc lepiej że nie ma sukcesu tzw ' dobrej zmiany".
      • Wszystkich zawodnikuw wymenic na afrykancuw ukkraincuw tip my tylko use your rzalowac badolic charge panstwo I I music o drugich
        • wydymali reprezentacje polinu czarni wydymali i portoryki teraz czas na wydymanie przez skosnookich ha ha ah
          • Cała polska kadra do wymiany łącznie z trenerem.Nie będę rozwijał komentarza bo musiałbym napisać książkę o dziadowskiej drużynie Adama Nawałki.Jeśli ten klient ma choć odrobinę honoru to poda się do dymisji.Z kadry powinni być usunięci w pierwszej kolejności Lewandowski,Błaszczykowski,Bednarek i Cionek.Nie wiem czemu oni są jeszcze trzymani?Lewandowski błyszczy tylko w tym swoim szwabskim gównie Bayernie Monachium.Błaszczykowski zaczyna dziwnie przypominać Emmanuela Olisadebe-"Oli wszystko mnie boli".Bednarek zawiódł w dwóch meczach.Powinien na nowo uczyć się grać w piłkę.A Cionek po swoim "golu" w meczu z Senegalem powinien zrezygnować z gry w kadrze.Ale umówmy się.To koniec reprezentacji Polski.Założę się,że w eliminacjach do Euro 2020 nie wyjdą z grupy eliminacyjnej.No chyba,że dostaną rywali pokroju:Andora,Gibraltar,Kosowo,Malta,Cypr,San Marino...
            • Nic się nie stało. Dwóch se dreptało, dziewięciu po swojej połowie biegało. Nic się nie stało. Już za cztery lata Polska będzie mistrzem świata ;)
              • Niech te dziady zrezygnują z turnieju i wyjadą, oddając ostatni mecz walkowerem - oszczędzą wstydu sobie i kibicom.
                • Przez moment myśłam że ten mecz to jakiś zły sen..., w sumie wstałem parę godzin wcześniej bo mecz zaczał sie o 11 rano lokalnego czasu. Ale to nie był zły sen, tylko rzeczywistość. brutalna rzeczywistość, wręcz horror.

Jak ze wszystkim , mam nadzieję że zawodnicy , szkoleniowocy i PZPN wyciagną wnioski z tej szokującej porażki. Bo jak nie , to polscy podatnicy nie powinni łożyć na tych amatorów a mogli by pieniądze wydać na szkolenie polskeij młodzieży. Jedną rzeczy, którą Ameryka uczy , to jest pozytywna postawa i wiara przyszłość i ja tego życzę polskiej dryżynie i wszystkim polskim kibicom.
                  • Banda ciot martwiacych sie o swoje idiotyczne fryzury i bojacych sie pilki. Przydalby sie selekcjoner formatu Kazimierza Gorskiego i jego chlopcow, Chcialoby sie rzec : "Gdzie cie mezczyzni..."
                    • O tej przegranej pisalem na tym forum dwa dni przed meczem. Pusty smiech ogarnial na widok zwycieskich reklam puszczanych przez naczelnego szulera tvp kurskiego.I jeszcze na dodatek ten tlusty ryj tego pijaka Kreciny. Juz to wystarczylo.
                      •  
                        wstrzymać dotację rozgonić to całe PZPN w diabły, gwiazdy futbolu tylko na reklamach widoczne w rzeczywistości mierny poziom reprezentują pewnie tak samo jak reklamowane przez nich produkty
                        • Ciekawe ile POstkomusza kasta z PZPN zarobiła kasy na tym mundialu?
                          •  
                            Wstyd ,lepszy walkower z Japonią niż blamaż na cały świat
                            • Wywalić ich wszystkich na zbity pysk a Nawałkę zwolnić. Płacę 2 mln PLN podatku rocznie po to aby oglądać jak przegrywamy drugi raz z jakimiś murzynami? Śmiech na sali i MRGA wstyd!!!!! Biały Naród Królów przegrywa z murzynami w piłkę masakra
                              •  
                                Dedykacja dla kibiców:
                                "Powtórka z rozrywki, powtórka z rozrywki.
                                Skoroszyt przypomnień, przeszłości wyrywki.
                                Tu żart odkurzony, tam dowcip sprzed lat,
                                rozrywka z powtórki?
                                A jak!
                                youtube

Powtórka z rozrywki, z rozrywki powtórka
                                słuchają jej biura, słuchają podwórka.
                                A czas sobie płynie banalnym tik - tak...
                                rozrywka z powtórki?
                                O tak!

Więc śmiejmy serdecznie się
                                bez uśmiechu źle.
                                Niech bawi nas to, co jest,
                                skąd wziąć dziś nowy tekst?

Autor św.pamięci Marian Kociniak - szeregowiec Franek Dolas.
                                http://2.s.dziennik.pl/pliki/8846000/8846738-marian-kociniak-643-463.jpg
                                • zobaczcie Chorwatow, nie martwia sie własnymi, "modnymi" fryzurami.

wstyd jak cholera.
                                  • dobre, że nie jestem fanem kopaniny i jednocześnie szkoda, bo raz na 4 lata oglądam.
                                    w każdym razie więcej żelu i reklam. he, he, he

Najczęściej komentowane