/ Forum IPN umarza śledztwo. Wałęsa komentuje: Po tym jak napisałem do Micka Jaggera, hokus-pokus
16    

IPN umarza śledztwo. Wałęsa komentuje: Po tym jak napisałem do Micka Jaggera, hokus-pokus

Dodano 16
Były prezydent Lech Wałęsa odniósł się do decyzji IPN o umorzeniu śledztwa w jego sprawie. Historycy instytutu stwierdzili, że teczek tajnego współpracownika o pseudonimie „Bolek” nie podrobiono.
 16
  • Podobno podpisy na donosach Bolka i ten na liście do Mika Jaggera wykonane zostały ręką tej samej osoby.

Czyżby list do Jaggera został sfałszowany?!
    • Zgodnie z teorią Sigmunda Freuda jest to jaskrawy, wręcz podręcznikowy przykład debilizmu nie podlegający leczeniu z powodu nieodwracalnych zmian mózgowych u kretyna.
      •  
        TW Bolek to - Donośiciel , Kapuś , Konfident , Kablarz , Sprzedawczyk i to takie coś było prezydentem ?
        • Dla ścisłości, Bolek nie napisał listu do Micka Jaggera, on go tylko podpisał !
          • Bolek co ty wypisujesz ? Wlasnie udowodnili , ze to TY podpisywales donosy na kolegow. Tfu...
            • Co za belkot !
              • to oczywiste , że dokumenty były fałszowane za czasów kaczynskich przez różnych cyckiewiczów i gontyrczyków , takich żydków bez twarzy
                • Wsiowy analfabeta i donosiciel, wyniesiony do godności, przez żydowską agenturę SB!. Żeby okradało się Polskę, łatwiej i bezpieczniej!....Umorzenie śledztwa, potwierdza jego winę!. Teczki są prawdziwe!.
                  •  
                    Bolek już czekają na ciebie donosicielu, zdrajco i sprzedawczyku w PIEKLE twoi ulubieni oficerowie prowadzacy z TOTO LOTKA SB, Kiszczak, Jaruzel, swołocze z UB, SB, MO, ORMO, WSI, PZPR i wszelkie inne gnidy zabijające, rozkradające i gnębiące Polskę, razem z Geremkiem, Bydłoszewskim i całą stalinowską opcją koszerną ...
                    •  
                      IPN nie powinien trwonic wiecej czasu na niepotrzebne sledztwa. Sledztwa prowadzone z panstwowych pieniedzy w sprawie bolka sa zbyt liczne, czy polski ledwie zipiacy podatnik jest w stanie je kontynulowac?
                      • JELOP !
                        • hoj dopa i koszernych bolka trupa h aha ah
                          • Po tym jak napisałem list do Micka Jaggera który komentowano na całym świecie...
                            Zośka z pegieeru weszła na dach kościoła i zdjęła majtki, pokazując tłusty zadek - jej zdjęcie też było komentowane na całym świecie.....
                            • не понял, глупый человек, очень глупый !
                              • Ringo Starr obraził się, że Bolek nie napisał do niego.
                                • "Historycy instytutu stwierdzili, że teczek tajnego współpracownika o pseudonimie „Bolek” nie podrobiono."

Bolek

"PO tym, jak napisałem list do Micka Jaggera którego komentowano na całym świecie,hokus -pokus i pojawia się komunikat IPN o umorzeniu sledztwa. Przyznano mi racje ze sbecy podrabiali mój podpis i dokumenty żeby mnie zniszczyć."

he, he, he,

co z tego rozumie lemingoza?

gazownia wytłumaczy kwadratowymi.
                                  świat według prymitywa leawckiego

Najczęściej komentowane