/ Forum Tusk rzucił wyzwanie prezesowi PiS? „Nie wahałbym się ani chwili”
32    

Tusk rzucił wyzwanie prezesowi PiS? „Nie wahałbym się ani chwili”

Dodano 32
– Gdyby Jarosław Kaczyński zdecydował się kandydować (na prezydenta – red.), nie wahałbym się ani chwili – mówił w „Faktach po Faktach” szef Rady Europejskiej Donald Tusk. Pytany, czy rzuca prezesowi PiS wyzwanie stwierdził: „Musicie państwo spytać Jarosława Kaczyńskiego, czy przyjmuje takie wyzwanie”.
 32
  •  
    mi się wydaje, że Tusk to nawet z kotem prezesa by przegrał a czy wystartuje czy nie to już zależy od Schetyny czy go wpuści do swojego kurnika hahahaha
    • Leszka .
      pamiętam cię , biegałeś po piwo dla Pana Przewodniczącego .
      Wołalismy cię , ira piwo .
      • W latach 1989- 1994 znałem tego gościa, dlatego dzisiaj mogę powiedzieć, że to zwykły cyniczny i polityczny gracz, gotowy dla własnej korzyści zaszkodzić naszemu Państwu
        •  
          lisek, gdy się upewnił że Jarek wystawi Dude... w niedzielę sklepy zamknięte Donaldzie
          • Panie Tusk ! Pan jestes skonczony ! Miales 8 lat i zamiast zbudowac silne panstwo, zniszczyles Polska , zeby pod koniec uciec do Brukseli. Nazwac pana zdrajca to malo !
            • Już raz powiedziałeś Kaczyńskiemu, sprawdzam!. I co?. Nosiłeś brachu przez rok, wilcze ślepia i poczucie kopa w d...!. Powtórka z rozrywki?. Merkel wyśle wojska, żeby spacyfikować wyborców PiS?....
              •  
                Mam nadzieję,że zaraz po zakończeniu kadencji Sejmu i kadencji prezydenta wszyscy posłowie PiS zostaną aresztowani i prezydent też i postawieni przed Trybunałem Stanu.Więc wyzwanie Tuska wyje się bezzasadne.
                • Tusk za dużo pije wina z Junkerem ;)
                  • Ś C I E R W O !
                    • Zdrajca Polski, opcja niemiecka, PO-dnóżek Makreli, nienawidzący Polski i Polaków chce znowy niszczyć Polskę - won szujo do swojej pańci - szczekać i merdać ogonkiem w Berlinie !!!
                      Nowy hymn buraka i jego pańci:
                      youtube
                      • Donald Tusk: Władza, która nie ma żadnych ograniczeń i kontroluje sądy, na końcu jest władzą, która po prostu bezkarnie kradnie
                        BARDZO TRAFNA SAMOOCENA
                        8 LAT WŁADZY PLATFORMY OBYWATELSKIEJ.
                        • Przez osiem lat Tusk pokazal co potrafi. Po prostu rozmontowywal polske. A Rostowski powiedzial ze pieniedzy nie ma. Okazalo sie ze sa. Wyszly na jaw wielkie afery korupcyjne. I ja mam sie dac nabrac drugi raz na ta sama bajke ? Oczywiscie pan Tusk ma swoich poplecznikow. To sa ci ktorzy pomagali temu panu w demontazu. To sa ci ktorzy teraz krzycza zeniszczy sie demokracje. To sa ci ktorzy zostali odsunieci od koryta. Czyli PO !
                          • miedzy cisza a cisza wieczorka geje sie w koło mnie kołysza ha ha ah
                            youtube
                            • miedzy ciszą a cisza geje sie kołysza ha ah ah
                              youtube
                              • autostopem do brukseli h aha ha
                                youtube
                                • trzynastego wszystkie pedały sa proste ha ha ah
                                  youtube
                                  • dop[a templariusza
                                    youtube
                                    • trzynastego wszystrkie geje sa proste ha ha ah
                                      youtube
                                      • serce twe i  dopa twa ha ha ah ha h aha
                                        youtube
                                        • wkleję dwa żydowskie kawały na dobranoc, może trzy
                                          ten pierwszy à propos Gawłowskiego i bufetowej zawsze dziwicy prawnej

Icek pyta ojca:
                                          - Tato, co to znaczy „etyka” ?
                                          - Zaraz ci to wyjaśnię na przykładzie: Wyobraź sobie, że do naszego sklepu wchodzi klient, kupuje towar
                                          za sześćdziesiąt złotych, płaci banknotem stuzłotowym i przez zapomnienie zostawia na ladzie wydaną
                                          mu resztę. Wtedy wchodzi w grę etyka. Jestem w rozterce: czy schować do kieszeni te zapomniane
                                          czterdzieści złotych, czy też podzielić się nimi z moim wspólnikiem?

ten, żeby idiotów lewackiej POprawności szlag trafił

Stary Żyd dawał do gazety nekrolog po swojej żonie i spytał o cenę.
                                          - Do pięciu wyrazów za darmo.
                                          - Nooo... to niech będzie: Zmarła Zelda Goldman.
                                          - Ma pan do dyspozycji jeszcze dwa wyrazy.
                                          - To niech będzie: Zmarła Zelda Goldman, sprzedam Opla.
                                          he, he, eh
                                          mój ulubiony
                                          w Synagodze, jak zwykle tłum modlących się Żydów
                                          jeden zawodzi na cały głos.
                                          Panie Boże, Panie Boże, mnie koniecznie potrzebne pińcset dolary, i tak w kółko
                                          nagle ktoś go szturcha i mówi
                                          masz tu Icek swoje pińcset dolary i siedź cicho
                                          my się tu modlimy o naprawdę duże pieniądze.
                                          • donald pedrozo z bohemian grove gay ha ha ah
                                            youtube
                                            •  
                                              Brukselski Tuskaczu prezesowi to nawet do pięt niedorastasz
                                              • makreli POdnóżek , POtomek volksdeusche doskonale wie
                                                że Kaczynski nie jest fizycznie silny aby kandydowac
                                                dlatego taka POdstepna intryga, tego szwaba z kwatery adolfa
                                                jestem przekonany ze narod wychowa nowego prezydenta ktory nie bedzie POlował, wyzerał bigosy, wysyłał młodych obywateli na inny etat albo pożyczke z banku.
                                                •  
                                                  Burek szczeka ,karawana idzie dalej
                                                  • od roku 89 - mafia niemiecko-żydowska kupowała za bezcen majątek narodowy - płacąc 15% jego rzeczywistej wartości... naród ogłupiany na każdym kroku akceptował, bo wmawiano, że to dla ich dobra...
                                                    To co zostało, ekipa ryżego chciała oddać żydom w ramach utraconego mienia, ograbiając polaków z resztek co jeszcze mieli - Oderwanych od koryta nadalk wspiera żydowska mafia - utrzymując przy życiu totalną opozycję, co już co mądrzejsi nazywają zamiast Kretynizme, Schenityzmem....
                                                    Obecnie gospodarka zaczyna się rozwijać - mafia szykuje kolejną kłodę pod nogi - Komisja Europejska poinformowała dziś, że wszczyna dochodzenie, by sprawdzić, czy umowy na dostawy gazu między katarską państwową firmą Qatar Petroleum, eksportującą gaz LNG do Polski, nie utrudniają przepływu tego surowca w Europie.... To już otwarta wojna bez przykrywki ochrony Praworządności..... UE jest przerażona, że Polska się usamodzielnia....
                                                    • tyfus.
                                                      w 2010 r. stchórzyłeś, a chrabia na ruskiej budzie wygrał dzięki nocnym cudom
                                                      przypominam lemingozie.
                                                      do 24 Kaczor prowadził 5%, w szczujniach panował totalny popłoch.
                                                      przestano podawać cogodzinne wyniki, rano wygrywa gajowy z 5% przewagą.

liczysz ćwierćinteligencie na negatywny wizerunek Kaczora w sondażach.
                                                      przypominam ci folksdojczu od :"wy polacy( z małej, bo on wami lemigozo POgardza) ciągle czegoś chcecie", POmpowane sondaże specyficznej "inteligencji" Bronka i ciężarnej zakonnicy przejechanej przez niego na pasach.
                                                      ale to i tak tylko bełkot.
                                                      warunkiem sine qua non twojego startu są rządy Parady Oszustów solo lub w -ecie.
                                                      inaczej będziesz się mógł ubiegać o fuchę tutti di capi w pierdlu. he, he, he
                                                      P.S.
                                                      dlaczego n ie siedzi ten od zakonnicy przejechanej? he, he, eh
                                                      • cha cha cha lokaj makreli kanalia.....

Najczęściej komentowane