/ Forum Rzecznik SN: Sędzia Gersdorf przerwała urlop i wraca do pracy
41    

Rzecznik SN: Sędzia Gersdorf przerwała urlop i wraca do pracy

Dodano 41
Małgorzata Gersdorf poinformowała dziennikarzy portalu Onet.pl, że 23 lipca zgodnie z planem wraca do pracy w Sądzie Najwyższym. Później zmieniła jednak plany i zdecydowała o wcześniejszym powrocie. Rzeczniczka PiS Beata Mazurek w rozmowie z mediami powtórzyła, że partia uważa prof. Gersdorf za przeniesioną w stan spoczynku.
 41
  • Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Dziękuję wszystkim, że możesz się z nim skontaktować, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( agbazara @ gmail . com ) możesz także Whatsapp na ten numer +234 8104 10 2662
    • youtube
      jude circus
      • zawze wierzyłem w sprawiedliwosc ha ha ah ta zydówa z wiecznym zatwardzeniem utwierdza mnie przy tym ha ha ah jestem pewny ze nie tylko pociagnie laske wieczorkowi a jeszcvze rów wychlapie samemu strączynskiemu bi seksualiscie on był pierwsza ilustitia ha ha ah
        • dalej robisz ku ta sem ten kosze przedziałek tej z telewizji ha ha ah i nie o mikołajewska mi chodzi ha ah ah
          • GEJU WARSZEWSKI zadzwoniłem do twojego paroba i lasko ciaga przema zydszczaka baszczaka mózg ci sie polasował od tych przekretów kasiory od dziadka i pomyslałes ze mnie wydymasz tak PO PIS dziel sku z mucha w tle i pedałami z gryfina ha ah ha grzezniecie we własnym gownie i to jest wsz fetor ah ah ah
            youtube
            • jak ktos chce wyprac troche grosza nie potrzeba andory i vanuatu ha ha ah wystarczy pan rybacki który nomen omen spie r dolił z PKO BP i pani Miller ze szczecina ha ah ah PLUS ZJ E B STRACZYNSKI Z ILUSTITI I UISŁUZNA PROKURATURA HA HA AH
              youtube
              WAL CIE SI ZYDOWSKI SMIE CIA H AHA H
              • darusiu krzysiu wieczorku nie startuj na prezydenta szczecina bo cie zniszcze ty szmato ah ah ah do sejmiku i li tylko jak cie ten wrszewski sanhedryn poprze ha ha ah na twoim miejscu zapadł bym sie pod ziemie i siedział pod kamieniem ha ah ah
                • aptekarz zobaczył jak to jest przezyć syna ha ha ah tak jak moja babka ku re stwo zawsze wraca i to podwójnie ha ha ah
                  youtube
                  i jak tam kibuc nie wypalił w borzymiu a tylu było lachoje bów ha ha ah i las ko mlasków ha ha ah
                  • darus tylko sie nie wieszaj jak ten po je b w garażu na lince od paralotni ha ha ah swiat jest tez piekny z dołu ha ha ah pazernośc zabija ha ah ah
                    • youtube
                      BATKOWSKIE LASKOCIAGI IDA ŁEB W ŁEB TEN KOSZER ŁEB TAK CIAGNA HA HA AH
                      • wy gryfinskli zydowski kur WY ha ha ah TO O WAS
                        • ty WSIowa dzi w ko mozesz mnie zabić ale nigdy nie pokonac ha ha ah
                          youtube
                          dobieral lepiej tych hoj z gryfinskiej policji h ah ah ah wespółz tym trepem bajonem synem ubeka ha ha ah
                          • wieczorek ty koszr geju nie napuszczaj na mnie tego gryfinskiego pe dała pszema baszaka co robi loda dla nastepnego pedryla twojego dziwaka h ha ha ah i baltnicy ze spalonego koszr teatru ha ha ah
                            youtube
                            kon don y gryfinskie ha ha ah
                            • hyba rozpatrzy te moje sprawy gdzie lachociag straczynski z ilustiti obrabiał peto wieczorkowi ah ah ah
                              • Oj przydalo by sie "przewietrzenie " sadow i prokuratury a la Erdogan .
                                • A ja już myślałem że ciążę przerwała!!!
                                  • nikt Gersdorf na emeryturę nie wysłał, oprócz tego, że sama się wysłała.

przy okazji rozważmy taką hipotetyczną sprawę
                                    prezes SN popełnia w pełni władz umysłowych morderstwo
                                    prezes SN dostaje "hyzia" i ląduje w psychiatryku.
                                    czy dalej w świetle art. 183 ust 3 konstytucji pozostaje na stanowisku prezesa SN do końca kadencji skoro stosujemy ten przepis na wprost?
                                    • zydowska hucpa czesc 2 ha ha ah jude circus
                                      youtube
                                      • emerytka wróciła z urlopu i hyc do pracy.
                                        dobre, jak nie lepsze. takich cudów jeszcze panie nie było, chociaż za Parady Oszustów odchodziły nocne nad urną, że hej,.
                                        łone te, jej łobrońce prawne twierdzą, nie mówiąc o tutejszych "mondralach" co je kopiują, że w art. 183 ust. 3 Konstytucji jest ponad ustawą sejmową, chociaż art. 180 Konstytucji odsyła bezpośrednio do ustaw w sprawach wieku, po osiągnięciu, którego sędziowie przechodzą w stan spoczynku oraz w razie zmiany ustroju sądów i co akurat miało miejsce i tyle.

rozumiem
                                        • Tej starej ku*wie żaden urlop już nie przysługuje, bo jest na emeryturze.
                                          • Maurycy Kropelka

bredź dalej.
                                            • Szanowny lemingu!. Sługusy władzy to skazywały Kamińskiego, uwalniając od winy Sawicką!. Otwórz ślepia i zobacz proporcje!. Takie myślenie to skandal!....
                                              • wszyscy sie podporzadkowali a gersdorf nie,bo ona wie lepiej i interpretuje konstytucje jak jej w danym czasie pasuje.
                                                •  
                                                  Ustawa o SN nie jest niekonstytucyjna w zwykłym znaczeniu tego słowa (czyli że jakieś tam paragrafy naruszają jakieś tam paragrafy konstytucji i trzeba je poprawić). Tu mamy do czynienia z niekonstytucjonalnością fundamentalną w świetle głębszych zasad i wartości konstytucyjnych. To coś co Radbruch nazwał "ustawowym bezprawiem". Zwykły ordynarny atak władzy wykonawczej i ustawodawczej na sądowniczą. Kwestia wieku emerytalnego o której się tyle gada, to tylko wisienka na torcie. Tam jest o wiele więcej rzeczy wprowadzających albo obstrukcję SN, albo nowe możliwości ingerencji ze strony prezydenta, albo relegujące rolę SN jako najwyżej instancji do roli jakiejś tam śmiesznej dyscyplinarnej. To komedia.
                                                  • Treść została usunięta
                                                    • ona lepiej nic nie wie, ale liczy na tych co mają "wiedzieć" lepiej, sorry, głośniej i głównie na ulicy. he, he, eh
                                                      •  
                                                        Jak to jest że pozostali członkowie SN przyjęli do wiadomości nową ustawę o SN i zgłosili (lub nie) chęć dalszej pracy pomimo osiągnięcia wieku emerytalnego. Co ciekawsze Pani Gersdorf osobiście podpisała i przekazała te wnioski do PAD... ale sama nie ma zamiaru podporządkować się uchwalonemu prawu, twierdząc że ona "wie lepiej" :)
                                                        • Protest przeciwko ważności wyboru Prezydenta Rzeczypospolitej jest uprawnieniem wyborcy wynikającym z art. 129 ust. 2 Konstytucji RP. Do czasu ingerencji ustrojodawcy nie jest możliwa modyfikacja tego uprawnienia wyborcy. Należy rozróżniać konstytucyjny protest przeciwko ważności wyboru Prezydenta RP i protest przeciwko wyborowi Prezydenta RP ustawy zwykłej. W braku ustawy do art. 129 ust. 2 Konstytucji RP kadencja Prezydenta RP nie rozpoczęła się w dniu 23 grudnia 2000 r.
                                                          •  
                                                            Niech kaszalot bierze sciere do lapy i pucuje SN jak tak bardzo chce w sadzie pracowac! Ha ha ha buuuuuhhhahaha!

Najczęściej komentowane