/ Forum Mieszkowski: Może polska drużyna była tak słaba, bo zabrakło piłkarzy z Afryki czy Azji
14    

Mieszkowski: Może polska drużyna była tak słaba, bo zabrakło piłkarzy z Afryki czy Azji

Dodano 14
Poseł Krzysztof Mieszkowski z Nowoczesnej, krytykując polski rząd za politykę imigracyjną, odwołał się do argumentu piłkarskiego. W swoim stylu odpowiedział mu Dominik Tarczyński z PiS.
 14
  • Vesa mi culo pośle Mieszkowski. Jakie nazwisko takie i poglądy. Za mieszek srebrników sprzedałbyś własną matkę i córki do arabskiego booordelu. Dobrze Tarczyński ci zripostował - wynajmij auto i do Afryki a swoich kumpli nie zapomnij spakować w walizkę i wwieźć w bagażniku. Na pierwszej granicy wąż zatrzymają i nauczą afrykańskiej gościnności. Tylko zabierzcie dobry lubrykant!
    • Ja wiedziałem, ze poziom intelektualny wiekszosci posłów jest głęboko poniżej średniej krajowej. Ale to , co rzekł był poseł Mieszkowski to SZCZYT głupoty, debilizmu i całkowita nieznajomość rzeczy. W tych warunkach próba jakiejkolwiek polemiki z panem jak wyżej , jest pozbawiona sensu !!! Boże, kogo ONI wystawili do wyborów na posła??? (naród nie wybiera, wybiera szef partii)
      • a Chorwacja bylo tak silna
        • a Chorwacja bylo tak silna
          • kolejny kretyn
            • No tak - mentalność lewackiego rynsztoka - Zamienić kraj w muzułmański slums , sprzedać kulturę aby narazić pokolenia na konflikty etniczne religijne i rasowe aby tylko wygrać w piłkę kopaną. Won śmieciu do Afryki.
              • na tle uważania polskiego rządu w świecie , to i kopacze nie wypadli najgorzej .
                • Może drużyna Polski powinna się składać z beżowych i śniadych wyznania wiadomego i jeszcze na dodatek tęczowych zboków ... DNO !!!
                  • Rozczochrany Mieszkowski jak zawsze błysnął intelektem.....ptasi móżdżek z wybujałym ego
                    • A DRUŻNA CHORWACJI TAKA SILNA BO
                      NIE BYŁO NIKOGO Z AZJI ANI AFRYKI .

Najczęściej komentowane