/ Forum „Wystarczy mały wylew i paraliż”. Nurowska szokuje słowami o voodoo i Piotrowiczu
24    

„Wystarczy mały wylew i paraliż”. Nurowska szokuje słowami o voodoo i Piotrowiczu

Dodano 24
„Stało się, zrobiłam laleczkę prokuratora Piotrowicza i wbijam w nią szpilki. Jego dni są policzone...”– oświadczyła na Facebooku pisarka Maria Nurowska. W dyskusję na temat rytuału voodoo włączyła się także Agnieszka Holland, reżyserka filmowa i teatralna.
 24
  • Voodoo to magia, gdzie się wchodzi podczas całego rytuału, w  kontakt z pewnego rodzaju istotami (duchami Loa), a one nie zawsze chcą współpracować i nigdy nie robią tego za free.
    Tak że 'magiczko" Nurowska uważaj bo te istoty zechcą przejąć twoją nikczemną duszyczkę.
    • KAPITAN DOPA TO AGENT MOssADU HA HA AH DLATEGO LUBI OD TYŁU WSADU HA AH AH
      youtube
      ON ZA JE BIE TEGO reptyla pedryla ZMORDYDODUPYZAŁRA H AHA HA o sory wkradł sie chu -jochlik oczywiscie chodziło o ZDUPYDOMORDYZAŁRA H AHA AH
      youtube
      JUDE CIRCUS ktos jeszcze bierze na POwarznie ten jude teatrzyk dla szaraków ha ha ah
      • w tek całej kompani brak tylko kapitana dopy z ABW HA HA AH ON WYRYPIE PIOTROWICZ NA CACY HA HA HA
        youtube
        • to nie czasem marek podlecki walczy z parchami h aha ha ah musi dołączyc do jego załogi ha ah ah tylko niech wpierw swoje konto odda dla trampa ha ha ah
          • niech se wbije szpilke w koszer pis dzisko ha ha ha a laleczce w pracie bedzie komplet h aha ha jude circus
            •  
              Super!!! Piotrowicz-"komunistyczna kanalia"-doskonałe !!!
              • Kto to jest ta Nurowska ? Czy szpitale psychiatryczne w Polsce sa tak przepelnione, ze nie znajdzie sie miejsce dla tej Nurowskiej ? W sredniowieczu w postepowej Europie Zachodnej spalili by to to na stosie !
                •  
                  nie ładnie zajmować się voodoo, stare Żydówki powinny zajmować się kabałą hahahaha
                  •  
                    Do laleczki należy dołączyć (od II sortu chrześcijan) modlitwę do św. Rity o wyzwolenie od kaczystanu. I siły nieczyste i czyste połączyć na jednym froncie walki ze skundlonym rządem i ich akolitami.
                    •  
                      Ponoć bóg tworzy rzeczy doskonałe,więc kto stworzył Piotrowicza,Kaczyńskiego i im podobnych?.
                      • Piotrowicz to komunistyczny złóg. Więc nie mam jakichś szczególnych pretensji do Pani Nurowskiej.Wbrew temu krzykliwemu tytułowi "nie szokuje " mnie to. Niech robi swoje.
                        • Nie znam się na woodoo,choć coś tam o tym słyszałem. Jednak wiem, że nie może ono działać jako załącznik do polityki. Te sprawy działają na zasadzie jakichś fal mózgowych, których sam do końca nie potrafię zdefiniować ale wiem, że istnieją i mają swoją ukrytą moc.
                          Gdzieś w "Wirtualnej Polsce" jest jeszcze może mój blog pod tytułem: "Czy potrafimy zabijać myślami" Tam opisuję konkretne przypadki uśmiercenia osobników, którzy narazili się wielu, ale to bardzo wielu ludziom i dość zaskakująco zakończyli swój żywot.
                          Ma to związek z łącznością bezpośrednią jako dysponowali pierwsi asymilanci na naszej planecie. I choć ta łączność przez te miliony pokoleń mocno się rozmyła to jednak istnieje i w pewnych przypadkach może się grupować nabierając prawie fizycznej mocy.
                          Ci którzy potrafią sobie tłumaczyć sny wiedzą, że ta łączność - czy może tylko jej ślady - jednak istnieją.
                          I jeśli Piotrowicz albo inna persona zrobi coś co bardzo duża grupa osób uzna za łajdactwo - myśląc jednocześnie: - JAK MOŻNA BYĆ KIMŚ TAKIM... To istotnie będziemy świadkami dość szybkiego zejścia danego osobnika.
                          • @ Stanisław B
                            No własnie ty boisz się demokracji lewacki komuchu, na pochody się szykuj, ktos musi niesć transparent pisu
                            • Komuna mordowała jak opętana i bezkarnie. Teraz znowu jest grasujący samobójca. Tyle niewyjaśnionych śmierci, dlatego boją się prawa i demokracji lewaczki bez krzty przyzwoitości
                              • Madame Nurowska!. Vodoo to broń obosieczna!. W tej chwili, chyba serducho, przyspieszyło na maxa?. Ja też znam tę broń i szydłem szewskim nakłuwam twoją klatę, madame!. Jako znawca kabały, potrafię coś tam, komuś popsuć!. Definitywnie!. Tym razem na ołtarzu nauki poświęcę madame!. Co prawda moją rodaczkę, ale bez smutku!...Boś była kanalią!.
                                • chore z nienawiści to lewactwo zindoktrynowane do "bulu" gazownią i  WSI24
                                  • Nie pomyslala pani ze Ja rowniez to moze spotkac.Nie bylo by to mile co?

Najczęściej komentowane