/ Forum Małgorzata Gersdorf: Będę pierwszą prezes SN na uchodźstwie
31    

Małgorzata Gersdorf: Będę pierwszą prezes SN na uchodźstwie

Dodano 31
Małgorzata Gersdorf wzięła udział w konferencji poświęconej zagadnieniom wolności i praworządności. Podczas swojego wystąpienia skomentowała przeprowadzaną w Polsce reformę wymiaru sprawiedliwości.
 31
  • Mam nadzieję, że ta osoba będzie pierwszą, która skończy w pierdlu za psucie instytucji państwa i jawne łamanie prawa. Wychodzi na to, że tej babie wydaje się, że ona to jest prawo i prawo jej nie dotyczy - bezczelna. Pytam się, czy ta baba nie jest zakłamaną marionetką totalnej opozycji w kraju i być może ukryty niemiecki agent?
    • Gersdorf.
      czasem nie wróciłaś do domu/ he, he, eh
      •  
        Mam nadzieję że emeryturę tej zdrajczyni będzie płacić niemiecka agentura , bo odemnie z moich podatków nie dostanie ani złotówki .
        • super won z Polski kanalio....
          • Niech już tam pozostanie, na koszt Niemieckiego podatnika.
            Wczoraj wieczorem oglądałem w TVP w tyle wizji, zadzwonił starszy pan z Angli, polecam obejrzeć lub posłuchać jego wypowiedzi!
            W każdym razie dokopał i Strzęboszowi i Gersdorf, a zrobił to w przepięknym stylu, jak może taka Gersdorf jeździć na skargę do kraju, byłego okupanta od którego Polska doznała największych upokorzeń, cierpień,
            strat i mordowania Polaków, to hańba której nie da się zmyć!
            Ludzie bez honoru, przyklejeni do stołków, skoro tych kilkadziesiąt osób potrafi narobić tyle zadymy a PIS nie potrafi sobie z nimi poradzić a raczej nie chce ze zrozumiałych względów, to czas najwyższy zrobić z nimi definitywny porządek, czas skończyć ze złodziejstwem, opluwaniem Polski i zwyczajnym niszczeniem Polski.
            Jedyne co potrzebne, to cicha przyzwolenie PIS-u oraz pomoc w zorganizowaniu rewolty, niema w tej chwili innego sposobu jak eliminacja siłowa takich zawszańców, to jedyne wyjście.
            Ja osobiście jestem gotów na takie rozwiązanie i sądzę że nie jestem osamotniony w swoim przekonaniu, ba! wręcz jestem tego pewien!
            • a nie spir doliła na wyspy jak wolinska ha ha ah pod spudnice do zydowskiej królowej ah ah ah
              • proponuje lewactwu się zastanowić, co by było, gdyby sędzia niemiecki pojechał się skarżyć do innego kraju.
                zniknąłby z "wymiaru" sądownictwa szybciej od prędkości światła
                •  
                  I bardzo dobrze że będziesz na uchodźstwie bo twoje miejsce jest pod bramą brandenburską !!!
                  •  
                    I bardzo dobrze że będziesz na uchodźstwie bo twoje miejsce jest pod bramą brandenburską !!!
                    •  
                      •  
                        • Mam nadzieje, ze rowniez polskich swiadczen emerytalnych ta pani sie zrzeknie ! Skoro niemiecka agentura ma tak rozbudowana siatke zdrajcow w Polsce, to jak ma byc tutaj dobrze ? Tfu...V kolumna.
                          • Zalapala sie na sedziego SN przez swoje pochodzenie. Nawet nazwiska nie musiala zmieniac, zeby sie kamuflowac, jak to mialo miejsce zaraz po II wojnie w aparacie ucisku PRL.
                            •  
                              Super decyzja Madame, niech Pani straszy Narod przyszlymi niebezpieczenstwami z za granicy, bo w przeszlosci nie spostrzegala ani niebezpieczenstw, ani niehlubnych zachowan kasty sedziowskiej w stosunku do Narodu. Tak bedzie lepiej, nawet nazwisko bardziej pasuje do zachodnich sasiadow, ktorzy z rozkosza od 1000 lat, albo rozwalaja, albo pouczaja wszystkich swoich sasiadow dookola.
                              • To co wyczynia ta Pani Prezes, to już nie przelewki i czas by organy państwa, podjęły stanowcze działania wobec tej Pani. A przecież mianowanie na stanowisko prezesa SN Małgorzaty Gersdorf
                                w dniu 30.04.2014 r. przez Bronisława Komorowskiego, to skandal i kompromitacja wymiaru sprawiedliwości i urzędu Prezydenta RP. Bowiem w stosunku do tej "bojowniczki o demokrację"toczyło się śledztwo w sprawie korupcji (z art. 228 par. 1 k.k.) oraz  niedopełnienia obowiązków (art. 231 par. 1 k.k.). Jeśli wymóg nieposzlakowanej opinii jest wymagany od Sędziego na wszystkich szczeblach wymiaru sprawiedliwości, od Sędziego Sądu Rejonowego do Sędziego Sądu Najwyższego, z czego przy każdym awansie jest to badane i są coraz ostrzejsze kryteria etyczne, należy zadać pytanie w jaki stopniu nieposzlakowana opinia jest wymagana przy powołaniu na Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego, a więc stanowisko osoby odpowiedzialnej za działanie całego Sądownictwa w Polsce.
                                I dlatego Pierwszy Prezes Sądu Najwyższego powinien być pod  względem etycznym czystszy niż żona cezara. A to przy wyborze na Prezesa SN sędziny Pani Gersdorf dla "Gajowego" Komorowskiego i jego otoczenia PO-wskiego nie miało znaczenia, bowiem ta Pani to swój człowiek, który będzie działał
                                zgodnie ze "słuszną ideą" "światłej" partii Platforma Obywatelska.
                                • Ja nie rozumiem jednego... Jak kobieta tak miałka umysłowo załapała się na tak wysokie stanowisko...
                                  Zawsze myślałem, że o wyborze na TO stanowisko, najważniejszym było inteligencja, uczciwość i moralność....
                                  • ODBYT????
                                    • ODBYT????
                                      • ODBYT????
                                        • ODBYT????
                                          • ODBYT????
                                            • Janek Kubola

wyobraź sobie tłuku, że jestem twoim i żeby tylko, koszmarem.
                                              PO cholerę ci to lewacka niedojdo?
                                              masochistą onanistą jesteś? he, he he.
                                              na drzewo.
                                              •  
                                                Pseudoelito opamiętajcie się i przestańcie szkodzić i opluwać własny kraj za granicą ,wstyd i hańba !!!!!!!!!!!!!Mam nadzieję ,że odpowiecie za swoje czyny w stosownym czasie.
                                                • Wolyn Galicja
                                                  w sierpniu pod koniec będę w Dallas, jak Bóg pozwoli, czyli zdrowie mojej Mamy.
                                                  interesy.

chętnie bym się spotkał i pogadał, ale?
                                                  • Wolyn Galicja
                                                    "Nie popieram koszernego PiSu al"

żyjesz na księżycu, czy dalej?
                                                    • Gdyby Polska wprowadziła takie zasady wybierania sędziów i prokuratorów jakie są u Szwabów to europejska komuna ogłosiłaby że w Polsce dokonano zamachu stanu. Nie popieram koszernego PiSu ale to co było za PO i te pozostałości w sądach po komunie trzeba usunąć.
                                                      • wycofuję słowo kretyństwo, by zastąpić go "odmétami szalenstwa". które tak ochoczo POwtarzała drepcpząc za nieodżałowanym prezydĘtem Bredzisławem, dając tym odpœr niecnym POmœwieniom o zależności.
                                                        • a ja czekam i czekam a kopara jeszcze jest. to byloby swieto aby dwie wiedzmy POzegnac
                                                          • Azbest, w byciu debilem jestes niepokonany
                                                            • no to w kretyństwie wyprzedziła Szwajbusową i sPÓłkę.
                                                              rozumiem, że nie wraca.
                                                              najwyższa POra, żeby reszta tej antypolskiego badziewia do niej dołączyła i niech Niemcy wypłacają im zasiłek. he, he, he.
                                                              P.S.
                                                              baba, jeżeli chodzi o inteligencję jest prostsza w budowie od cepa(nadredaktor copyright) biorąc pod uwagę wszystkie jej zagrania i towarzyszące temu wypowiedzi.
                                                              ktoś tym czymś steruje, wróć, kręci, jak pacynką ze słomką w tyłku i tyle.
                                                              jest wzorcowym przykładem na rozjazd o 180 ° między inteligencją, a wykształceniem

Najczęściej komentowane