/ Forum Donald Tusk stawi się przed komisją ds. Amber Gold? Decyzja została podjęta
20    

Donald Tusk stawi się przed komisją ds. Amber Gold? Decyzja została podjęta

Dodano 20
Donald Tusk stawi się przed komisją śledczą ds. Amber Gold. Przesłuchanie szefa Rady Europejskiej odbędzie się 2 października.
 20
  • "Mszczą się ludzie mali,nie powyrastali".
    • zatanczy i zaspiewa he , he , he ,
      • juz rostowski parobek królowej zydów z wysp sachsen koburg gotta vel windsor zakpił sobie z komisji jak na jude szopke przystało teraz donek tez parobek niemiecki i tez sachsen koburg gotta vel windsor wpadnie i dorzuci pare skeczy do tej szopki ha ha ah i to bedzie na tyle a ciemny ludek sie podnieca ze donald bedzie siedział ha ha ah chyba przy podnuzku królowej ha ha ah bo rostowski to narazie zlizuje tylko błoto po sladach swojej władczyni ha ha ah bolek to sie chociaż karoca przewjechał ah ah ah
        • to ile ta jude szopka dla goi twra ha ha ah oby tylko kadencji starczyło ha ha ah a tak na marginesie czy PIS wyjasnił choc jedną afere PO i ukarał winnych o ile wiem to zadnej ha ha ah niech ktos mnie poprawi jak sie mylę ha ha ah
          • Treść została usunięta
            • Z przyjemnością pooglądam jak wije się ten rudy neofita.
              To będzie gwóźdź do trumny żydowskich PO - je b***
              •  
                Wasserman to dziwna pisuarzyca.
                Skoro jedyne czego spodziewa się po przesłuchaniu, które sama będzie prowadzić (!) to medialna szopka. Do tego "w tej szopce nie zamierza uczestniczyć" (!) To niech mi może ktoś, kto posiadł tajemną umiejętność pojmowania pisuarowej "logiki" wytłumaczy:
                Na jaką cholerę w takim razie ona wzywa Donalda Tuska i po co pomaga mu w nabijaniu przez niego punkcików??? Szczególnie, że wie, że taki będzie jedyny skutek. Hmm?

Pomijam fakt, że jak Rostowski pozamiatał komisję, że aż miło była patrzyć jak się banda dyletantów wije i kręci. A wcale się specjalnie nie silił na jakieś wyrafinowane bon moty i wyszukane przemowy. To przecież taki Tusk zrobi z nich kompletną miazgę! :) Widać Pisuarzyca chyba ma jakieś podświadome ciągotki sadomaso :)
                •  
                  Super! Tępi pisi sami na siebie kręcą bat - nawet Wasserman to przeczuwa, ale pisim zwyczajem i tak pójdą w zaparte. Ciemny lud to kupi... zresztą co ja mówię - ciemny lud już dawno to kupił.

Najczęściej komentowane