/ Forum „Po takim tekście dostałby z liścia”. Burza po słowach Tarczyńskiego o matce Mellera
55    

„Po takim tekście dostałby z liścia”. Burza po słowach Tarczyńskiego o matce Mellera

Dodano 55
„Olać to mogę twoją matkę” – napisał w sobotę do dziennikarza TVN Marcina Mellera poseł PiS Dominik Tarczyński. Relacjonowane przez nas słowa polityka wywołały liczne komentarze dziennikarzy i polityków. Sam poseł broni swoich słów.
 55
  • Nikt nie zna tego tekstu Mellera a juz wiedza ze wyrwane zkontekstu.Panie Semka ,czy pan nie ma 1/2 etetu w TVN.Guzialto jakis menel ,co to za wyazenie "z liscia".Panie tarczynski popieram pana z takimi hienami trzeba zab za zab.
    • Oleczku - już ci napisałem do terapeuty z tym problemem to publiczne forum a ty się chwalisz biegłością w praktykach tatusia. Rozumiem że Marcinek "pcha" mocniej niż tatuś? = Mówiłem że w końcu znajdziesz jakiegoś przytulaska:))) ale w TVN? a fee myślałem że się cenisz bardziej a nie jak twoja stara:))))
      • my nie chylimy czoła przed śmieciem , zydokomuną
        • my nie chylimy czoła przed śmieciem , zydokomuną
          • nie lubimy ,, śmierci '' i ją usuwamy
                        • Uwaga na kmiota na Krakowskim Przedmieściu , bedzie szedł srodkiem o 16 godz,

nie rozdepczcie go , bo mamusia sie zapłacze
                          • Te , Nowak
                            jakby pan Guzioł chciał z każdym smieciem latać po Krakowskim Przedmieściu .
                            pogięło cię od upału , kmiocie
                            • Popieram p.Tarczyńskiego.Każdy z całą odpowiedzialnością.Moja Mama choruje od 30 lat nieuleczalnie ale w źyciu mnie,nas nie uczyła źeby w ten sposób wypowiadać się nt nikogo.A tym bardziej o bohaterach Polski.Zawsze Rodzice powtarzali i uczyli-szacunek dla innych jest podstawą współżycia bez względu na poglądy. A Guzioła zapraszam na Krakowskie Przedmieście 14.08 od godziny 16.00.Będę w czerwonej koszulce
                              • z matek nieboszczek , też Tarczynski świecki pomocnik egzorcysty wypędzi diabła .
                                naszcza na grób , taki świecki zwyczaj , kiedyś powszechny za Bugiem
                                • tarczyński?, a co to jest...
                                  • Tarczynski to nie jest taki pierwszy lepszy Tarczynski
                                    Ten Tarczynski to jest świecki pomocnik księdza egzorcysty
                                    z chłopców przeganiają diabłów
                                    przeganiają od tyłu .
                                    •  
                                      BRAWO DOMINIK. Nazywać wszystko wprost i po imieniu
                                      • @ ASD
                                        Kto pierwszy cel wyznaczył ?
                                        Kto chciał zostać królem ?
                                        A kto został lachociągem ?
                                        • @ ASD
                                          ty śmieciu nie pisz ,, wywalcie to bydło z Polski ''

tylko ja wywalę to bydło , trochę odwagi , śmieciu .
                                          • Anna Dziewit i Macin Meller wzięli ślub w Gruzji w 2007 roku. Ona jest Ślązaczką, on ma korzenie rosyjskie i żydowskie.
                                            • @ ASD
                                              co sperma nie zagęsta ?
                                              • Oleczku - już ci napisałem do terapeuty z tym problemem to publiczne forum a ty się chwalisz biegłością w praktykach tatusia. Rozumiem że Marcinek "przytula" mocniej? = Mówiłem że w końcu znajdziesz jakiegoś przytulaska:))) ale w TVN? a fee myślałem że się cenisz bardziej a nie jak twoja stara:))))
                                                • Je... lewactwo a Mellera jak najbardziej, wywalcie to bydło z Polski. Nie dziwne że oluś taki dzisiaj rozbudzony bo mu tatusia "przytulankę" zwyzywali. :)))
                                                  • wszyscy na wikipedii chwalą się rodzicami , tylko nie Tarczynski ?
                                                    przypadek ?
                                                    mamusia w prokuraturze ?
                                                    tatuś UB-ek ?
                                                    • a cała ta jego martyrologia to wciskanie kitu ani słowa prawdy
                                                      •  
                                                        U mnie w rodzinie tez byli wykleci. Wypowiedzia Mellera nie czuje sie dotkniety, bo jeszcze jej w calosci nie uslyszalem, a do fragmentow nie warto sie odnosic. Na to trzeba byc narwanym zchamialym dzieciakiem w rodzaju Tarczynskiego.
                                                        Moze jakis oswiecony pisi wie gdzie moglbym uslyszec co faktycznie powiedzial Meller?
                                                        •  
                                                          "panowie zabierzcie ten prymityw"
                                                          •  
                                                            Pisi, skoro tacy jestescie pewni, ze slyszeliscie cala wypowiedz Mellera, to wskazcie gdzie ja mozna znalezc. Nie krepujcie sie, smialo
                                                            • Wszyscy doskonale zrozumieli treść wypowiedzi tego zakały żydowskiego.
                                                              Niech powie to samo że np. olać Holocaust! i zostawić duchy żydów, budować od nowa, ciekaw jestem jak został by potraktowany przez TVN i żydownię.

Najczęściej komentowane