/ Forum „Patryczku, nie byłeś służbową limuzyną?”. Poseł PO pyta o podróż Jakiego na wesele
12    

„Patryczku, nie byłeś służbową limuzyną?”. Poseł PO pyta o podróż Jakiego na wesele

Dodano 12
Poseł PO Paweł Olszewski zapytał o podróż wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego na ślub swojego partyjnego kolegi Macieja Szota do Inowrocławia. – Proszę przeprosić – odpowiedział na Twitterze Jaki.
 12
  •  
    Już ci kiedyś dzidzia mówiłem, że zbesztać pisiego to dla mnie żaden wysiłek. To łatwe jak kopnięcie jamnika.

I naucz się języka polskiego nieco lepiej... poproś przełożonych o jakiś kurs albo chociaż korektora... Wiem, że wśród pisiej tłuszczy i tak błyszczysz - ale wyżej nie podskoczysz. Nie masz szans więc lepiej to zaakceptuj i nie wysilaj się na próżno. To bardzo życzliwa rada.
    • musiał jechać służbową limuzyna , bowiem w Inowrocławiu nie ma lotniska dla Cassy .
      • Mezus Jaria

à propos czego się tak wysiliłeś gamoniu?
        P.S.
        ciocia Wiki była skarbnicą mądrości niejakiego chrabiego na ruskiej budzie, jeżeli już, a mnie lewacki i tak nie podskoczysz, choćby cię sparło. he, he, eh
        •  
          @rr
          Pisia logika jest bardzo zagadkowa - reguły ma doraźne i nieuchwytne.

Ale lepiej nie wracaj już do mędrkowania na temat logiki, bo ciocia Wikipedia ci do tego nie wystarczy. Rozkraczysz się i po co?
          • PO wytykająca nadużycia :)))) Just hilarious. LAĆ LEWACTWO GDZIE TYLKO SIĘ POJAWI -
            • W PiS downi jazdy za pieniądze podatnika nie są niczym nowym .

im sie po prostu należy , za ich ciężką pracę .....................................
              • Mezus Jaria

Kupol to wzorzec kretyna -prymitywa, ale ty chyba tez nigdy o logice nie słyszałeś, a jeżeli, to jakby innej, na wzór POdwyższonych standardów. he, he, eh

Jaki chyba wyraźnie stwierdził, że za wszystko z własnej kieszeni zapłacił, nieprawdaż?
                zaś taki gajowy z ruskiej budy na odchodne zajumał z Belwederu i Pałacu Namiestnikowskiego co mu się żywnie POdobało, tak PO bolszewicku i nie ma się czemu dziwić, w końcu stawiał towarzyszom dziadka od Tuchaczewskiego pomnik pod Ossowem, gdzie czerwona zaraz dostała w rzyć.
                nieprawdaż, czy prawdaż lewacki "inteligencie" skosem?
                he, he, eh

P.S.
                przeczytaj sobie "Rzeczpospolita kłamców Salon", to może się dowiesz kim jesteś. he, he, eh
                •  
                  No to akurat nikogo nie powinno dziwić od wieków politycy jeżdżą za naszą kasę
                  • Jak Borusewicz z Tuskiem latali sobie co tydzien do Gdanska nakarmic kotka i pieska to nikt tego nie chcial widziec !
                    Sto razy bardziej wole Patryka od Rafalalki. W tej Warszawie to chyba wszyscy fixum dyrdum, co mialam okazje zauwazyc bedac tam kilka lat temu w drodze do Wiednia.Wyrzucaja ich z mieszkan na zbity p..., a oni lasza sie do oprawcow jak pieski. Prowincja pretendujaca do miana europejskiej metropolii. Dopiero w Wiedniu mozna bylo odetchnac z ulga , ze w koncu wyladowalo sie w Europie.
                    •  
                      Już jeden pisi poniżej stwierdził, że za PO też tak było, więc... nie ma problemu!. Zaraz kolejni pisi zaczną tworzyć wypociny zaczynając od ulubionego zwrotu "Niech lepiej...", hehe
                      • Azbest, chyba za dużo butaprenu poszło
                        • Borusewicz sobie latał na koszt podatników, POdatników rozumiem, ale mój?, psa wyprowadzać, Ewka Peron od kotletów rzędem z całym "żondem" wycieczki Pendolino uskuteczniała po Polsce i jeszcze pies by to drapał, gdyby na meblowe zaiwaniające za nimi i Embraer nad nimi w razie czego.
                          w razie czego młocie Olszewski?

Najczęściej komentowane