/ Forum Prezydent Duda spotkał się z Polonią w Sydney. „Może warto pomyśleć o powrocie”
8    

Prezydent Duda spotkał się z Polonią w Sydney. „Może warto pomyśleć o powrocie”

Dodano 8
Andrzej Duda spotkał się w poniedziałek z przedstawicielami środowisk polonijnych w Sydney. To kolejny punkt wizyty pary prezydenckiej w Australii. – Zapraszam do Polski. Jest coraz lepiej, może warto pomyśleć o powrocie – mówił prezydent.
 8
  • ...ja wiem , że tam w Australii chodzą do góry nogami , lecz nie słyszałem , by któryś upadł na głowę ...
    •  
      juda jaja sobie robisz do tego syfu maja wracac
      • @ Kołalska
        po co ta zazdrość ?, troche umiaru jak ze srodka sypią się trociny i korniki wpierrdalają
        • @nadal alias czapracki
          Co ty nie powiesz stary impotencie ! Czytalam jak sie podniecales pania Argento , a przeciez wiesz doskonale dziadygo zgorzknialy , ze nie dla psa kielbasa, i co najwyzej mozesz swoim fistaszkiem poleciec w derby !
          • Przecież według pisu Polska to raj, ale jakos nikt nie chce wracać, nawet betonowe pisiory co siedzą u tego złego Niemca
            • Przy calym szacunku Panie Prezydencie ! Wracac ??? Do czego ??? Do nastepnego razu ???
              • to jednak Duda bedzie wracać , cholera .
                •  
                  Co za pajac. Jeżeli ktoś siedzi w Australii na legalu i decyduje się na powrót do pisiej Wolski musi być skończonym kretynem :)

Najczęściej komentowane