/ Forum PO domaga się odwołania Anny Zalewskiej. „Szefowa MEN odpowiada za chaos w polskich szkołach”
61    

PO domaga się odwołania Anny Zalewskiej. „Szefowa MEN odpowiada za chaos w polskich szkołach”

Dodano 61
Platforma Obywatelska skierowała do Marszałka Sejmu wniosek o odwołanie Anny Zalewskiej ze stanowiska minister edukacji. Politycy zarzucają szefowej MEN m.in. wprowadzanie chaosu do szkół.
 61
  • MOJA RADA WY ZACZNIJCIE UCZYC NIE PIER DOLIC HA HA AH
    • zrobie wam skrót z jednego nakładu jude circusa ha ha ha zlawwska jest głupsza od zalewskiego , pijanmy rolnik rozjechał smoka wawelskiego co dawał dopy dla koalicji POPIS maria rokita zwana tez była dymana przez szajke pedryli z PIS pejsy i sodomici HA AH AH
      • PYTANIE BRZMI CZY WARTO BYĆ UCZONYM HA HA HA HA NIE WARTO JEDNO CO WARTO TO ŻYC W CIEMNOCIE EGIPSKIEJ I WPIER DALAĆ KOSZER SYF TEN CO CI NAPRODUKUJA KOSZER KORPORACJE HA HA AH
        • prawdziwy szok kjoszer pały ha ah ah elton musk jara trawe na wizji i pokazuje tym jakimi jestescie idiotami ah ah ah atymi w MON MINISTERSTWO OGŁUPIANIA NARODU HA HA HA WYSTARCZY KASA PLUS WYKOŃCZENIE UCZONEGO I SUKCES GOTOWY HA HA HA HA ELTON JEDNO CO WYMYSLIŁ TO PALENIE BLANTÓW HA HA AH AHA
          •  
            chaos w szkole trwa od kilkunastu lat.
            •  
              jak PO chce kogoś odwołać to może sobie Schetynę odwołać za umoczenie w aferze hazardowej
              • Głupsze polskie dzieci
                tam się Moskwa cieszy
                • Prosimy rząd o wystapienie do pana prezydenta o przyznanie pani minister nagrody 70 tys
                  za ,, jej ciężką pracę ""

po której Moskwa się cieszy ,
                  • Zalewska ( autentyczne )

za to jak uwaliłam polskie szkolnictwo nalezy mi się wysokie wypróżnienie .
                    • PROSIMY RZAD O  WYSTAPIENIE DO PANA PREZYDENTA..O PRZYZNANIE PANI MINISTER ZALEWSKIEJ WYSOKIEGO ODZNACZENIA ZA DOBRA PRACE W  DZIEDZINIE SZKOLNICTWA ...!!!!
                      • U-boty zaatakowały naszą morską granicę .

.............................................................................teraz czytałem !
                        • @ @ TATO TATO

To teraz z twoją kozą dwa sztosy , zasłużyłes
                          • SONDAZ DO SAMORZADOW..!!! PIS WYGRYWA W  14 WOJEWODZTWACH ,.TERAZ CZYTALEM ..!!!
                            • SONDAZ DO SAMORZADOW..!!! PIS WYGRYWA W  14 WOJEWODZTWACH ,.TERAZ CZYTALEM ..!!!
                                  • minister Zalewska podpisała rozporządzenie o podwyżkach

.........................dla swoich .
                                    • posieł Mrówczynski

żąda wyjasnień
                                      • Agencja TAŚŚ - TAŚŚ

Nie zostawimy bratniej partii na pożarcie imperialistów !

jak trzeba bedzie , przybedziemy z internacjonalistyczną pomocą
                                        • Sondaż ! sondaż

PiS wygrywa w 30 województwach i 40 sejmikach

przeczytałem , usłyszałem , uwierzyłem
                                          • Zalewska ( autentyczne )

nie brakuje nauczycieli

tylko jest od chuuja wakatów nauczycielskich ,
                                            • ,,SANDAZ DO SAMORZADOW ,..!!! P.I.S WYGRYWA W  14 WOJEWODZTWACH ...!!! MIAZGA . !! MIAZGA ,,,!!! MIAZGA ....!!!! CZYTALEM PRZED CHWILA ...!!!! he.. .he. ..he. .he.. .he......
                                              • Dzieci wesoło przybiegły do szkoły .....

a szkole ni nauczycieli , ni wożnej .

takie rzeczy to tylko za PiS dowców .
                                                • takiego burdelu jak teraz , najstarsi górale nie pamiętają .
                                                  •  
                                                    Hmm. Nie ma co temu PiSowi zarzucić. Co by tu zrobić... Wiem! Wymyślmy, że wprowadza haos w szkołach. Tak. Kezyczmy o tym ile wlezie. Część uwierzy. Nikt nie zapyta. Wystarczy często o tym krzyczeć i rozwsłać instrukcje do zaprzyjaźnionych mediów. Genialne!
                                                    • za chaos w polskich szkołach odpowiada totalna niedysPOzycja ktora ten sztuczny chaos tworzy.....
                                                      • A CO MOZE ZALEWSKA jak wytyczne przyszły wprost z sanhedrynu z bazylei ha ha ha jaki program ha ha ha w szkołach ucza jak byc dobrym niewolnikiem egipskim ha ha ah nic poza tym wiedza tam jest obca tam ucza CIEMNOTY HA HA HA
                                                        • PROSIMY RZAD O  WYSTAPIENIE DO PREZYDENTA O  NADANI PANI MINISTER ZALEWSKIEJ WYSOKIEGO ODZNACZENIA PANSTWOWEGO ZA ZASLUGI W  SZKOLNICTWIE ..!!!!!
                                                          • PROSIMY RZAD O  WYSTAPIENIE DO PREZYDENTA O  NADANI PANI MINISTER ZALEWSKIEJ WYSOKIEGO ODZNACZENIA PANSTWOWEGO ZA ZASLUGI W  SZKOLNICTWIE ..!!!!!

Najczęściej komentowane