/ Forum Robert Janowski szykuje nowy program muzyczny. Zdradził kilka szczegółów
4    

Robert Janowski szykuje nowy program muzyczny. Zdradził kilka szczegółów

Dodano 4
Robert Janowski po odejściu z „Jaka to melodia?” planuje stworzenie nowego programu muzycznego. W rozmowie z Wirtualną Polską potwierdził, że chodzi o teleturniej. – Chcę go dobrze przygotować, pójdę w różne miejsca i może się spodoba – stwierdził.
 4
  • Wątpię by z czegoś co było patologią muzyki - jeden klawisz i już wiadomo co - dało się jakoś zreformować albo przerobić na coś normalnego.
    • Hej, Jestem Weronika mam 21 lat :) Na wielu portalach możesz znaleźć mnie pod nickiem Rika98. Jeśli jesteś koneserem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą :) Napisz do mnie na http:/flirciak.eu/ mój nick rika98
      • Czy ktoś wreszcie ujawni czyim synalkiem jest to resortowe dziecię (trochę już wyrośnięte), którego odejście z TVP wywołało tak wielki smutek wśród wielbicieli?
        • Przedtem nie trzeba bylo reklamowac tego programu. Po zmianie, co chwila reklama. To znaczy ze spadla ogladalnosc.

Najczęściej komentowane