/ Forum Zła wiadomość dla Janusza Korwin-Mikkego
10    

Zła wiadomość dla Janusza Korwin-Mikkego

Dodano 10
Przed liderem partii Wolność nic się nie ukryje. No, może poza ludzkimi uczuciami.
 10
  • ...nie wiem skąd bierzecie tych ,,dziennikarzy" , ale na pewno nie uczelni ;) ......to nie jest artykuł , lecz wypociny rozżalonego gimbusa , że to nie on zagrał główną role w tej ,,aferze" ;)))))))))
    •  
      w 2016 europoseł wziął ślub tuż po Wielkanocy z Dominiką Sibigą. Janusz Korwin-Mikke poślubił młodszą o 44 lata ukochaną. to dopiero jest pedofilia...
      •  
        redaktor ma nie tylko złą wiadomość dla europosła. ma też lekko przerośnięte ego ("mam dla niego wiadomość", "doszedłem do wniosku"). prywatne wycieczki powinno robić się u delikwentów na ich tt lub fb. Wprost to nie prywatny folwark. naczelnemu nie wypada. jak delikwent ma odpowiedzieć na zaczepki? jak ma wytłumaczyć to, czego redaktor, w jego oczach, nie zrozumiał ?
        •  
          Stary osioł, socjopata, mizogin, rasista, ulubieniec pryszczatej młodzieży, która ma poglądy w fazie wylęgania jak pryszcze na buzi. Trochę sawant jak Forrest Gump. Przepięknie gra w brydża, ale lepiej by przestał już mówić cokolwiek o polityce i ekonomii

Najczęściej komentowane