/ Forum Prezydent Duda podpisywał deklarację na stojąco. „Brak szacunku ze strony Amerykanów”
23    

Prezydent Duda podpisywał deklarację na stojąco. „Brak szacunku ze strony Amerykanów”

Dodano 23
Prezydent Andrzej Duda podpisywał deklarację o współpracy z USA na stojąco, podczas gdy amerykański przywódca siedział wygodnie w fotelu. – To jest ewenement, który przejdzie do historii podręczników do dyplomacji. Ranga tego, co się stało, trąci o element obrazy państwa –komentuje w rozmowie z Wprost.pl dr Janusza Sibora, ekspert ds. protokołu dyplomatycznego.
 23
  •  
    Wstyd...
    •  
      I tak miał szczęście,że Ami nie kazali mu klęczeć nie na grochu,lecz na stalowych kulkach.
      • Inteligentny człowiek od razu spostrzeże, że wydarzenie to miało miejsce w Owalnym Gabinecie przy prezydenckim biurku, gdzie nie ma miejsca na dwa fotele.
        Oczywiście gdyby na miejscu prezydenta Dudy znalazł się jego poprzednik, usiadłby on na blacie biurka.
        Trzeba być idiotą, żeby całą sytuację komentować jako afront.
        •  
          Duda marionetka w Polsce, popychadło w USA.
          • A mnie zaszokowało, że Duda jest mańkutem. Andrzej Baryka w swojej książce (nie wydana) pisze, że leworęczność nie jest cechą wrodzoną ale nabytą i wyjaśnia w jaki sposób najczęściej ta cecha jest oseskom implantowana.
            I to jeden z nich:
            Matka Dudy musiała mieć wredną siostrę, która uporczywie bawiła się lewą rączką oseska - przyszłego prezydenta. I to spowodowało w jego kształtującym się umyśle uznanie lewej ręki za ważniejszą i tak mu już to zostało.
            Mogło być także, ze jego łóżeczko stało przystawione jego prawą rączką do ściany co daje ten sam skutek.
            •  
              Myślę że i sam Duda mógł próbować wybrnąć z tego domagając się fotela do złożenia podpisu poprzez na przykład stanie i czekanie aż Tramp wstanie i ustąpi mu na chwilę miejsca
              •  
                niemieckie trolle zawyły, może trochę odeszli od protokołu ale ważne jest co podpisali i w jakiej intencji, Polska dziś dużo zyskała a Niemcy dużo straciły
                •  
                  a odpowiada za to ten co zorganizowal mu rozmowy z p;remierem australi i na drugi dzien premier juz nie byl premierem
                  bo podal sie do dymisji
                  wszyscy to wiedzieli tylko nie otoczenie narciarza
                  •  
                    Kazali mu to podpisał, a że na stojąco, jemu to obojętnie. Dobrze wyszkolony podpisuje w każdej pozycji haha.
                    •  
                      oj przydalby sie chociaz stoleczek poprzenika ,,na ktory skakal w  japoni !
                      •  
                        To raczej brak szacunku dla Polaków, bo ich reprezentuje, a rżnie pajaca przy każdej nadarzającej się okazji. Nawet przy takim troglodycie i słoniu w składzie porcelany jak Trump wyszedł na ciula. To naprawdę trzeba bardzo się starać albo bardzo nie umieć.
                        •  
                          , ,wlasnie wstawal z kolan , ,i myk podpis trzeba machnac , ,
                          •  
                            Bend the knee wasalu!
                            • Ja co prawda nie tarktuję tej marionetki jak prezydenta ,a nawet nie uważam że nim jest ,ale są tacy ,którzy mogą się z nim utożsamiać i popierać go . Dla nich jest to , a przynajmniej powinien być przykry widok , dający wiele do myślenia , o ile nie dadzą się przekonać propagndzie ,że podpisywanie papierów na "stojaka ' to normalne.
                              •  
                                ireneusz Leszka
                                Tak idiotycznego przekazu dnia jeszcze nie słyszałem. No chyba, że jeszcze docieracie oficjalną i mniej absurdalną próbę wytłumaczenia dla tępaków, że jak kogoś upokorzysz i spluniesz mu w pysk to jest oznaka szacunku i odwagi dla opluwanego? :)
                                •  
                                  Maurycu Kropelka
                                  Właśnie wydaje mi się właśnie, że taka sytuacja miała miejsce pierwszy raz.
                                  Wcześniej już o tym pisałem. Jakby Duda miał w sobie cień klasy, honoru i charakteru to poprosił by o drugie krzesło, a jak nie to wyprosił fotoreporterów i nie zgodziłby się na oficjalną fotkę. Podpisać i wyjść.
                                  Inna bajka, że największe szczegóły takich wizyt uzgadnia się wiele tygodni wcześniej. Więc zasadnym jest pytanie, gdzie jest Polski Korpus Dyplomatyczny i co robi ???
                                  Aaaaa. Zapomniałem... Jest tam i robi to co Prezes Stadniny w Janowie, Prezes magister Przyłębska. Prezes Polskiej Fundacji Narodowej. Czy zostali wymieceni i zastąpieni wiernymi nieudacznikami?
                                  • Do wszystkich mędrców na tym forum !!! Pomijając wpadkę gospodarza, pozycja stojąca a nie siedząca czy (nie daj boże) na kolanach, odznacza odwagę osoby reprezentującej swój kraj i swoją osobowość wobec silniejszego kim by on nie był....
                                    •  
                                      Takie sytuacje się zdarzają, Trump to brutalne zwierze, które chce zdominować każdego polityka. Duda nie powinien pozwolić na to i po prostu POPROSIC O KRZESLO, ale jak sie jest wsiokiem i popychadłem jak on to tak to wygląda. Mowa ciała Dudy zawsz jest poddańcza - wiecznie skłoniona głowa itp... zapłaccie mu żeż za jakiś kurs mowy ciała

Najczęściej komentowane