/ Forum Premier Morawiecki spotkał się z Małgorzatą Gersdorf. Rzecznik SN potwierdza
9    

Premier Morawiecki spotkał się z Małgorzatą Gersdorf. Rzecznik SN potwierdza

Dodano 9
Premier Mateusz Morawiecki spotkał się z I prezes Sądu Najwyższego Małgorzatą Gersdorf, Te informacje potwierdził rzecznik SN Michał Laskowski – podaje Radio ZET.
 9
  • Łukasz Smoliński

męczysz się. he, he, he
    • Według PiS to była rozmowa prywatna czy rozmowa z prezes SN i sędzią SN? Jak to była rozmowa prywatna to o czym rozmawiali? O zbieraniu grzybków i kasztanków w lesie czy jak? To można w godzinach pracy tak sobie jeździć na prywatne rozmowy do pani Gersdorf? Morawiecki wziął sobie urlop czy za nasze pieniądze pojechał po pitolić o d u p i e maryni?
      • Skoro według narracji Morawieckiego i PiS pani Gersdorf, nie jest prezesem i sędzią SN - nie pracuje w SN. To dlaczego premier morawicki pojechał do niej do biura SN? Przecież według nich nie powinno jej tam być. To ona tam pracuje czy nie pracuje panie Morawiecki kłamczuszku?
        • Mnie zastanawia taki fakt jak odpowiedzialność, otóż jeśli okaże się że przegra w KE starcie z Pisem , czyli okaże się że rząd miał prawo wprowadzić ustawę o wieku emerytalnym (a ma i tylko debil przyklejony do stołka to neguje), czy poniesie konsekwencje karne z tytułu paraliżowania struktur SN? A że przegra to widać gołym okiem.
          Idąc dalej, każdy obywatel biorąc z niej przykład może wypowiedzieć posłuszeństwo temu państwu i nie tylko u nas i czekać na unijny wyrok.
          Kiedyś nie chciałem zapłacić w US podatku za auto bo uważałem że pani stawkę bierze z księżyca, w odpowiedzi usłyszałem że najpierw muszę zapłacić a potem się odwoływać, inaczej nie dostanę pieczątki i nie przerejestruję auta, tak był, a jak jest teraz?
          Swoją drogą jeśli ogłasza się banicję, to powinno się być konsekwentnym, a tak ta żydówa wychodzi na idiotkę jakich mało i w KE już to wiedzą!
          • Premier Mateusz Morawiecki spotkał się z I prezes Sądu Najwyższego małgorzatą gersdorf,ona nie jest prezesem,tylko tworki miendzie pomoga i UE,wszystkie jej dzialania sa na pokaz kanalia lewacka anty Polka....
            •  
              bajkopisarz mieknie ?
              • "Potwierdził, że nadal pobiera ona swoją pensję w ramach zajmowanego stanowiska i wykonuje wszystkie obowiązki. – Jest codziennie w pracy, spotyka się z gośćmi, z sędziami, rozstrzyga różne kwestie – wymieniał. – Nie orzeka, ale trzeba powiedzieć, że parę miesięcy temu też w zasadzie nie narzekała"

jakieś jaja.
                przecież babsko jest POdobno na uchodźstwie, co sama ogłosiła, w jakimś cajtungu.
                • "Nie orzeka, ale trzeba powiedzieć, że parę miesięcy temu też w zasadzie nie narzekała"
                  I tu jest właśnie problem. Dla nich orzekanie i narzekanie to to samo:)

Najczęściej komentowane