/ Forum Miał poniżać i szantażować pracowników. Ksiądz Jacek Stryczek odpowiada na publikację Onetu
9    

Miał poniżać i szantażować pracowników. Ksiądz Jacek Stryczek odpowiada na publikację Onetu

Dodano 9
W czwartek portal Onet opublikował obszerny tekst na temat prezesa Stowarzyszenia „Wiosna”, księdza Jacka Stryczka. Duchowny, który odpowiada m.in. za organizację akcji „Szlachetna Paczka” miał poniżać i szantażować swoich współpracowników. Głos w sprawie zabrała już krakowska kuria, zarząd stowarzyszania oraz sam zainteresowany.
 9
  • A jednak . Wiedziałem ,że nie wszystko jest znim w porządku. To zbyt piękna opowieść była. Całe szczęście ,że tym razem nie ma tu dzieci ,miałem takie obawy.
    • Wszak dla ich środowisk jedynym śeiętym i nieskalanym jest Jurek Owsiak. Podobno red-akcje mają kapliczki mu poświęcone i każdy Herr red-aktor chodzi się tam modlić zanim coś napisze.
      • Te
        Kowalski

od kiedy to biskupi fraternizują się z rynsztokiem ?

ty od biskupa mogłeś dostać obrazek świety .
        • Jak powiedział mi kiedyś śp. biskup Wł. Miziołek, księża są jak ludzie, jedni są wierzący, a drudzy niewierzący.
          Swoją drogą ten żydek (Szwertner) to szemrany typ.
          •  
            pewnie był szczery w stosunku do jakiegoś leniwego grubasa, nazwał rzecz po imieniu i jest jak be.
            • Gość z takim nazwiskiem nie może być złym człowiekiem ,
              może ma takie niestandardowe podejscie do współpracowników , a może dużo dodali od siebie , ot tak całkiem bezinteresownie po PiS dzielsku .

Najczęściej komentowane