/ Forum Premier Morawiecki: Polska zdecydowanie nie przyjmie żadnych uchodźców
27    

Premier Morawiecki: Polska zdecydowanie nie przyjmie żadnych uchodźców

Dodano 27
– Utrzymaliśmy naszą politykę i zdecydowanie nie przyjmujemy żadnych uchodźców (...) Potwierdzenie tego stanowiska to wielki sukces nieformalnego szczytu UE w Salzburgu – mówił premier Mateusz Morawiecki na konferencji po powrocie ze szczytu.
 27
  • TY HOJKU Z ABW I TY Z JE BIE OD BALETNICY MYSLICIE ZE MNIE KONTROLUJECIE HA HA AH TEMPE HOJE HA HA AH
    • MILER PEDALE NO I NA HOJ CI KAS JAK SYN SIE POWIESIŁ AH AHA H
      • wpadnijcie do mnie do bartkowa tu tylu lacho je bów wieczorka a i mi mozecie pęto opier dolić ha ha ah
        • u m,nie na kontach wy je bał sie wieczorek z milerem tak ze morawiecki tez moze sie dołączyć ha ha ah hoj wam w koszer dope ha ha ah a nawet dwa i wagon szkła ha ha ah
          • mi mozecie tempe zydowskie hoje konta blokować zawsze lałem na papier co was otacza ha ah ah
            • https://gloria.tv/video/giGuu3VkEUEm12xo2Rqm4afEa sieg hail rodszyld ave cezarowa ha ha ah sachsen koburg gotta von wettyn vel windsor ah ah ah
              • Jest afera u ojca premiera
                youtube
                • NA PRAWO ZYD NA LEWO ZYD A WISŁA ARAB PŁYNIE HA HA AH AUTOBUS SLD PO POLINIE MKNIE MIJA budy z kebabem i od stamblera dewelopera domy biały murzyn zapie rdala az życ sie chce ha ha ah
                  • niech opublikuje raport o przyznanych obywatelstwach przez dudusia ha ha ah on nie musi sprowadzac do polski w ramach schengen sami przyjadą io zamieszkaja w polinie kaska z niewmiec z socjalu a mieszkanie w polinie
                    • Uchodźców w rozumieniu brukselskim faktycznie nie przyjmie, ale przyjmie drogą wizową masę innych analfabetów bez zawodu, którzy zadomowią się i z czasem narobią dzieciaczków. A po 20 latach będzie jak z emigrantami algierskimi we Francji.
                      •  
                        Brawo! Chociaż coś te barany robią dobrze =]
                        •  
                          Brawo! Chociaż coś te barany robią dobrze =]
                          •  
                            i tak trzymać!!!
                            • KUPOla za każde wyzwisko dodatkowe 10 lat PIEKŁA - chyba warto tak sobie nagrabić - 30 szekli od Sorosa nie POzwolą się przed tym wykupić ....Pozostanie ci tylko modlitwa - Ojcze nasz po hebrajsku ...
                              youtube
                              • KUPOla mam nadzieję, że mój BÓG takiej szmacie jak ty odpuści złe słowa i uczynki i ześle do PIEKŁA tylko na 1000 lat a nie na wieczność marny trolliku Szechtera i marny Żydzie z załogi szambiarki z Czerskiej ...
                                  • Trole Szechtera, Sorosa i POlszewii nowośmiesznej i wszelkiego lewactwa jak chcecie, żeby w Polsce był taki syf jak w Niemczech, Francji, Belgii, Szwecji, ... to domagajcie się sprowadzania mułu beżowo-śniadego z Afryki i Azji i zamiany Europy w jeden wielki kalifat - najlepiej jednak pojedźcie tam gdzie utną wam te durne łby wyznawcy "religii pokoju" ... Allahu Akbar lewackim idiotom !!!

Kiedy przyszli uchodźcy nie protestowałem - to przecież biedni uchodźcy.
                                    Kiedy stawiali meczety nie protestowałem - mają prawo sie modlić.
                                    Kiedy wprowadzali żywność hallal w szkołach nie protestowałem - mogą jeść tylko to na co pozwala im Koran.
                                    Kiedy robili zamachy nie protestowałem - to tylko nieliczna grupa musimy zaakceptować ich kulturę oni tylko tak wyrażają samego siebie.
                                    Kiedy gwałcili kobiety nie protestowałem - taką maja kulturę europejki muszą sie dostosować
                                    Kiedy zażądali eksterytorialnych stref z prawem szariatu nie protestowałem - muszą mieć własne terytorium mieszkamy przecież w wolnym kraju.
                                    Kiedy wprowadzali swoich posłów do parlamentu nie protestowałem - są już prawie połową społeczeństwa mają prawo do współrządzenia krajem.
                                    Kiedy wprowadzili prawo szariatu nie mogłem już protestować.
                                    • KUPOla nadal rozlewasz niekoszerne gooowno - uważaj bo NAczelny Rabin Polski Schudrich wykluczy cię z twojej gminy i będziesz takim samym wyrzutkiem jak twój szef Szechter ... Aj, Waj co za bieda ....
                                      Dla PO-cieszenia twojej czarnej duszy PO-słuchaj sobie hymnu swego narodu wybranego:
                                      youtube
                                      • Pewnie nie chcieli cie wpuscić do smolotu do Izraela, bo jak swinia pochłaniałes wieprzowinę, nawet pejsy ci nie pomogły kacapie, nie mówiąc o obrzezaniu, a tak chciałes pomodlić się pod scianą płaczu
                                        • KUPOla jutro szabas - zacznij się modlić do Jahwe - może wybaczy ci grzech pychy i chamstwa ... Szalom Alejchem !!!
                                          • Jak to "żadnych" ? A to ?
                                            Tylko sierpień : wnioski o udzielenie ochrony międzynarodowej złożyło 282 cudzoziemców;
                                            ✅ decyzje pozytywne: 34 osoby;
                                            ❌ decyzje negatywne: 174 os.;
                                            ➖ umorzenia postępowań: 154 os.
                                            Ze str. rządowej - Urzędu d/s Cudzoziemców.

Nie wspominam już nawet o setkach tysięcy tzw. imigrantów, którzy wlewają się na zaproszenie PiS drzwiami i oknami, z całego świata. PiS stracił kontrolę nad napływem nędzy z 3 świata i przestępczości ze wschodu, bo liczby są za duże aby weryfikować to pod kątem bezpieczeństwa.
                                            Zaledwie tydzień temu pisano o dzikim szturmie na polski konsulat w New Delhi "Tysiące Hindusów, Nepalczyków i Banglijczyków chce pracować w naszym kraju..."
                                            https://wiadomosci.wp.pl/new-delhi-ogromne-kolejki-po-polskie-wizy-ambasady-nie-nadazaja-z-wystawianiem-zezwolen-6293792957954177a
                                            • Przecież żydzie sobota starałes się o paszport Izraela, oraz aby lepiej wyglądać na zdjęciu do paszportu poszedłes na obrzezanie i pejsy sobie zrobiłes, po czym jako kacap, co wali, zostałes nie wpuszczony do samolotu, bo takiego debila, kacapa, pisiora i lewaka nie chcą w Izraelu
                                              • Trole Szechtera, Sorosa i POlszewii jak chcecie, żeby w Polsce był taki syf jak w Niemczech, Francji, Belgii, Szwecji, ... to domagajcie się sprowadzania mułu beżowo-śniadego z Afryki i Azji i zamiany Europy w jeden wielki kalifat ... Allahu Akbar lewackim idiotom !!!

Kiedy przyszli uchodźcy nie protestowałem - to przecież biedni uchodźcy.
                                                Kiedy stawiali meczety nie protestowałem - mają prawo sie modlić.
                                                Kiedy wprowadzali żywność hallal w szkołach nie protestowałem - mogą jeść tylko to na co pozwala im Koran.
                                                Kiedy robili zamachy nie protestowałem - to tylko nieliczna grupa musimy zaakceptować ich kulturę oni tylko tak wyrażają samego siebie.
                                                Kiedy gwałcili kobiety nie protestowałem - taką maja kulturę europejki muszą sie dostosować
                                                Kiedy zażądali eksterytorialnych stref z prawem szariatu nie protestowałem - muszą mieć własne terytorium mieszkamy przecież w wolnym kraju.
                                                Kiedy wprowadzali swoich posłów do parlamentu nie protestowałem - są już prawie połową społeczeństwa mają prawo do współrządzenia krajem.
                                                Kiedy wprowadzili prawo szariatu nie mogłem już protestować.
                                                • Panie Premierze a to co po ulicach chodzi w tych burkach w polskich miastach to sami turyści i studenci? Czy wy w PiS na głowy żeście poupadali czy przedawkowaliście coś? A może Polaków macie za upośledzonych umysłowo? Wpuściliście do tej pory więcej niż PO. Na wyborach głosować tylko na niezależnych kandydatów. Żadne PO, PiS, SLD i wszystkie inne partie. Oni wszyscy są na smyczy zagranicznych mocodawców, koszernych i kleru a ich kandydaci po wyborze głosują jak im partia każe bo inaczej ich zniszczą. Tylko niezależni do Sejmu, samorządów i na stanowiska państwowe. Kwalifikacje i prawdziwa troska o dobro Polski a nie przynależność do partii, fałszywy patriotyzm i pokazywanie się obok biskupa albo koszernego.
                                                  • KUPOla matołku Szechtera znowu z wiaderka wylewasz niekoszerne gooowno - jesteś żałosnym trollikiem, który nażarł się koszernej macy Sorosa i sraaaa na Polskę ... PO-sraaaj na swoją ojczyznę Usrael !!!
                                                    youtube
                                                    • Dobrze, że język nie ma kosci, bo ten co mysli, że jest premierem non stop by go łamał przez ciągłe kłamstwa, on chyba nigdy w życiu prawdy nie powiedział
                                                      • no i gitara ,o to chodzi.....

Najczęściej komentowane