/ Forum Incydent podczas spotkania z Beatą Szydło w Lublinie. Interweniowała policja
9    

Incydent podczas spotkania z Beatą Szydło w Lublinie. Interweniowała policja

Dodano 9
Wicepremier Beata Szydło przyjechała do Lublina, aby poprzeć kandydaturę Sylwestra Tułajewa na prezydenta miasta. W trakcie wiecu wyborczego doszło do przepychanek z udziałem członków KOD i Obywateli RP. Konieczna była interwencja policji.
 9
  • Do kodziarzy i ob.rp,kasy juz wam nikt nie odda wy  esbeki.Mozecie wyc do ksiezyca az zdechniecie.
    •  
      Tułajew?- a cóż to za stworzenie? Znowu kacap? Z takim nazwiskiem to za Ural proszę!
      •  
        Skoro jedni krzyczą, że pisowski szmatławiec, a drudzy, że lewacki guano, to może nie jest tak źle z tym Wprostem...
        • Czy wprost to jest pisowski szmatławiec? "Doszło do przepychanek z udziałem członków KOD i Obywateli RP. Konieczna była interwencja policji" a w tekście że to zwolennicy partii rządzącej podarli transparenty Więc kto winien?
          • zaś sprawcą tego jest były i obecny żydokomuch robiący za czołowego europejczyka, kiedyś ulubieniec krwawej Luny, opiekunki KPS.
            he, he, he
            • Mam pomysł dla zwolenników demokracji. Na manifestacje chodźcie z rękami zawiązanymi sznurkiem. Wtedy policja nie będzie miała pretekstu oskarżać was o napaść.
              •  
                Krótka piłka, Szydło pod trybunał.

Najczęściej komentowane