/ Forum Pracownik TV Biełsat zwolniony po publikacji zdjęcia Andrzeja Dudy z Donaldem Trumpem
5    

Pracownik TV Biełsat zwolniony po publikacji zdjęcia Andrzeja Dudy z Donaldem Trumpem

Dodano 5
Social media manager TV Biełsat został zwolniony po publikacji zdjęcia Andrzeja Dudy z Donaldem Trumpem. – Możemy informować o sprawach polskich, ale nie włączamy się w żadne kampanie polityczne – wyjaśnia dyrektor stacji Agnieszka Romaszewska-Guzy.
 5
  • PRZEKAZAŁ PRAWDE HA HA AH A PRAWDA NIGDY NIE IDZIE W ZGODZIE Z LINIA PARTII HA AH AH
    • Ojciec w grobie się przewraca wszystko o co walczył żonusia z córuchnią sprzedały za judaszowe srebrniki
      • Ta kobieta jest jakaś dziwna ,znerwicowana. Mieliście w szkole takie typy nauczycielek ,coś jakby zołza ,stara panna ,może lesbijka. Przyjemność sprawiało im znęcanie i upokarzanie uczniów . Kompleksy ,okulary ,żartowaliśmy też ,że trzeba jej faceta . Pamiętacie to? Takim typem kobiety ,która nigdy się nie uśmiecha jest Pani dyrektor TV Biełsat.
        • ..super tekst wujek olek ..!!!! brawo ...!!!!
          • Nic nowego pod słońcem. Dookoła świata. Kto wierzy jeszcze w "wolną prasę"? Tak John Swinton już w 1883 tak mówił do kolegów: "W Ameryce nie ma czegoś takiego jak niezależna prasa, chyba że jest ona obecna w miastach wiejskich. Wszyscy jesteście niewolnikami. Wy to wiecie, i ja to wiem. Nie ma nikogo z was, kto odważyłby się wyrazić uczciwą opinię. Gdybyś to wyraził, wiedziałbyś wcześniej, że nigdy nie pojawi się w druku. Dostaję 150 dolarów za to, żebym w gazecie, z którą jestem związany, nie pisał uczciwych opinii. Inni z Was otrzymują podobne wynagrodzenie za podobne rzeczy. Jeśli pozwolę, aby uczciwe opinie były drukowane w jednym numerze mojego pisma, byłbym jak Othello przed dwudziestoma czterema godzinami: mój zawód by minął. Człowiek, który byłby tak głupi, że pisząc uczciwe opinie, wyruszyłby na polowanie uliczne na inną pracę. Działalność nowojorskiego dziennikarza polega na wypaczaniu prawdy, na kłamaniu, na przewracaniu się, na chwiejności (sic!), na łapaniu się u stóp mamutów, na sprzedawaniu swojego kraju i wyścigu po chleb powszedni, albo za to, co jest o tym samym - na jego pensji. Ty to wiesz i ja to wiem; i co za głupota toastować "Niezależną Prasę"! Jesteśmy narzędziami i wasalami bogatych ludzi za kulisami. Jesteśmy skoczkami. Oni pociągają za sznurki, a my tańczymy. Nasz czas, nasze talenty, nasze życie, nasze możliwości, nasz los są własnością innych ludzi. Jesteśmy prostytutkami intelektualnymi."
            No, a w XX. wieku Noam Chomsky opisał w "Model propagandy" "filtry" sterujące przekaz medialny.
            Dzisiejsze NYT, WaPo i …. na to dowodem, im .nowocześniej, tym gorzej.

Najczęściej komentowane