/ Forum Armia będzie werbować w centrach handlowych i na ulicach. MON publikuje spoty
9    

Armia będzie werbować w centrach handlowych i na ulicach. MON publikuje spoty

Dodano 9
Ruszyła kampania rekrutacyjna Ministerstwa Obrony Narodowej „Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej”. Ma ona pokazać, że bycie żołnierzem to nie tylko służba, ale też ciekawa, stabilna i perspektywiczna praca. Od 14 października na terenie całego kraju żołnierze będą spotykać się z Polakami i zachęcać ich, by  wstępowali do wojska.
 9
  • CO NIE ŁAPIECIE ZYDOWSKI KAPITAN PIERWSZY OPUSZCZA STATEK A POLIN ZARAZ BEDZIE TONĄŁ
    youtube
    • youtube
      kapitan dopa ju sie zaciągnoł ha ah
      • chyba sie zaciagne ha ha ah bede bronił zydowskiego stylu mnie je bania ha ah ah
        •  
          Nie rozumiem dlaczego ostatnio wszyscy w mediach zamiast wymawiać pełną nazwę Rzeczpospolita Polska używają jakichś gimbo nowo modowych zwrotów typu "niepodległa" dla mnie jako "starszego pokolenia" jest to uwłaczające, ale cóż pewnie reklama skierowana do młodzieży i dzieci więc co się dziwić. I tak specjalnie się zarejestrowałem żeby wylać swoje żale.
          • jak zekł mawiać strateg carl von clausewitz wojna jest jedynie kontynuacja polityki innymi srodkami ha ha ah tak ze w polinie nie ma swobodnego dostepu do broni to jak mozna sie na cos szykować ha ha ah jak polityka panstwa to kpina i zydowskomasoński jude cyrk szukaja idiotów na mieso armatnie jak widze stan uzbrojenia w mojej byłej jednostce jw 2750 to sie nic nie zmieniło słowem hoj dopa i kamieni kopa ha ha ah
            • Kotusie rodacy, jak mi syn z Bundeswehr donosi, to wszelki "dobytek" wojska "zachodu", czy tu czy tam, to w międzyczasie wszystko "śmieci". Ja, R.E.D., były czytelnik Morze i Wojsko Polskie, jak i weteran taktycznych nuklearnych wojsk NATO dam sobie z nimi do dzisiaj radę, tu i tam, taka żałosna sprawa.
              • A nie lepiej to postawić na przyjaciół na wszystkich granicach niż wywalać pieniądze na militarne żelastwo ? Przecież Polska nie ma w swoich granicach żadnej diaspory, która chciałaby przy pomocy zagranicy wybić się na niepodległość. A to, że Niemcy chcieliby np. przejąć siłą niegdysiejsze swoje ziemie można między bajki włożyć. Oni powoli, powoli, je wykupią od chciwych szmalu "polskich patriotów".

Najczęściej komentowane