/ Forum Narodowcy z Rydzykiem podgryzają PiS
10    

Narodowcy z Rydzykiem podgryzają PiS

Dodano 10
Z informacji „Wprost” wynika, że narodowcy liczą na wsparcie księdza Rydzyka w wyborach do europarlamentu. Redemptorysta chce to wykorzystać do licytacji z PiS.
 10
  • Jakoś nie pamiętam by o. Rydzyk był kiedyś członkiem PiS ? Nigdy nie był więc może popierać jaką sobie tylko chce partię bo to jego prywatna sprawa.
    • Jakoś nie pamiętam by o. Rydzyk był kiedyś członkiem PiS ? Nigdy nie był więc może popierać jaką sobie tylko chce partię bo to jego prywatna sprawa.
      • Kolejny dowód na to, że Rydzyk nie lubi się z PiS.
        • Rydzyk nigdy nie lubił się z PiS więc to wcale nie nie dziwi, że ich nie popiera.
          •  
            ta twarz ,ta twarz
            ma , ,ryja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            • ja jestem tylko ciekawa skąd takie informacje ma  redakcja Wprost? Bo jakoś nigdzie nic nie podajecie. Bzdurny artykuł
              • Moja ostatnia wypłata wyniosła 32746 € Działając online. Jestem studentem na pełny etat i pracuję przez dwie godziny każdego dnia na moim laptopie. Czuję się tak dobrze, zarabiając tyle pieniędzy, kiedy inni ludzie muszą pracować za dużo mniej. Aby uzyskać stanowisko, przepisuję ci reakcję już teraz! Więc po pr0stu podążaj za tą stroną ...

.......... ❥❥❥ ❥❥ ❥❥❥ http://www.CashPay40.Com
                •  
                  Polecam świetną analizę pt. "Beton" PiS -u contra premier M. Morawiecki
                  Fragment:
                  „Według naszych rozmówców z aparatu partyjnego PiS, interwencja policji przeciwko bojówkom nacjonalistycznym, które brutalnie zaatakowały Paradę Równości w Lublinie, w ostatnią sobotą, były próbą podważenia pozycji premiera M. Morawieckiego przez starych działaczy PiS wywodzących się jeszcze z Porozumienia Centrum, do których należy minister MSWiA J. Brudziński.
                  Atak policji na zwolenników PiS – jest skandalem i na pewno będzie skutkował gorszym wynikiem wyborczym w nadchodzących wyborach samorządowych – twierdzi nasz rozmówca. I dodaje, że z plotek kursujących w PiS – partyjny beton zrobi wszystko by nie dopuścić M. Morawickiego do władzy w partii”
                  Całość: http://sila-lewicy.pl/info-dnia/168-beton-pis-u-contra-premier-m-morawiecki
                  • Ja myslalem ze tylko sowieci i niemcy chca zniszczyc premiera i PiS.Okazuje sie ze do tej dwojki doszlusowal o.Rydzyk .Polska nigdy sie nie wyzwoli.Zawsz znajda sie przechty co ja zdradza.
                    • Ja myslalem ze tylko sowieci i niemcy chca zniszczyc premiera i PiS.Okazuje sie ze do tej dwojki doszlusowal o.Rydzyk .Polska nigdy sie nie wyzwoli.Zawsz znajda sie przechty co ja zdradza.

Najczęściej komentowane