/ Forum Czarzasty wzywa Schetynę do przeprosin. „Nie wiem, co mu strzeliło do głowy”
10    

Czarzasty wzywa Schetynę do przeprosin. „Nie wiem, co mu strzeliło do głowy”

Dodano 10
– Nie wiem, co strzeliło do głowy Grzegorzowi Schetynie. Powinien przeprosić za słowa o pisowskiej szarańczy – mówił na antenie Radia Zet przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty.
 10
  • Mało ci wolności? spie***dalaj do Izraela, tam będziesz jej miał pod dostatkiem bufonie nadęty!
    Wiecie co jest najgorsze? jak te mendy chodzą za nim i wmawiają mu że jest cudowny i najlepszy, a wiecie co jest jeszcze gorsze? że ten debil w to uwierzył!
    Schetyna bufon nadęty, to już was koniec, w następnej kadencji Polacy was pogonią całkowicie, ale już bez bufona, bo PO same się go pozbędzie!
    • "Schetyna na pewno nie chciałby, żeby Kaczyński powiedział w ten sposób o nim"
      bardzo możliwe, że wręcz bardzo by chciał, mógłby wtedy go oskarżyć o "mowę nienawiści".
      •  
        w swetrze byles madrzejszy !
        • "szarańcza" - też mi coś. ? Bo w TVN jak funkcjonariusz PiS-u porównał tą odzywkę Schetyny do hitlerowskiego "Sturmera" i NSDAP.
          Niestety, polityczny fortepian w Polsce sięgnął bruku.
          •  
            Moja ostatnia wypłata wyniosła 32746 € Działając online. Jestem studentem na pełny etat i pracuję przez dwie godziny każdego dnia na moim laptopie. Czuję się tak dobrze, zarabiając tyle pieniędzy, kiedy inni ludzie muszą pracować za dużo mniej. Aby uzyskać stanowisko, przepisuję ci reakcję już teraz! Więc po prostu podążaj za tą stroną ...

.......... ❥❥❥ ❥❥ ❥❥❥ http://www.CashPay40.Com
            • Przeprosić to ma pis, i to każdy towarzysz pisowski, łącznie z kurskim

Najczęściej komentowane