/ Forum Patryk Jaki: Można powiedzieć, że jestem bezpartyjny
10    

Patryk Jaki: Można powiedzieć, że jestem bezpartyjny

Dodano 10
Patryk Jaki kilka dni temu zrezygnował z członkostwa w Solidarnej Polsce, ponieważ jak podkreślał, chce „odpolitycznić urząd prezydenta miasta”. Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy w TOK FM był pytany, czy jest bezpartyjny. Co odpowiedział wiceminister sprawiedliwości?
 10
  •  
    Jak ubierzesz spódniczkę , zapleciesz warkoozyki i umalujesz usta to staniesz się kobietą , Jaki?
    • To jakim cudem PiS dalej pana popiera? Do wyborów jestem bezpartyjny a po wyborach znowu będę partyjny? Robienie wyborców w balona.
      • Treść została usunięta
        •  
          Skoroś Pan taki "bezpartyjny" a to Partia załatwiał Panu stanowisko w komisji, ministerstwie, parlamencie a teraz w wyborach to zrzeknij się ich. Złóż mandat Posła. Złóż dymisję ze stanowiska Wiceministra. Zrezygnuj z prowadzenia Komisji. Załóż własny Komitet i wystartuj w wyborach SAMODZIELNIE, nie tylko przeciwko Trzaskowskiemu ale też przeciwko nowemu kandydatowi PiSu.

Wtedy cepie skończony będzie mógł mówić, że jesteś bezpartyjny! Bo teraz to jesteś partyjnym psem na krótkiej smyczy Kaczyńskiego!
          •  
            Teraz jak mu się grunt pod nogami zapalił bo ludzie zauważają jak PIS olewa Polaków
            teraz bezpartyjny a po wyborach wróci do partii i to do PIS hahahahahahahaha
            •  
              cytat z seksmisji:
              "mozna powiedziec ,ze nas syn to jak gagarin"
              • Oczywiscie pisowski proletariat to łyknie
                •  
                  przypadek 8 deklinacji:
                  jaki ? bezpartyjny
                  i sru do pis doautobusu !

Najczęściej komentowane